Komenty k fotke

 1. 1
  Angeloflight

  20 ročný chalan

  trapas
 2. 2
  Obsession

  hrá sa, že má 1 rok
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  Vies..si krasna baba.. :) ...ale ten make up vyzera ako jedna velka zlta maska ....nie je to ziaden hejt ..skor rada aby si aspon pouzila konturing :) a a nejaku farbu na licka ..viem ze my baby sa radi mejkapujeme a preto ta neodradzam od nicoho :) ....
  inak si urcite bez mejkapu tiez krasna :)
 3. 3
  Ladydoga

  tvári sa, že má 5 rokov
  Prašivá diera

  0_0 (grc)
 4. 4
  Alex458

  21 ročné dievča
  Maspalomas

  Riasy máš svoje také alebo sú nejaké 3-7D? Lebo sú mrte pekné! (thumbs)
 5. 5
  Atropabelladona

  hrá sa, že má 2 roky

  @angeloflight je mi to jedno

  @obsession po pravde, ten dojem vytvára fotka. v skutočnosti mi ľudia väčšinou hovoria, že sa tieňujem až príliš. ak sa na monitor pozrieš z iného uhlu, prípadne ho trochu nakloníš, tak je viditeľné kontúrovanie na nose a aj na pravom líci (tá strana, kde nemám ofinu). na väčšine fotiek je môj štýl líčenia lepšie viditeľný, veľa závisí od sveta alebo filtra. no maľujem sa stále rovnako. toto nie je najlepšia fotka, ktorú mám, no nevadí, budú aj lepšie, možno aj horšie.. :D bez make-upu vyzerám mladšie, ale našťastie nepatrím medzi ženy, ktoré by vyvolávali odpor. pár známych ma nabádalo, že sa maľovať ani nemusím. to beriem ako kompliment, ale na seba prezentáciu aj tak uprednostňujem upravený vzhľad :)

  @alex458 vďaka, riasy sú moje :) používam Essence I love extreme mascara (čierny obal s ružovým písmom) alebo Miss Sporty Pump Up Lash Booster Mascara (fialový obal s oranžovým písmom).
 6. 6
  Alex458

  21 ročné dievča
  Maspalomas

  Ďakujem, určite ju vyskúšam :)
 7. 7
  Atropabelladona

  hrá sa, že má 2 roky

  @alex458 môžem len odporúčať :) cenovo sú veľmi dostupné napr. tá od Essence stojí 2,99. ak môžem poradiť, tak radšej nanášať postupne, stále dôkladne rozčesať, nechať trochu vyschnúť a pokračovať. ja zvyknem používať čistý štetec zo staršej špirály, aby boli riasy rozčesané a nelepili sa.
 8. 8
  Alex458

  21 ročné dievča
  Maspalomas

  Takýto postup som nepoznala, takže sa ho bude určite držať :)
 9. 9
  Atropabelladona

  hrá sa, že má 2 roky

  @alex458 základ je nenechať riasy, aby sa zlepili. radšej po menších tenších vrstvách :D snáď Ti to bude fungovať aspoň tak dobre ako mne.