1
26
ročný muž
Narodky
2. 3.
1%
birdzovska karma
3
ľudí ho odoberá
0
tajných ctiteľov
Autistik
prihlásený 18. 5. 2019

Napíšte mi niečo pekné. Škaredé veci hovor učiteľke.

 1. 1
  Kikáč

  20 ročný chalan
  Okres Čadca, Žilina

  Ahoj, ďakujem, smiem sa spýtať, jak si za to pykal ? Vieš, verim dosť pevne dobrej karme aj zle, a zatial sa my to vyplňa všetko... :)
 2. 2
  Autistik

  26 ročný muž

  @kikac len tak pomimo sa tu aspon naucim ako tu funguje odkazovac, co som este nepochopil :smile:, pykam v tom zmysle, ze neviem byt sam sebou, musim ist s prudom, lebo ked idem proti prudu, tak som neoblubeny a je potrebne znasat tazkosti ... aspon postupne sa to pokusam zmenit a brati veci viac zodpovedne a nepodliehat verejnej mienke ... inak k tomu pykaniu, tam patri neschopnost kritizovat aby sa nahodou niekto nenastval, neschopnost pomoct druhehmu, aby to nevyzeralo trapne a mam velky problem jednoducho ist aj proti ludom a nesnazit sa len byt oblubeny
 3. 3
  Kikáč

  20 ročný chalan
  Okres Čadca, Žilina

  Poradím ťi :) no pred tým ti poviem aký som bol pred rokom aj čosi :) bol som bojazlivý, nesvoj, bál som sa že ma ludia nemajú radi a aňi nebudú, bál som sa toho že ma budu odsuzovať, hanbil som sa za seba, za to že som s chudobnej rodiny, za rodinu, zato akú mám chôdzu, mal som dosť velké depresie, + som gay, a mal som sa velké problémy s tým zmieriť :) no, je proste toho vela, ale z ocelil som sa, do jedného mesiaca som urobil pravý opak toho čo som bol, zahodil som strach, hanbu, hnev, a všetko čo je zlé... Cigarety, alkohol, hry, káva, energetické nápoje atď... a začal som zo športom naplno + bosochôdza a otužovanie, vôbec sa totálne zanič nehanbím, vieš treba sa dívať iba na seba a na svoje čini... Všetko čo spravvíš, bude mať nejaký vplyv, vieš, ale hlavne rob veci pre seba, nie pre druhých, maj v pi** čo si mislia druhy, maj svoj názor, a keď sa ti niečo nelúbi, zmeň to, vieš, som sám sebou :) a som štastný :) nehanbím sa za to čo robím, žijen svoj život, svoje emócie ovládam dosť dobre, a mám výbornú kontrolu nad sebou :) ak chceš tal ti dam na seba massanger,fb môžem ti to vysvetliť podrobnejšie :)
 4. 4
  Autistik

  26 ročný muž

  @kikac rád som si s tebou ešte písal ale nie cez messenger, keďže nerád by som odhalil svoju identitu. Práve to mi tu umožňuje byť otvorenejší a úprimnejší.