CARMEL MARKET...najviac divné miesto v celom Tel Avive....samé chute, vône..nádhera :)) ...akurát keby tam bolo aspoň o 50% menej ľudí :D
Bebekex

Komenty k fotke

 1. 1
  Openmindedfreak

  30 ročný muž

  Trhy sú popiči, najviac trh bol asi v Kalkate, používali závesné váhy, po zemi bola slama, ovocie rozložené na kobercoch, do toho Tata naklaďáky a typický indický randál, bordel, hluk všade prítomný :)
 2. 2
  Bebekex

  26 ročná žena

  @openmindedfreak ejha...to znie zaujimavo. co su tata nakladaky?:D

  a ako to tam bolo s odpadom?
 3. 3
  Openmindedfreak

  30 ročný muž

  Tata naklaďáky sú tie pofarbené nákladné vozidlá, častokrát aj rôzne inak vyzdobené. A k tej špine, záleží kde, Delhi, Varanasi, Calcutta, Bombai, proste veľké mestá, tam sa treba pripraviť na všetko, odpad, veľmi zlé ovzdušie, strašne veľa žobrajúcich, bezdomovcov, hluk a častokrát je tam vidno aj rôzne vývojové, či iné poruchy u ľudí. Ale dá sa to zvyknúť, keď sa človek nejak odosobní, zasa to tam nie je úplne na každom metri, aby to zas až tak zle nevyznelo. Avšak severné časti štátu Himachal Pradesh sú krásne, Manali je pohoda, Keylong je super, indické Himaláje hneď nad hlavou. Darjeeling bol v pohode, Hampi v štáte Karnataka je pecka, jedno z mojich naj, Amritsar je pohodica, sväté mesto Sikhov, no a potom je tu štát Goa a to moc Indiu ani nepripomína, to je taķá dovolenková záležitosť. India je obrovská, tam je proste všetko, kľud, neskutočný hluk, relatívne čisto, ale aj pekelný bordel, hory, džungle... na čo si len spomenieš (thumbs)