Totalne nechutne pocity.

Tieto pocity neprajem nikomu,nechut do jedla,pocit bezradnosti.Hovorim si ked sa nieco nepodari,nejak to prejde a idem dalej.Vzdy to aj nejak preslo no vzdy nieco z toho vomne ostalo az sa to nahromadilo. Neda sa mi dlho tvarit ze som vpohode,no navonok je vsetko ok na tu chvilu ked stretnem znamych aj neznamych.Najhorsie su chvile kedy rozmyslam stale dokola.Praca tomu nahrava,stale prec od domova.Ale ved aj co by som doma robil ked ma tam nik necaka.Ten vikend je strasne kratky cas na nejake záľuby,to je jediný voľný čas ktorý mám.Spravím bežné veci v domácnosti a je po sobote, v nedeľu nachádzam chvíľu pokoja v kostole, za tým obed u rodičov. Súčasťou víkendu je tréning ktorému som už dosť podriadil svoj čas, cvičiť nieje iba dvíhať činky ale sa aj dobre stravovat,dobre spať, mať nejakú pravidelnosť ktorú samozrejme v práci nemám a tak sa môžem cez víkend roztrhat pri cvičení keď to v týždni zasa odíde.Podobne mi fungujú aj známosti.Neustály stres a nedostatok času spôsobuje že som prestal plánovať všetko čo som kedysi mohol robiť normálne.Preto robím unáhlene závery.Buď niečo ide alebo nie. To sa ale nedá vo vzťahu a keď príde nejaká nádejná tak sa to pokazí,lebo ešte som ju ani nespoznal,už ju mám hneď v hlave.tak strašne túžim po tej osobe a ona ani o tom nevie :-D nakoniec klamem sam seba.Máme odlišné zaujmy a jedine čo nás spojilo že sme sa stretli viac krát na mieste kde sme pre niečo, pre robotu a mne to prišlo ako príležitosť.Snažím sa to všetko brzdiť aby som sa neunahlil,predosle vztahy mi tak skoncili, no ten pocit samoty ma do toho privádza.Potom som samozrejme nešťastný a sustredim sa iba na tu osobu a zanedbavam seba.Už keď som si povedal že to prestanem riešiť,tuto konkrétnu osobu, zasa prišiel signál z jej strany a znova som sa dostal do toho.Vsetko narusilo ten moj stereotyp s pevným základom.Samota je niekedy aj dobra ale nie dlhodobo. Viem sa aj tešiť,zabaviť usmievať sa,no stále si hovorím kedy sa aj na mna stastie usmeje a bude sa aj o mna zaujímať nejaké dievča a bude ma chcieť spoznať....

Zdieľaj článok na facebooku
2 odoberateľov

Komenty k článku

 1. 1
  Vreskot000

  31 ročný muž

  Nerozmyslal si maď tým ze by si sa chcel stat knazom?
 2. 2
  Bombarder

  31 ročný muž
  Malá dedina

  @vreskot000 máš taký pocit že hej? Napadlo ma uz všeličo ale toto nie.
 3. 3
  Vreskot000

  31 ročný muž

  potom ked napíšeš sem tam nejaky článok skús spraviť odseky, pretože lepšie sa to potom číta :)
 4. 4
  Bombarder

  31 ročný muž
  Malá dedina

  @vreskot000 vpohode,to som pisal z mobilu, nabuduce sa posnazim ;-)
 5. 5
  Vreskot000

  31 ročný muž

  fíííha, to som ešte neskúšal, vyskúšam. :) momentalne mam notebook, ale idem na tyžden preč do práce, budem tam mať len tablet na simku, toto mam na wifičko. možno sa posnažim aj ja, ale tablet mi divne píše, to nemam nervy na to :)
 6. 6
  Bombarder

  31 ročný muž
  Malá dedina

  @vreskot000 počítač som už prestal používať, v práci ho nepotrebujem,a z mobilom sa už dá veľa vyriešiť.preto aj tie vynechané znamienka,a odseky.