Vedecký časopis

65408autor: Lacius, 2. máj 2016 11:51
Zdieľaj článok na facebooku
15 odoberateľov
Lacius

Moje meno je Jon Snow, nenarodil som sa na Zimohrade, ale vyrástol som tam. Odišiel som na The Wall, kde som sa svojou odvahou vypracoval až na veliteľa The Night's Watch. Bohužiaľ, zradili ma a dobodali na smrť, no ja som sa vrátil a pomstil som sa! Po tom všetkom som na CB ostať nemohol, preto som odišiel a rozhodol som sa vrátiť Zimohrad tomu komu patrí, čo sa mi aj podarilo a nakoniec som sa stal Kráľom Severu! Inak viesť diskusiu s mojou osobou je veľmi náročne, kedže nemáte dostatočný IQ KOEFICIENT!

Komenty k článku

 1. 1
  Lacius

  24 ročný chalan
  Castle Black, Jon Snow

  Co vedie cloveka dat smutne clanku, ktory je o par tried vyssie nez 99 % clankov predchadzajucich? Poprosim, aby mi uz dal tento odpad pokoj!
 2. 2
  Eduardzmagazinu

  22 ročný chalan

  Ľudia dávajú smutné, lebo nemajú radi narcistické články :D Píš o Margaery, pridaj veľa fotiek a nič také sa nestane.
 3. 3
  Lacius

  24 ročný chalan
  Castle Black, Jon Snow

  @eduardzmagazinu

  Ja dôvod poznám a s Game of Thrones to nemá nič spoločne. :D
 4. 4
  Dumbledore

  hrá sa, že má 1 rok
  Godricova Úžľabina

  Mal si sem dať fotku Sansy (či ako sa volá) a mal by si lajky.
 5. 6
  Dumbledore

  hrá sa, že má 1 rok
  Godricova Úžľabina

  Nerieš potom kto dal smutné.
 6. 7
  Lacius

  24 ročný chalan
  Castle Black, Jon Snow

  @dumbledore

  Tak mne su na smiech, preto som aj zverejnil fotku. Ved to nema zmysel ani pisat clanok, ziadna odozva, len hluposti od hlupakov.
 7. 8
  Dumbledore

  hrá sa, že má 1 rok
  Godricova Úžľabina

  Veď to už dávno vieš, čudujem sa, že pokračuješ.
 8. 11
  Savvym

  25 ročný muž

  the wall pokojne nazyvaj stenou z ladu. Deti lesa ju vytvorili. Predosly azor ahai mal byt pravdepodobne jonov otec. Podla poslednej teorie eddard stark vedel o jonovom kralovskom povode a islo o nepriatela krala roberta, len si spomente, co spravili oberynovi, hora clegane zavrazdil inych jonovych pribuznych kym boli deti. Ned ako viete chranil aj robertovych nemanzelskych synov, kedze sa bojovalo o tron. Ale Jona najskor chranil preto, ze jeho matkou bola lyanna, nedova sestra, ta mala byt robertova zena, aj preto sa bojovalo medzi targaryenmi a baratheonmi. Varys ochranca koruny chranil tiez potomkov kralovskej krvi dannerys, tyriona vyuzil tiez ako jej ochrancu. Potom tu je baratheonova chrankyna ta vysoka blondina co pohryzla psa cleganea, chranila starkovcov po smrti princa baratheona, potom je tu cersein ochranca, ktory sa objavil zraneny myslim pri targaryenoch.
  No ti bieli chodci a ozivli mrtvi su skoro to iste, ich vodca je vraj stary lord commander z hliadky steny, ktory sa zaniloval do zombie, ta ho ocarovala. Aj kvoli tomu zakazali strazcom hliadky zeny a najma nordlingov, ti su s mrtvolami dohodnuti, ze im daju ocarovat svoje deti. Jon alebo dany, alebo obaja mozu byt azor ahai, hovori sa o drakoch, oni maju draciu krv, a takisto draci su traja, je mozne ze budu dokonca traja hrdinovia. Treti sa mozno este nenarodil a podobne ako jon moze prist od dany ako dieta alebo niekoho z hlavnych hrdiniek. Napriklad sansy.
 9. 13
  Savvym

  25 ročný muž

  @lacius Ak nie stena, tak múr, ale pod tým slovom si skôr predstavím dom z tehál... neviem prečo postupne nemáte radi slovenské názvy. Viem, že možno by sa to dalo skôr označiť ako hradba, pri tom ma zas napadne kameň.