Game of Thrones

Game of Thrones: Finálová epizóda bude skoro tak dlha, ako celovečerný film

Posledné dve epizódy siedmej série Game of Thrones budu najdlhšie epizódy seriálu vôbec.

Je to už nejaká doba, čo sme sa dozvedeli, že 7 a 8 séria najpopulárnejšieho seriálu sveta Game of Thrones bude kratšia než sme boli doposiaľ zvyknutí. Siedma séria bude obsahovať 7 epizód, zatiaľ čo séria osem len šesť! Tam kde stanica HBO ubrala na počte epizód, tak tam pridala na celkovej stopáži jednotlivých dielov 7 série.

Úvodná epizóda začne s hodinovou stopážou, konkrétne 59 minút. V nastavenom trende bude pokračovať aj druhy diel, ktorého dĺžka sa vyrovná tomu prvému. Tretia epizóda ako prvá prekročí hodinovú stopáž na 63 minút, naopak štvrtý diel bude najkratší, ten nepresiahne celkovú jazdnú dobu 50 minút. Piaty diel bude pokračovať v nastavenom trende prvej a druhej časti a jeho stopáž sa vyšplhá na 59 minút.

V šiestej epizóde sa veci začnú komplikovať, nasvedčuje tomu celková stopáž dielu, ktorá sa vyšplhá na neuveriteľných 71 minút. Tento diel tak prekoná doposiaľ najdlhšiu epizódu s názvom The Winds of Winter (Finále 6 série), ktorá trvala 68 minút. Rekord najdlhšieho dielu jej však dlho nevydrží, siedma séria sa uzavrie finálovou epizódou, ktorej celková stopaž dosiahne až filmové rozmery v trvaní 81 minút.

Dĺžka 7 série bude len o dve hodiny kratšia než to bolo u 6 série. Celková stopáž 6 série je 9 hodín a 15 minút, na druhu stranu u siedmej série je to 7 hodín a 20 minút.

Ako každý seriál, tak aj Game of Thrones má hluché miesta, ktoré by mohli byť skrátenou sériou odstránené. Nasvedčuje tomu aj fakt, že do konca seriálu ostáva už len 13 časti a tak nezostáva priestor na nudné a nezaujímavé miesta, predsa len, seriál nie je kniha!

Premiéra 7 série Game of Thrones je naplánovaná 16. júla.autor: Lacius, 11. jún 2017 13:05
Zdieľaj článok na facebooku
15 odoberateľov
Lacius

Moje meno je Jon Snow, nenarodil som sa na Zimohrade, ale vyrástol som tam. Odišiel som na The Wall, kde som sa svojou odvahou vypracoval až na veliteľa The Night's Watch. Bohužiaľ, zradili ma a dobodali na smrť, no ja som sa vrátil a pomstil som sa! Po tom všetkom som na CB ostať nemohol, preto som odišiel a rozhodol som sa vrátiť Zimohrad tomu komu patrí, čo sa mi aj podarilo a nakoniec som sa stal Kráľom Severu! Inak viesť diskusiu s mojou osobou je veľmi náročne, kedže nemáte dostatočný IQ KOEFICIENT!

Komenty k článku

 1. 1
  Melancholik

  27 ročný muž

  uz sa na to tesim !
 2. 2
  Bludiacient

  hrá sa, že má 2 roky
  mapy, žijem prstom na mapách

  Uz chcem koniec:(
 3. 3
  Condition

  24 ročný chalan
  Žilina

  No .. :D servery preťažené RIP :D iba v angličtine ostávalo pozerat :D