.pubertýždeň

Prázdninové challenges birdzu

Ste zúfalí z toho, že cez prázdniny nemáte do čoho pichnúť? Už máte!

Nie, tento úvod nemal dať nádej zakladateľom všetkých tých birdz zaplavujúcich fór o tom, ako docieliť opätovanie citu spolužiačkou alebo kamarátovou známou. Avšak ak je dôvodom vášho zúfalstva pocit nudy a zbytočnosti vašej existencie, máme tu liečik. Odteraz môžete tráviť prázdniny honbou (mnohí zo zakladateľov spomínaných fór ňou pravdepodobne čas trávili aj doteraz) za vytvorením čo najlepšej fotografie a/alebo blogu, ktoré vám pomôžu vyhrať prázdninovú challenge birdzu! Avšak skôr než pristúpime k požiadavkám na víťazné diela, poďme vyhodnotiť júnové challenges.

Spočiatku sme boli v redakcii potešení priaznivými ohlasmi na zverejnenie júnových challenges. Ale ako jún plynul a žiadne súťažné príspevky neprichádzali, rozhodli sme sa dať súťažiacim ďalšiu motiváciu. Namiesto pôvodnej odmeny sme sa rozhodli dať výhercom skutočne hodnotné ceny: dva hudobné nástroje (https://www.dropbox.com/s/83s7abb3sqw9rfv/IMG_20180709_111216741.jpg?dl=0). Napriek tomuto nášmu rozhodnutiu sa nikto neprihlásil, a tak gitara a cajon ostávajú aj naďalej v redakcii. 

Nevzdávame sa a dúfame, že cez prázdniny sa nájdu birdzáci, ktorí sa zapoja. Tak poďme na jednotlivé výzvy:

Blogovacia challenge birdzu

Výherný blog musí spĺňať všetky nasledujúce podmienky:

- uverejnený na www.birdz.sk medzi 9.7.2018-31.8.2018

- link na blog zverejnený v diskusii pod týmto článkom do 31.8.2018

- musí ho napísať výherca blogovacej challenge birdzu

- musíme ho v redakcii vyhodnotiť ako najlepší po obsahovej aj formálnej stránke

- téma musí súvisieť s letnými prázdninami alebo dovolenkou

- musí obsahovať vetu s nasledujúcou kombináciou slov v nej: "a  ten všivák si to všimol, čo spôsobilo, že sme všetci vyniesli"

Foto challenge birdzu

Do diskusie pod týmto článkom daj link na fotografiu, ktorú uverejníš na birdzi medzi 9. júlom 2018 a 31. augustom 2018. Fotografia musí byť pekná a musí zachytávať práve dvoch ľudí v peknom letnom prostredí, ktorí sú obaja zahalení (odhalená môže byť iba hlava, krk, ruky a ramená od končekov prstov až do 10cm nad lakte a nohy od kolien (vrátane) dole). Ak sú modeli zahalení viac, nie je to problém. Okrem toho musí každý z nich držať v ruke osviežujúci letný nápoj v priehladnom pohári, a teraz pozor! Každý model musí mať viditeľne iný nápoj! 

V každej challenge zostavíme rebríček najlepších piatich a prvý v každej kategórii získa zaujímavú vecnú cenu v nízkej peňažnej hodnote. 

Už teraz sa tešíme na vaše príspevky.
autor: Pubertslatinocelny, 9. júl 2018 13:11
Zdieľaj článok na facebooku
68 odoberateľov
Pubertslatinocelny

Mám rád dobrý frk, ale keď nie je dobrý, tak aj horší.

Komenty k článku

 1. 1
  Karlotiskot

  33 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  Chcel som si vyhladať, či už boli vyhodnotené tie decemrové challanges, ale nefunguje správne vyhladávanie. :D :D :D
 2. 2
  Pubertslatinocelny

  31 ročný muž
  veselo aj vážne

  @karlotiskot tie organizoval oficiálny Birdz onen, neviem o tom nič, ale čo som čítal od niektorých birdzakov, tak výhercovia boli, ale ceny nedostali
 3. 3
  Drazoal

  22 ročný chalan
  Zvoľen

  @pubertslatinocelny ja som bol, aj dostal, všetko v cajku
 4. 4
  Pubertslatinocelny

  31 ročný muž
  veselo aj vážne

  @karlotiskot @3