Game on PC

Warcraft: Boj o Azeroth

Úvod

Po dlhej dobe "mieru" medzi Alianciou a Hordou opäť nastáva doba v ktorej budeme ako za starých čias bojovať o mestá, ktoré pokrývajú našu obľúbenú planétku v šírom vesmíre plnom nástrah.

Zmeny

Čo nás vlastne čakajú za zmeny pred a po vysputesním tohto datadisku ?

Ešte pred vypustením samotného datadisku prebehne ešte jedna Veľká Zmena ktorá sa bude týkať levelovania postáv. Každá zóna bude mať zmenený range levelov a teda môžete si vybrať kde budete expiť skôr. Má  to svoje limity a nemôžeme sa hneď nahrnúť do finálnej zóny Vanila WoW s lvl 1 avšak budeme sa tam môcť vydať podstatne skôr! Kto má rád expenie vo westfalle, nebude to už taký problém s tým že zo zóny musíte vypadnúť po tom ako spravíte lvl 15 a dáte si pár dungeon finderov alebo trochu PVP. Po novom budete môcť v zóne ostať do vyššieho levelu a teda v kľude si dokončiť obľúbenú questovú linku. A čo viac! Ak sa vám nepáči outland alebo nieste fanúšik Northrendu, na pláne je možnosť vybrať si medzi nimi keďže obe zóny by mali byť po novom lvl 60-80


Battle for Azeroth - Novinky

Max Level 120

Nové SubRace 

Horda: Nightborne, Highmountain Tauren, Zandalari Trollovia

Z niektorých rás je jasné prečo sa pridali k horde no v niektorých prípadoch ako je to u Nightborne to až tak jasné nieje, avšak Blizzard si pre nás nachystal questové linky pre odomknutie týchto postáv a teda môžeme sami vidieť prečo sa to tak deje.


Aliancia: Lightforget Draenei, Iron Dwarf, Void Elves

Nové kontinenty pre každú frakciu

Zandalar pre hordu ako zabudnuté trollie kráľovstvo


Kul Tiras pre alianciu

Oba tieto nové kontinenty disponujú silnými námornými flotilami, čo neskôr aj využijeme

Ďalšie dôležité novinky sú:

Ulduar Timewalking, Warfronts, Zníženie statov (každý opäť bude niekde na úrovni HP-čka z WOTLK 20-30k aspoň na začiatku), Class buffy sa vrátia, Navýšenie character slotov na realm (pravdepodobne aj medzirealmovo), Goblini a Worgeni nové modely, Orkovia sa budú môcť konečne vystrieť po vzore Thralla.

Warfronts - bude akási podoba starých warcraft hier z pohľadu nás ako hrdinu na bojovom poli, budeme budovať základne, bojovať a zbierať resources na realizovanie týchto úloh. Stavať sa bude podobne ako sa v tejto dobe stavia na broken shore.


Island Expeditions - Budú to inštancie pre 3 hráčov, kde bude horda a aliancia pretekať v tom kto nazbiera viac azerite. Na týchto ostrovoch sa budú nachádzať NPC-čka, treasure chesty, a mnoho iného proti čomu budeme čeliť. Bojovať budeme môcť aj proti "NPC"-čkam ktoré však budú mať pokročilú AI. A teda by sa mali chovať viac ako hráči.


Heart of Azeroth

Titánska relikvia vďaka ktorej si budeme vylepšovať svoje itemy, už teda žiadne artifact weapony. Pôjde o akýsi talentový systém pre rôzne itemy ktoré si budeme vylepšovať. Taktiež sa ruší základný setový model ktorý fungoval už od vanilla wow.


WoW Communities

Voice chat pre WoW priamo v hre, a budú to akési chatové skupiny mimo ale aj v guilde, teda napríklad sa cez ne budú ľudia dozvedieť viac od hráčov ktorý su v nejakej guilde a trebars sa k ním pripojiť po diskusií s členmi. Nejde však o nejaké guild special, to je skôr môj názor. V podstate sa jedná o starý dobrý blizzard chat ktorý sme mohli vidieť napríklad vo warcraft 3 hrách kde mohli hráči diskutovať so všetkými pripojenými ľudmi v hre, s tým že si mohli vytvárať súkromné skupiny.


V neposlednom rade LEGACY SERVERY - teda vanilla wow. Ešte sa nevie ako to celé bude či to bude bežať identicky ako od roku 2004 teda aj so všetkými chybami aby to bolo autentické alebo sa chyby odstránia a pôjde sa rovno od posledného patchu, Blizzard sa nevie rozhodnúť a bude o tom diskutovať s komunitou

Má podľa vás WoW budúcnosť ? Pamätáte si ako sa hralo za dôb vanilla a TBC ?


UNDERGROUND SPOILER! dont read! :D

Aliancia dobije Undercity, zatiaľ čo horda vypáli Teldrassil (pravdepodobne horda, špekuluje sa o iných silách) 

autor: Condition, 19. november 2017 09:34
Zdieľaj článok na facebooku
4 odoberateľov
Condition

Hefaistosov kámoš

Komenty k článku

  1. 1
    Mix

    29 ročný muž
    Brno

    Mas hrozne nevycibreny styl pisania a mal by si pred vydanim clanku niekoho poprosit aby ti zvyraznil vety v ktorych znejes infantilne ci nevkusne. Ak teda chces na sebe pracovat.