Započul som v autobuse...

Započul som v autobuse tento dialóg medzi dvomi asi 50 ročnými mládencami: "ty kkt, šak to už normálne predáva, ešte pred pol rokom to bolo vytopené, havarované, ale chlapec to dal pekne do poriadku a uvádza tam prvého majiteľa, kilometre sú tiež porobené, aby to nalákalo, nie je vidieť nič neobvyklé". Ten druhý hovorí: "rozmýšľam, ty kkt, že dotiahneme tento mesiac ešte jedno, ale neviem, či nám to vyjde z časového hľadiska, lebo ja už o týždeň letím a chcem mať chvíľu od toho pokoj". Ten prvý: Do pče šak zavolaj Ferovi zajtra a povedz mu o tom...Neviem ako sa ďalej pokračovalo v tomto inteligentnom dialógu, lebo som práve vystupoval. No ak takto funguje predaj áut, tak zbohom zdravý rozum.

Zdieľaj článok na facebooku
1 odoberateľov
Chocholousek

Som, aký som a iný nebudem. Podľa susedov divný tvor nenápadne sa plýžiaci budovou a nemajúc rád iných ľudí. Je to samozrejme lož.

Komenty k článku

 1. 1
  Aristelovpes

  21 ročný chalan
  Istropolis

  A potom aby sa človek nebál kupovať auto... Pretoto si sebou moji príbuzní so sebou pri kúpe jazdeného auta berú automechanika, alebo aspoň niekoho kto sa do áut vyzná. Žial množštvu ľudí stále stačí, že to má "malý nájazd, top stav a prvého majiteľa". Podľa predávajúceho...
 2. 2
  Vreskot000

  31 ročný muž

  tiež som sa nechal celkom isto presvedčiť, ale pozri... pokiaľ to jazdí, neboj sa. nijaké auto nikdy nie je v stopercentnom stave. také nájdes jedine v predajni :)
 3. 3
  Hagelslag

  23 ročný chalan

  @vreskot000 A ešte u mňa na parkovisku...
 4. 4
  Vreskot000

  31 ročný muž

  jeeeeminečku