Buďte v mojom koži a možno ma pochopíte.

Neska mám samé nešťastie. Chcel som ísť na futbal lebo naši hrajú vonku a nemôžem ísť lebo auto mám v oprave a rodičia mi nechcú dať ich auto, hlavne že teraz by som mohol ísť na tom jednom, ale nedajú, lebo  keď som išiel minule niekde s tym autom a nevedel ocino naštartovať, a ja som bol na vine. Prišla návšteva a musí aj ta návšteva vedieť čo sa deje doma. Akože take niečo povedali že no koment, urazilo ma to. 

Nevychádzam s rodičmi. Mama hovorila že mám kúpiť nové auto na leasing, a ocino hovorí že z čoho budeš splácať? Ved nemáš žiadne peniaze, na nášom krku to bude všetko. No dá sa takto vypravat? Prečo by som to nevedel splácať? Nemám žiadne peniaze? Ved pracujem. 
Minule to hovorili že keď by som býval sám z tých 700€ by neostalo nič. Nieže by boli radi že pracujem a ešte aj toto hovoria. Ešte aj to hovorili že nebudeš mat nikoho, kto by ma chcel.


Nevedia somnou pekne porozprávať. Stále to negatívum hovoria, nebudeš mat nikoho, na našom krku bude pôžička, ničomu nerozumieš. Nemotivujú ma, že áno bude to dobre, kúpiš dobré auto, budeš šťastný, budeš mat ženu, kdeže. Keď by sa aj nejaká našla idem rovno k nej bývať. Nič v zlom, som rad, že som u rodičov, len tie reči ma dajú dole psychicky. A pravdu poviem nikto o tom nebude vedieť že koho mám ženu a podobne lebo stále boli proti a aj budú a u nás by sme nemali súkromie. Aj keď hovoria moji priatelia že nedobre hovorím, ale rodičia budú proti, poznám ich. Nieraz ma chceli vyhnať z domu keď jej nejaká moja priateľka nesadla im, že mám ísť k ním bývať keď sa mi tu nepáči. 


Ja verím v tom, že sa všetko vyrieši, aj auto, aj vzťahy. Len nikomu nič nehovorím, všetko dusím v sebe. Sesternici neviem ako teraz ísť k nej keďže auto v oprave mám a busy idu napicu.Ako mám dosiahnuť svoje ciele? Položte prosím 

Zdieľaj článok na facebooku
7 odoberateľov

Komenty k článku

 1. 1
  Patrixo

  hrá sa, že má 0 rokov
  Som bezdomovec

  ty si madar?
 2. 2
  Christiano_301

  22 ročný chalan

  @patrixo áno
 3. 3
  Riddler

  27 ročný muž
  Turiec

  No je to blbé, že rodičia sa s tebou takto rozprávajú, musíš tie reči ignorovať, nenechať sa tým zdeptať a veriť sám sebe, že niekoho si nájdeš. A hlavne nenechať ich, aby sa ti miešali do vzťahov, vraveli ti s ktorou môžeš a s ktorou nemôžeš chodiť.
 4. 4
  Christiano_301

  22 ročný chalan

  @riddler práveže už začínam padnúť do depky kvôli takýmto rečám. Aj keď niekedy sú pohode ale vtedy sú pohode keď už som na dne a pýtajú sa ma že čo mi je. Vieš ale ja bojujem, skúšam tomu veriť že niekoho nájdem ale musím najprv tomu človeku dôverovať. Od vzťahov sa nebojím, lebo keď sa mi podarí s nejakou vzťah nebudú o tom vedieť. Teraz nie preto by som to urobil lebo že sú zlý nie sú zlý len proste im žiadna moja frajerka nesadla, a nieraz hovorili že keď nájdem dajakú tak mám ísť tam a nech im dám pokoj. :) a keď takéto reči počujem už na nich nemôžem spoliehať aj keď sú to moji rodičia. Skúšam to všetko je sám vyriešiť bez ich pomocí: či sa to týka zdravia, auta, peňazí
 5. 5
  Riddler

  27 ročný muž
  Turiec

  Frajerka musí sadnúť v prvom rade tebe, a nie im. Ty s ňou budeš žiť, nie oni. Ked z nich budeš mať nervy, skús nejako odreagovať, bud si ísť zabehať, alebo zacvičiť. Nemusíš chodiť do fitka, dá sa aj doma s vlastnou váhou, popritom nejaké jogove asány môžes skúsiť.
 6. 6
  Torpedo08

  28 ročný muž
  kOkOtOvO na Záhorí

  Dobre vypravas! Ser na nich su zli :( ked priatelka najdes chod byvat s nou (thumbs) toto sa nerobi mali by ta podporovat :(
 7. 7
  Christiano_301

  22 ročný chalan

  @riddler Ved viem že ja budem s ňou žiť a nie oni ale im to nevysvetlis. Chodím bicyklovať sa
 8. 8
  Riddler

  27 ročný muž
  Turiec

  Tak to s nimi radšej vôbec nerieš takéto veci, ked tomu nerozumejú, až ked budeš mať vážny vzťah a rozhodnete sa spolu bývať, tak im povedz ,,čaute idem bývať s frajerkou" :D a to je fajn, že máš také niečo na odreagovanie, je to dobré na mentálne i fyzické zdravie (thumbs)
 9. 9
  Wewo

  27 ročný muž

  Auto ani frajerku ku šťastiu nepotrebuješ. Jeb na to Chris vydaj sa na blind do sveta, ešte ťa čakajú veci! Budeš digitálny nomád, bloger.

  Vieš po anglicky?
 10. 10
  Christiano_301

  22 ročný chalan

  @wewo robíš so mna srandu?
 11. 11
  Wewo

  27 ročný muž

  Nie, prečo? Čo chceš radšej robiť v továrni? Veď to je len taká práca na zatiaľ, kým sa popri tom nenaučíš niečo lepšie aby si robil niečo iné...
 12. 12
  Feelagain

  22 ročné dievča
  based in Brno

  ja len nerozumiem, preco sa neodstahujes a cakas na zenu ku ktorej pojdes :D a mimochodom preco by mali byt radi, ze pracujes, ved ked nechodis do skoly, tak chodis do prace, to je jasne
 13. 13
  Christiano_301

  22 ročný chalan

  @wewo ako to myslíš?
 14. 14
  Christiano_301

  22 ročný chalan

  @feelagain ale nie sú spokojný očividne s mojim platom
 15. 15
  Feelagain

  22 ročné dievča
  based in Brno

  ved to by si mohol kaslat, keby si tam nezil :D
 16. 16
  11

  27 ročná žena
  konske_eknihy

  .
 17. 17
  Tomas55555

  25 ročný muž

  Ja som ti už dal rady ako byť stastny.
 18. 18
  Tomas55555

  25 ročný muž

  A z tých 700 eur koľko mesačné usetris ? Ake máš vydaje, popis tvoje výdaje na čo konkrétne utracas ?
 19. 19
  Christiano_301

  22 ročný chalan

  @tomas55555 80€ na benzín, 10€ kredit, 20€ cca potraviny
 20. 20
  Tomas55555

  25 ročný muž

  @christiano_301

  Len 20 eur na potraviny ? To si kupuješ potraviny výlučne ty sám, alebo ti kupujú potraviny rodičia ? Takže zarábaš 700 eur a výdaje máš len 110 eur, takže mesačne ušetríš 590 eur ? Týmpádom si týmto môžeš za rok aj pol kúpiť nové auto a to bez pôžičky.
 21. 21
  Christiano_301

  22 ročný chalan

  @tomas55555 mesačne áno cca 20€. Rodičia tiež kupujú
 22. 22
  Erixa

  22 ročné dievča
  Trnavská nemocnica

  Ty by si si tak rozumel s mojou mladšou sestrou (hehe) keď bude sama, tak ti ju dohodim (thumbs)
 23. 23
  Christiano_301

  22 ročný chalan

  @erixa nato môžem čakať :D a potom cely birdz bude vedieť kto som :D koľko ma rokov?
 24. 24
  Erixa

  22 ročné dievča
  Trnavská nemocnica

  @christiano_301 bude mať 19
 25. 25
  Christiano_301

  22 ročný chalan

  @erixa ale je zadaná tak nič potom
 26. 26
  Erixa

  22 ročné dievča
  Trnavská nemocnica

  @christiano_301 ale tak som myslela, že povahovo by ste sa hodili...
 27. 27
  Fukaj

  8 ročný chlapec

  @christiano_301 20€ na stravu? Ja som dával 120€ na stravu a ostatne, a ešte som si myslel že dávam málo.