Komenty k fotke

 1. 1
  Teal

  hrá sa, že má 1 rok
  >/MEŦɌØPØLΛ_

  Aby držali krok s tou tvojou subkultúrou v pretekaní sa, kto bude vyzerať ako väčší kokot.
 2. 2
  Darksider96

  23 ročný chalan
  Underworld

  @teal Hovorí ten čo tu radšej ani svoju fotku nemá (hehe) Asi sa ťa to dotklo, keďže počúvaš týchto Lil Shit raperov (hehe) Veď sa nepaprč ;) Ja nemôžem za to, že máš mizerný hudobný vkus a počúvaš všelijakých šaškov a pod. :smile:
 3. 3
  Darksider96

  23 ročný chalan
  Underworld

  @1 Asi ťa žerie to, že som vyhral vtedy našu diskusiu o hudbe (hehe) Ale od človeka, ktorý má v playliste "hudbu" ako ty v statusoch sa ani nedá čakať, že bude mať nejaký hudobný sluch alebo cítenie a bude vedieť hodnotiť hudobné umenie (cmuk) (hehe)
 4. 4
  Teal

  hrá sa, že má 1 rok
  >/MEŦɌØPØLΛ_

  Ja fotku radšej nemám, pretože mám celý ksicht potetovaný a sa bojím, že by sa mi na Birdzi nejaký intelektuál, ako si aj ty, mohol smiať... Rovnako dobre si ma odhadol, veľmi ma serie, že som "prehral" internetovú hádku, ale radšej som ustúpil, pretože 10 z 10 vedcov tvrdí, že nad ľuďmi ktorím sa kolieska v hlave točia opačným smerom, sa v takomto konflikte nedá "zvíťaziť".
 5. 5
  Darksider96

  23 ročný chalan
  Underworld

  @teal Chceš povedať, že aj tomu profesorovi z hudobného konzervatória a tým dvom ďalším gitaristom sa točia kolieska v hlave opačným smerom? (retard) JJ, všetci sme sprostí, len ty máš pravdu keďže sa istotne rozumieš hudbe viac ako my 0_0 (letim)
 6. 7
  Darksider96

  23 ročný chalan
  Underworld

  NJN, vidím ako ťa to neserie keď bezdôvodne píšeš v mojom príspevku, ktorý so mnou ani nesúvisí, že vyzerám ako kokot (retard) (hehe)
 7. 8
  Yoss

  28 ročný muž

  všetko je to o tom odlíšiť sa a zarobiť, čo najviac prachov