Komenty k fotke

 1. 1
  Tralalibang

  25 ročná žena
  Prdelákovo

  Je to smutné. Ale Sacha Baron Cohen to v tom svojom príhovore zhrnul veľmi dobre. Podľa prieskumov 2/3 mladých nevedia, čo je to Auschwitz. A keď trávia celé dni na FB, ktorému ide len o to, aby ťa tam udržal čo najdlhšie a zarobil čo najviac na reklame, tak ten kktský algoritmus ti naschval vyhadzuje pičoviny. Toto je výsledok toho, že kokot Zuckerberg nechce mazať nenávistné príspevky a dokonca ani len tie, ktoré priamo podporujú holokaust, lebo, citujem "každá strana má v niečom pravdu". Skurveny Zuckerberg pičus, ked som toto čítala, tak sa mi nožík vo vrecku otváral.
  No a potom máš mladých, ktorý v živote nepočuli o Auschwitzi, skurveny FB im tam kvôli algoritmu vyhadzuje len samé pičoviny. A sama viem, že keď má človek 15-16, je ťažké sa orientovať v tom prúde informácií a človek ľahko podľahne picovinam, tobôž keď je z chudobného regiónu a všade počúva o tom, ako tie smerácke a snsácke hovná vkuse kradnú.
 2. 2
  Mikaell

  21 ročný chalan
  Prešov

  @tralalibang Toto je pre mňa inak nová informácia, ako môžu dve tretiny mladých nevedieť, čo je to Auschwitz? Resp. je to prieskum zo Slovenska/strednej Európy? Však podľa mňa to je taká časť nedávnych dejín, ktorej sa nedá vyhnúť aj keby človek chcel.
 3. 3
  Lukaso121

  29 ročný muž
  Nitra

  Za vsetko moze radicovej vlada a nic ine
 4. 4
  Depropex

  28 ročný muž
  Už nikto

  Jj treba otvorit naruc slnieckarom a libtardom nech nas progresivny nadludia naucia ze nasim detom treba od 6 rokov hovorit ako a preco by mali masturbovat (thumbs)

  @tralalibang kto a ako definuje co je nenavistny komentar ? Hento co obhajujes je obycajna cenzura
 5. 5
  Tralalibang

  25 ročná žena
  Prdelákovo

  @depropex No tak na tom, že keď niekto napíše, že by mali niekoho vyzabíjať sa asi zhodneme, že to je nenávistný komentár a mal by byť vymazaný. Žiadna cenzúra.
 6. 6
  Tralalibang

  25 ročná žena
  Prdelákovo

  @mikaell Nie je to prieskum z Európy, ale aj tak:
  https://www.washingtonpost.com/news/acts-of-faith/wp/2018/04/12/two-thirds-of-millennials-dont-know-what-auschwitz-is-according-to-study-of-fading-holocaust-knowledge/

  https://www.independent.co.uk/news/world/americas/auschwitz-us-millennials-not-know-nazi-concentration-camp-a8302476.html
 7. 7
  Mikaell

  21 ročný chalan
  Prešov

  @depropex Netreba. To nie je že buď budeš liberál alebo nácek.. aj medzi tým sú názory.
 8. 8
  Primitiv

  26 ročný muž
  občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

  @mikaell Lebo toto, čo napísala Tralalibang. Veľa mladých ľudí sa spolieha len na Facebook ako zdroj informácií. A keďže ten nie je vôbec filtrovaný, môže im podsúvať tieto bludy, ktorými sú ovplyvňovaní.
 9. 9
  Depropex

  28 ročný muž
  Už nikto

  @tralalibang to ano. Ale kompetentni co o tom rozhoduju beru ako nenavistne fakt hocico. A to je cenzura, svojvolna interpretacia a vztahovacnost plus paranoja. ale to uz je o inom
 10. 10
  Depropex

  28 ročný muž
  Už nikto

  @mikaell tomu by som chcel verit ale mam pocit ze v realite file does not exist
 11. 11
  Tralalibang

  25 ročná žena
  Prdelákovo

  @depropex A prepáč, ale cenzúra? Keby to, čo tam tí ľudia písali, chceli uverejniť v nejakom médiu, nebodaj povedať v televízii, nikto by im to nedovolil, lebo tam existujú určité štandardy. Na fb v pohode. Sloboda prejavu neznamená, že si možeš hovoriť, čo chceš, to má veľa ľudí v hlavičke značne pomýlené. Lebo moja sloboda končí tam, kde končí sloboda niekoho iného a keď niekoho urážam, kvoli jeho národnosti a píšem, že by ich mali vystrieľať, tak tým už jasne narúšam slobodu iného človeka. Sám Sacha Baron Cohen prešiel niekoľkými súdnymi spormi a vystrihli mu časti jeho filmov kvoli reguláciam. Keď sa tie regulácie vzťahujú na filmy, mali by sa aj na sociálne siete.
 12. 12
  Depropex

  28 ročný muž
  Už nikto

  @tralalibang toto je tazka dlhadebata lebo porovnavas neporovnatelne . Telka je vyhradne medium, fb je z casti reklama a z casti uzivatelia ktori mozu zdielat to co prave napisu a zmazat to moze admin az potom. Ano regulacia ok ale to co chcu zaviest ako regulacie uz je skor cenzura, sracky o vystrielani fakt nepatria nikam ale ked struhnem vtip ze negr plachtil ctyri patra , podla niekoho predstav by som mal ist do basy lebo jeto nenavistne a politicky nekorektne.
 13. 13
  Tralalibang

  25 ročná žena
  Prdelákovo

  @depropex Tak ale tie pravidlá by mali vznikať podľa všeobecného konsenzu. Tie pravidlá, čo platia pre telku sú tiež pravidlá, ktoré vznikli všeobecným konsenzom snáď a myslím, že sa zhodneme, že vtipy by penalizované byť nemali.
  No tak nech fb počká, to je taký problém to najprv skontrolovať až potom to uverejniť? Jáj, ale to by im ušli zisky, tak pardón, to predsa nemôžeme od nich pýtať, musíme sa sociálnym médiam klaňať. A tiež by nemuseli uverejniť každú reklamu, ale veď peniažky od neonacistov nesmrdia, treba hrabať ďalšie milióniky, aby nám nebodaj chudáčik Zuckerberg neochudobnel :( (To je kritika skôr na fb než na teba, začínam tú sociálnu sieť nenávidieť). Je to dobrý sluha, ale zlý pán. V súčasnom nastavení, že pre nich neexistujú žiadne regulácie, je to bohužiaľ už náš pán, veď ten ich kokotský algoritmus rozhoduje o tom, čo uvidia miliardy ľudí a ako vidno na prípade Cambridge analytica, absolútne ich nezaujíma akými prostriedkami si zarobia peniaze, hlavne nech sa milióny sypú.
 14. 14
  Depropex

  28 ročný muž
  Už nikto

  @tralalibang aj media svojim sposobom cenzuruju, kazdy pusti do sveta co chce. Co nechce (sponzori nechcu) to nie. A mas pravdu ale cuker uz je len akcionar ci co, ved onje lovaty lebo fb predal, nechal si len nejaku pravomoc. Cize darmo na neho picujes, on je len jeden z xy co rozhoduju
 15. 15
  Tralalibang

  25 ročná žena
  Prdelákovo

  @depropex Áno, je len akcionár, ale zároveň je jeden z tých, ktorí najviac bojujú proti reguláciam na sociálnych sieťach. Tak hlavne preto pičujem na neho, lebo toto povedal:
  In an interview on Wednesday, the Facebook founder said he found Holocaust denial “deeply offensive”, but added: “I don’t believe that our platform should take that down because I think there are things that different people get wrong. I don’t think that they’re intentionally getting it wrong … It’s hard to impugn intent and to understand the intent."
  Takže podľa neho je taký Magát, ktorý tam popieranie holokaustu dáva úmyselne a je to obyčajný neonácek, ktorého by ešte pred 10 rokmi nikto nebral vážne a svoje názory by tak hovoril akurát tak svojím neonazi kamarátom, úplne, ale že úplne v pohode. Lebo milión dokazov, že holokaust sa udial nestačí, obe strany sa v niečom mýlia podľa tohto kokota.
 16. 16
  Depropex

  28 ročný muž
  Už nikto

  @tralalibang uff... Tak to uzhej. Ale podla mna cukrik nosi ruzove okulare ak tomu ozaj veri :D
 17. 17
  Tralalibang

  25 ročná žena
  Prdelákovo

  @depropex Určite tomu neverí, ale potreboval si nejako obhájiť, že to tam necháva, lebo keď môžeš zarobiť ďalší miliónik, tak nebudeš predsa odmietať, aj keby si ho dostal od samotného Hitlera. Doláriky predsa musia byť.
 18. 18
  Petty013

  30 ročná žena

  @tralalibang @depropex Deti moje, nehádajte sa tu, tak či tak Magiánko je preto taký populárny lebo to liberáli a progresívci posr*li. Stačí sa pozrieť na západ; ženy prišli o svoje práva na úkor trans ľudí (toalety, šatne, športy, združenia, väznice... atď), deti sú vysoko sexualizované ako ten chlapec (8 ročný) "Lactatia" čo ho prezliekajú do ženských vecí a tancuje v gay baroch, pedobearovia majú voľnú ruku, z detí nasilu robia trans, nepoučili sa na tom ako dopadol Bruce Reimer (potom samovraždy stúpajú), chlapom je vyčítané že sú chlapi hlavne bielym, čiže aj rasizmus sa rozmáha, každý každého čím ďalej tým viac nenávidí a väčšina obyvateľstva je nútená prispôsobiť sa 1% alebo nejakej menšine aaa kopu iných vecí. Keby toto všetko nebolo, tak ani Marián by nebol, lebo by ho nikto nebral vážne.
 19. 19
  Depropex

  28 ročný muž
  Už nikto

  @petty013 amen. Kde je dopyt tam je ponuka