bez pocitov

sediac na posteli scrolluješ ten zoznam online "priateľov" na facebooku. kedysi ste si mali toho toľko povedať. dnes prebehneš to meno s fotkou a myšlienkou, že nevieš o ňom nič. napísať? a načo? už má svoj svet a pravdepodobne sa už v živote neuvidíte a ak aj áno možno sa ani nespoznáte. a vlastne ma jeho život nezaujíma. ideš ďalej. 

tá má už 6. mesačnú dcérku. ako ten čas letí. ďalšia je s milým na dovolenke v tatrách, bývalý si otvoril barbershop, tamten stále chlastá a myslí si že má párty život. počkať, a toto je kto? takú babu nepoznám čo robí v mojich priateľoch? ahaaaa, ona sa len vydala a má iné priezvisko, už mi je to jasné. 

nemáš komu napísať. po sto rokoch sa ozvať ti príde trochu trápne. a načo sa budeš pýtať? čekneš stories.

toľko informácií a žiadne reakcie. zaujíma to vôbec niekoho? 270 videní. ona ma stalkuje? nabudúce pridaj jak sa máš fajn. 

veď ja sa mám fajn. len akosi strácam prehľad o tom jak sa máš ty. akosi strácam záujem a strácam pojem o tvojej realite a existencii. strácam vzťahy lebo pocity mám stratené. vzťahy na diaľku, internetové vzťahy. 

nefunguje to. 
Zdieľaj článok na facebooku
67 odoberateľov

Komenty k článku

 1. 1
  Miro777

  27 ročný muž

  Podobne to preziva asi kazdy co chodi robit vonku. Nemas sancu udrzat rovnake mnozstvo socialnych kontaktov oproti niekomu kto zije 30 rokov prilepeny na jednom mieste. Nespornou vyhodou je ze stretnes ovela vacsie mnozstvo ludi a ti Ti velmi obohatia zivot i ked len na kratky cas.

  Vsetko ma svoje +/-.
 2. 2
  Dzeeejn

  22 ročné dievča
  v Alpách <3

  @miro777 ved hej v tomto máš pravdu len neviem vi je to to, čo ma napĺňa práve... pretože takto spoznávaš síce aj veľa super ľudí ale aj veľa pofidérnych, ktorí ti v živote iba škodia a často to trvá dlho kým to odhalíš.. a strácam ľudí ktorých už poznám a takpovediac by som dala za nich ruku do ohňa, len proste viac nie sme spolu v kontakte kvôli diaľke a nedostatku času atď., o čom dom vlastne písala
 3. 3
  Wistingher

  21 ročný chalan
  Bratislava

  Vzťahy časom vädnú.