O tom ako to naozaj je

Keďže vela ludí mi tu píše a hejtuje ma že sa tu chválim že berem drogy,tak som sa rozhodla napísať blog o tom ako to naozaj je.Tento blog je hlavne pre tých,ktorí to pochopiť chcú.Kopa z vás ma tu nemá rada,berete ma ako tú narkomanku,ktorá je niečo menej a musíte ju zhejtovať pretože bere drogy a pre vás takí ludia nič neznamenajú.Myslíte si že sa tým chválim,ale pravda je taká,že ja sa tým nechválim..ja tu píšem do blogov,statusov to,čo cítim..preto som sem aj prišla,písať blogy o mojom živote,písať tu moje príbehy ktoré som si prežila,prežívam..na to sú tie blogy,aby sa tam písalo..každý má tie svoje príbehy,ktoré tú píše..ja som zatial písala o drogách pretože sa tu potrebujem vypísať,človek predsa nemôže mať veci v sebe a tváriť sa že všetko je ok,aspoň ne stále...mám v pláne tu písať aj iné príbehy,ktoré sa mi stali,ale niektoré veci z mojho života je ťažké hneď ich napísať,takže to postupom času..a ešte k tomu pridávaniu vtipných obrázkov o drogách,páči sa mi ten humor,treba z toho občas aj srandu spraviť,lebo by sa človek zbláznil..A to,že som sem pridala aj pár fotiek na ktorých nevyzerám zrovna najlepšie,aj taká som..chcem tu byť taka,aká naozaj som,nechcem sa tu hrať na niečo,nebudem pridávať len namejkapované fotky s milion vrstvami photoshopu...Som obyčajná baba,nemám za potrebu sa tu predvádzať ako niaka Miss,mimochodom aj tie sú len obyčajné baby,len sa predvádzajú..všetci sme obyčajní ludia..nikto z nás není o nič viacej než ten druhý...takže súdiť ma a povyšovať sa len pretože berem drogy,je obmedzené..nadávať mi do trosiek,feťáčiek,písať že mám chodiť okolo druhých zo sklonenou hlavou,že som niečo menej a pod...ja nikde nepíšem ako je piko super,ako by ste mali brať..piko má dve strany,není to len o tom dobrom stave..viem,kam môj život smeruje,cesta závislosťou..ale zároveň aj viem,prečo berem..tak ma za to nesúďte,ja vás tiež nesúdim za to že napr.pijete,aj vy môžte skončiť zle,to môže každý..môžete prísť o prácu,bývanie a ste na ulici..a nemusíte ani brať drogy aby ste tak mohli skončiť..tak to je v dnešnom svete,nikto nemá záruku že bude na tom dobre celý život..tak prečo sa nadomnou povyšovať?To že jeden deň ste vysoko,neznamená,že ten druhý budete tiež..Nikto nemá právo súdiť..ja nejsom o nič menej ako vy...Ak si stále myslíte,že sa tým chválim,okay,ale aspoň sa nad tým zamyslite,skôr než ma znovu odsúdite..


PS:Budem rada,ak to pochopíte :) 

Zdieľaj článok na facebooku
11 odoberateľov
Džidži420

Džidži je to dievča ktoré je na prvý pohlad tiché,uzkostlivé,nekomunikatívne,často sudené že je taká a onaká,že je to feťáčka,že nič neznamená,ale keď jej človek dá šancu,tak zistí,že to môže byť celkom fajn baba,ktorá keď sa otvorí,tak je spoločenská,rada spoznáva ludí,rada im pomáha,rada sa rozpráva o živote ale aj o úplných hovadinách,je za srandu,rada by chodila von.Takisto má v oblube fotenie,grafiku,dizajn a všetkú možnú tvorbu.Miluje noc a mesto.Je tak trochu outsider,pretože ludia ju často odstrčia,bez toho aby ju spoznali.Ale už si zvykla a teší sa z každého kto jej dá šancu.

Komenty k článku

 1. 1
  Plavam_zivotom

  22 ročné dievča
  Bratislava

  Toto neni žiadne vysvetlenie ako to naozaj je ani nič podobné. Toto je len sebaospravedlnenie a trápne reči o súdení. Mňa by skôr zaujímalo PREČO si začala? Čo ťa k tomu dohnalo? Reálne máš aj nejaké problémy? Strašné dlhy, drahý nájom, nejakú psychickú chorobu, kde ťa prenasledujú hlasy a nevieš im újsť inak ako s pikom? Máš nebodaj nevyliečiteľnú chorobu, zomrela ti rodina? Nemáš čo žrať?
  Ja si myslím, že si neni nič iné ako slabomyselná troska, ktorá nevie čo od dobroty a nudí sa tak vymýšla.
  A takisto si myslím, že o pravej závislosti nemáš ešte ani páru. Že len fúkaš doma zavretá v detskej izbe, zaslepená svojim vymysleným problémovým životom a nemáš ani páru čo sú skutočné boje a problémy.
  Ja tu nikoho nevidím vyvyšovať sa nad tebou a ani nevidím nikoho presvedčeného o tom, že jemu sa nič zlé nemôže stať, ale vidím tu ľudí sa snažiť žiť plnohodnotný život a nedostať sa pri tom do sračiek.
  Ty tie sračky chceš a obklopuješ sa nimi, prečo čakáš pochopenie?
 2. 2
  Plavam_zivotom

  22 ročné dievča
  Bratislava

  Najradšej by som ti zaželala aby si do toho spadla tak, že skončíš na ulici a budeš sa predávať aby si mala na dávku a skonči jak tá Katka z toho dokumentu z Česka, jak posledná fetka....

  ... ale vieš čo želám ti aby si sa z toho dostala. Aby si pochopila aký dar máš, že si zdravá, že máš kde bývať a že zďaleka ale ani zďaleka nepotrebuješ drogy lebo nemáš problémy, z ktorých by si sa potrebovala dostať predávkovaním sa. Želám ti aby ťa naplnila láska k sebe samej a prajem ti tú najväčšiu vôlu akú sa ti len dá pozbierať. Želám ti to naozaj moc.
 3. 3
  Ps102

  22 ročný chalan
  Muchosransk, mestská časť Vukojebina

  Je to chaotické, akoby to nejaká fetka písala... :S
 4. 4
  Petuska11111

  18 ročné dievča
  Na pive

  @1 má v podstate pravdu. Nikto ťa tu nechce ukrižovať ale každému človeku so zdravým rozumom jednoducho tvoje vystupovanie vadí, pretože riešiš drogy. Horšie je, že to z tvojich statusov vyznieva tak, ako keby si k nim mala naozaj pozitívny postoj, a nie postoj typu "chcem sa zbaviť závislosti". Toto je vážna vec a myslím, že hejtu sa nezbavíš nikdy, pokial s tým neskončíš. Samozrejme, ja tu nie som od toho, aby som ti hovorila, čo máš robiť, pokojne pokračuj, len som ti to chcela vysvetliť pohľadom, akým to tu ľudia vnímajú. Závislý človek je slabý človek, bez ohľadu na to, na čom je závislý.
 5. 5
  Wewo

  24 ročný chalan
  Bratislava / IpD

  Vieš ty máš možno pocit že je to tu plné idiotov čo ťa ponižujú iba tak. Že je to tu toxická komunita ktorá sa navzájom zhadzuje a povyšuje a ty máš iba smolu že si ľahká obeť (si).

  Pravda je však taká že veľmi veľa ľudí proste pohľad na teba bolí. Netušíš koľkí, ľudia si tu prešli niečím podobným, že ti napríklad rozumejú až moc.

  V skutočnosti sa tu ľudia majú radi a napr. ja osobne by som rád videl každého šťastného, a pomohol im k tomu, aj ľuďom s ktorými tu mám roky konflikty.

  Problém je že žiješ tak trošku v svojej malej pikerskej bublinke. Objavila si cool miesto plné mladých ľudí kde sa môžeš ukázať, nájsť kamošov, mne osobne birdz 100-krát zmenil život.

  Ale ty točíš naozaj iba o drogách. Nevidíš to z tej druhej strany, zo strany komunity tohto... Komunitného portálu. Mnohí sme tu dlhé roky, ja dekádu, videli sme XY prefetených ľudí dojebať sa, a keď príde nové dievča, pekná mladá slečna čo mohla robiť čokoľvek a miesto toho si robí iba problémy, to sa nedá tolerovať.

  Nech urobíš čokoľvek, nech napíšeš akékoľvek "vysvetlenie" , ľudia ťa už neprestanú vnímať inak, pokiaľ sa sama nezmeníš.

  Nie je čo vysvetľovať, my sme tu múdre konské hlavy a problematika drog je veľmi jednoduchá. Tvoj mozog sa naučil prijímať radosť už iba z chemickej látky. A bude to iba horšie.

  Môžeš to brať ale tak, že odozva ľudí ti otvorí oči. Keby si aspoň trochu naznačila že chceš so svojím problémom pomôcť, tá odozva by bola úplne iná. Ľudia by si ťa tu "adoptovali", vzali ťa von, do prírody, športovať, mala by si kamarátov iných než s feťáckych kruhov. (to je btw jediný spôsob ako s tým prestať)

  To je ale pre ľudí risk, lebo pokiaľ nevidia jediný náznak túžby po zmene, iba ospravedlňovanie sa a vysvetľovanie, kamarátstvo s tebou by ich skôr stiahlo dolu, poprípade fakt bolelo.

  Ľudia nie sú jebnutí a je im jasné že chceš pozornosť. Na to sa ale nikto nechce dívať a nečakaj že sa prístup ľudí zmení. Si fetka. Momentálne si absolútne menejcenná než všetci čo si tu budujú úžasné životy a pracujú na sebe. Nemusíš byť fetka. Ale nikdy nebudeš fetkou ktorú tu ľudia budú mať radi, z ktorej nebudú zhrození, ktorú nebudú ponižovať. Si na rade.
 6. 7
  Wewo

  24 ročný chalan
  Bratislava / IpD

  A pozri, ľudia sa nedelia iba na feťákov a tých, čo by feťákov chceli vyvraždiť. Tiež som práve prišiel domov z ujebaného raveu a moje puklice by ti isto boli sympatické.

  Lenže na drogy musíš mať trošku rozum. Byť silná osobnosť, s ohromnou motiváciou na sebe pracovať a zlepšovať sa a so znalosťami o konkrétnych látkach, čo ti robia v hlave a prečo.

  A hlavne brať ich ako lifehack, niečo čo ti v správnej a výnimočnej situácii môže skvalitniť život. Nie hľadať v nich šťastie ani únik, nikdy ho v nich nenájdeš.

  Ty momentálne naozaj prestaň fetovať, húliť, tripovať a začni športovať, spoznávať ľudí, nájdi si hobby, začni čítať knihy, zaľúb sa. Každý jeden z receptorov v mozgu ktorý reaguje na drogy ktoré berieš je tam na to, aby reagoval na podnety z naozajstného života. Všetky radosti ktoré teraz poznáš vieš dosiahnuť aj bez drog. Prakticky ti nič nebráni, len si nesmieš vybrať tú ľahšiu cestu. Prijmi trošku pokory, že ľudia o mnohých veciach vedia viac a ber si z nich koľko sa dá. Byť feťákom je veľmi ľahké, byť plnohodnotným človekom ktorý vie drogy využiť vo svoj prospech nie.

  Raz keď budeš múdra, budeš mať prežité, keď dokončíš svoj mentálny vývoj a budeš silná osoba, potom sa k niektorým drogám s mierou môžeš vrátiť (napr. myslím že psylocibinovy trip by mal v živote vyskúšať takmer každý zdravý a uvedomelý človek).

  Teraz ale fakt neblbni a pre zmilovanie božie urob zmeny a vyhľadaj pomoc a nepridávaj na net hovadiny.
 7. 8
  Sheily

  22 ročné dievča

  Výhovorky
 8. 9
  James98

  29 ročný muž
  Bratislava

  Asi tu budem jeden z mála, čo tomu vyjadrí úplné pochopenie - prečo to robíš atď. Nikdy som si tým neprešiel, teda tvrdymi drogami, ale totálne to chápem. Tiež mam k tomu sklony, zatial som odolal :D A mam rad tvoje prispevky.
 9. 10
  Džidži420

  hrá sa, že má 0 rokov
  Prdelákovo

  @james98 tak som strašne rada že ma chápeš :smile:
 10. 11
  James98

  29 ročný muž
  Bratislava

  Beriem to tak, že píšeš o momentálnej fáze svojho života - to, čím primárne žiješ. Každý má to svoje - keby si žila niečim iným, píšeš o tom. Nechápem to moralizovanie niektorých ludí. Alebo, že im je to luto a podobne. A nikdy to nepochopim.
 11. 12
  007andy

  26 ročný muž
  Anywhere

  ja som stale dufal, ze si nejaky troll :P
  no nic, ak toto sebaobhajovanie pikovania myslis vazne, tak urcite potrebujes pomoc, to je snad kazdemu inteligentnemu cloveku jasne :)
  drz sa !
 12. 13
  Džidži420

  hrá sa, že má 0 rokov
  Prdelákovo

  @james98 Ani ja to nechapem,presne kebyže žijem niečím iným,tak píšem o tom...ja som to tu objasnila ale ajtak...aspoň že ty to chapeš,ked už druhý ne..
 13. 14
  Tarassaco

  7 ročné dievča
  v prázdne prázdna

  Ja si myslím, že @wewo ti napísal dosť múdru vec.
  Určite sa to počúva (teda číta) ťažko, ale má pravdu a bolo by strašne super, keby si si z toho niečo zobrala.
  Registrujem ťa na B. len zbežne, no od začiatku si mi bola akýmsi spôsobom sympatická a bola by som rada, keby sa ti z tohto podarilo dostať.
  Píšeš, že máš dôvody, prečo to piko berieš. Chápem to. Chápem, že je to tvoj únik od čohosi. Chápem, že sa ti to zrejme zdá ako jediné možné riešenie, ale nie je to tak... V živote je mnoho nádherných vecí, ktoré ti závislosť nedovolí vidieť a cítiť.
  Myslím, že nikto z nás ti nechce zle. Ako písal wewo, sme komunita a to nás akosi "núti" pomáhať si. To, čo ti píšeme, neber ako moralizovanie nad tvojim životom, ako vyvyšovanie sa nad tebou, či nebodaj hejty. Mnohí z nás sa len snažia pomôcť, aj keď ty o tú pomoc priamo nežiadaš...
  Držím palce a dúfam, že raz budeš fakt šťastná. :)
 14. 15
  Alpynus

  hrá sa, že má 2 roky
  Pozajtra prestanem

  @james98 @Džidži420 *brofist*
 15. 16
  Johnysheek

  9 ročný chlapec
  ZA (hranicami vsednych dni)

  @plavam_zivotom hned keby si i mala pravdu, je dolezite i jej podanie.. a to co si ty napisala jej skutocne nepomoze.. skor naopak.. treba prejavit viac sucitu a lasky miesto len nadavok ci zhadzovania to nikdy nikomu nepomohlo..

  @wewo ma velku pravdu i ked tiez 100% nesuhlasim so vsetkym co napisal.. ale @dzidzi.. mala by si si z toho nieco vziat..
 16. 17
  Alpynus

  hrá sa, že má 2 roky
  Pozajtra prestanem

  Yop a pacia sa mi (v dobrom) tie (nie az tak vyziadane asi?) free speache az preache (love) Sme kjutkovia vsetci (love)
 17. 18
  Plavam_zivotom

  22 ročné dievča
  Bratislava

  @johnysheek prosím? asi nepoznáš môj bežný prejav, príspevok @1 aj @2 sú asi to najmierumilovnejšie a najúprimnejšie, čo je v momentálnej situácií odomňa možné.... a takéhoto človeka treba aj trochu "preplieskať" aby si uvedomil, že čo robí je ZLÉ. Asi si dám tú námahu a nejako vypátram o tejto dievčine niečo viac a informujem jej rodinu, možno by nebolo na škodu upovedomiť aj príslušné úrady. Pretože ona si ničí život... a je v strašnej bubline. Ale to človek ako ty ktorý má tiež svoju bublinu (inú ako ona ale máš) možno ani nepochopí...

  Mne piko vzalo kamoša, obesil sa. Kiežby som aj jemu vtedy mohla povedať niečo podobné ako píšem tu.
 18. 19
  Alpynus

  hrá sa, že má 2 roky
  Pozajtra prestanem

  @plavam_zivotom @18 <3 #maminkovanienadenmatiekjenajefektivnejsiemaminkovanie
 19. 20
  Plavam_zivotom

  22 ročné dievča
  Bratislava

  @alpynus nerozumiem o čo ide tebe ale tebe ani nemám záujem nijako radiť či sa obťažovať strácaním slov.... ty si už stratený prípad , toto mladé dievča nemusí byť.
 20. 21
  Džidži420

  hrá sa, že má 0 rokov
  Prdelákovo

  @plavam_zivotom o akých uradoch rozpravaš? wtf? (?) o akej rodine? nepochopím..silou mocou sa starať do života druhých..hm (?)
 21. 22
  Plavam_zivotom

  22 ročné dievča
  Bratislava

  @dzidzi420 no o akej asi? O tvojej rodine. Azda vedia, že majú doma závislú dcéru. Verejne mi tu predkladáš svoj život, musíš počítať s následkami. Máš 18? Ak nie úradmi myslím sociálku a ak áno tak políciu. Páchaš trestný čin zdá sa dosť často, máš tu svoju fotografiu, prihlasuješ sa sem cez ľahko zistiteľnú IP adresu. Nie je nič ľahšie... už len čakaj kedy ti príde predvolanie alebo kým ťa niekto vonku náhodne skontroluje čo pri sebe máš.
 22. 24
  Alpynus

  hrá sa, že má 2 roky
  Pozajtra prestanem

  @plavam_zivotom @22 http://i.imgur.com/htQisST.jpg
 23. 25
  Džidži420

  hrá sa, že má 0 rokov
  Prdelákovo

  @plavam_zivotom prečo by si to robila? ked mi teda chceš dobre (?)
 24. 26
  Plavam_zivotom

  22 ročné dievča
  Bratislava

  @alpynus nehovorím že to urobím , ja len vravím, že každý by mal počítať s následkami ak robí niečo také, má šťastie lebo ja nie som taká premotivovaná aby som si dala tú námahu všetko toto zisťovať ;) a ešte sa zliezať po výsluchoch a podobne... už som si 2 razy zažila niečo v tomto zmysle a nemám náladu...
 25. 27
  Johnysheek

  9 ročný chlapec
  ZA (hranicami vsednych dni)

  @plavam_zivotom preco je relevantne aky je tvoj bezny prejav? ospravedlnuje necitliveho blbca ze je necitlivym blbcom? (nie nemyslim tym teba), tak potom ospravedlnuje teba "ze si proste taka"?

  mas pocit, ze cokolvek co tu napises bude pre dzidzi akakolvek facka?? su to len slova. slova cudzieho cloveka, ktoreho ona nepozna a ktory nepozna ju.. takze relevantnost toho co pises.. resp zasadnost pre jej zivot je nula.. max 1 zo sto.. ak si to ona sama pripusti..

  a to cim sa tu vyhrazas.. ako hej.. je to super napad.. obavam sa vsak, ze tym vela nedosiahnes.. hlavne preto, ze vies len jednu vec.. ze to berie.. ale kolko, preco, ako.. a podobne nie.. nevies ako to ma v rodine ci vobec.. proste chapem.. chces pomoct.. ale daj si dole klapky z oci a hlupu vidinu toho ze ked rozbrbles a zmutis vodu, tak sa zrazu vycisti.. nie je to tak.. a myslim ze si na to dost inteligentna.. tak si zatiahni brzdu.. a chod do toho viac racionalne nez srdcom..
 26. 28
  Plavam_zivotom

  22 ročné dievča
  Bratislava

  @johnysheek komentár je tu na to aby sme to tu komentovali svojimi názormi so svojim prejavom, nenapísala som nič zlé , napísala som svoj názor a podľa môjho vkusu možno aj viac citlivo vzhľadom na situáciu , ktorá tu je ;) nevidím tam urážky ani nič podobné a podľa mňa s feťákom sa nedá a nemôže zachádzať v rukavičkách... ak to je podľa teba správne osobne si asi feťáka ešte nevidel , takže čau s tebou sa ja nemienim baviť o tomto.
 27. 29
  Alpynus

  hrá sa, že má 2 roky
  Pozajtra prestanem

  @plavam_zivotom Kk :-D Lebo tato zalezitost mi pride radovo viac needy nez junkie (a to som na pochybach, ci to je junkie lvl 2 aspon), tak rozne druhy dramatizovania/kazania na junkie temu povazujem trosku za overreaction #nevermindkeeppushingon
 28. 30
  Johnysheek

  9 ročný chlapec
  ZA (hranicami vsednych dni)

  @plavam_zivotom dievca halo :( komentar je tu pre moznost nie povinnost! a ak chcem pomoct, je na mieste vediet ako a nielen "chcem a za kazdu cenu nasilim".. casto mozes pokazit ovela viac ako realne pomoct.. ale fajn.. ty vies asi lepsie.. zjavne mas dlhorocne skusenosti :)
  a ak niekomu povies "si fetak" je to asi to najcitlivejsie co sa mu povedat da.. a on ti urcite skoci okolo krku a vyobjima ta zo samej lasky co ku tebe citi :( :( ach jaj..
  vidis.. zas hodnotis bez toho aby si vedela.. :) slecna dokonala.. bavit so mnou sa nemusis.. ale netvar sa ze vies najlepsie.. ze si myslis nestaci..
 29. 31
  Džidži420

  hrá sa, že má 0 rokov
  Prdelákovo

  @johnysheek dobre si to napísal..
 30. 32
  Ryu4

  22 ročný chalan

  Starať sa o svoje vlastné sračky musí asi strašne bolieť niektorých ľudí. A ešte že sa to snažíme zaobaliť ako pomáhanie či čo, preboha. Seriózne, niekedy treba trošku prehodnotiť adekvátnosť svojich verbálnych výpadov, lebo toto impotentné čítankové moralizovanie čo sa tu rozlialo na všetky strany sa číta asi ako letáky jehovistov.
 31. 33
  Džidži420

  hrá sa, že má 0 rokov
  Prdelákovo

  @ryu4 máš u mňa hviezdičku,konečne niekto s rozumom..
 32. 34
  Johnysheek

  9 ročný chlapec
  ZA (hranicami vsednych dni)

  @dzidzi.. @31 vdaka.. to vsak neznamena, ze ty robis veci spravne.. len aby bolo jasno :) a je len na tebe zmenit to.. my to za teba nedokazeme a ver mi, ze mnoho z nas by chcelo..
 33. 35
  Džidži420

  hrá sa, že má 0 rokov
  Prdelákovo

  @johnysheek ja nehovorím že robím veci správne... :smile:
 34. 36
  Johnysheek

  9 ročný chlapec
  ZA (hranicami vsednych dni)

  tak je nacase zacat ;)
 35. 37
  Džidži420

  hrá sa, že má 0 rokov
  Prdelákovo

  @johnysheek tak hadam bude na čase,ked to tak budem cítiť..
 36. 38
  Wewo

  24 ročný chalan
  Bratislava / IpD

  @33 0_0 :-/ konečne že
 37. 39
  Johnysheek

  9 ročný chlapec
  ZA (hranicami vsednych dni)

  @dzi.. si si ista ze
  1. to tak budes (niekedy) citit
  2. vtedy nebude neskoro
  3. to este bude vobec mozne??

  ze napriek vsetkemu ti nechceme vsetci dobre? :/
 38. 40
  Džidži420

  hrá sa, že má 0 rokov
  Prdelákovo

  @johnysheek áno,nechcem tak byť celý život.Nebude,vždy sa to da ked ma človek blizku osobu.Ano,bude.
 39. 41
  Johnysheek

  9 ročný chlapec
  ZA (hranicami vsednych dni)

  potom je tu otazka.. preco az potom.. preco nie dnes? lebo na toto ziaden racionalny dovod neexistuje.. :/
 40. 42
  Džidži420

  hrá sa, že má 0 rokov
  Prdelákovo

  @johnysheek pretože mi to vyhovuje byť pod vplyvom..aj ked to ma aj zlý vplyv...ale to je nadlho..
 41. 43
  Hoperpohroma

  tvári sa, že má -69 roky
  tulam sa

  tak ja nvm, je to o tebe, ako sa prezentujes. ked sa nazves na socialnej sieti ako dzidzi420, prvy naznak, ktory z teba ide, je, ze hulis travu a chces, aby o tom ostatni vedeli.

  ja som cista asi nieco okolo 2 rokov, nikdy som to nerobila v nejakej extremnej miere - proste boli sme s kamaratmi vonku, zapalili sme si, chill a pohoda. bolo to pre mna nieco, ako som travila cas, ale urcite som nechcela, aby ma to definovalo. za to, ze som si obcas dala jointa, som si nestrkala 420 za mena, kde som sa registrovala. ak je to tvoja hlavna crta a ak sa nevies prezentovat nicim inym, tak je to trosku smutne, ale aj to sa stava
 42. 44
  Johnysheek

  9 ročný chlapec
  ZA (hranicami vsednych dni)

  ja mam kopec casu.. :) takze v pohode spusti ;)
  a mno.. "vyhovuje".. to je ten problem.. ktory nie je stastne "posuvat pred sebou do buducnosti".. a to je to o com tu kazdy vravi.. nie preto, zeby ti chceli zle..
 43. 46
  Maangooo

  hrá sa, že má 0 rokov

  Podľa mna by si mala robiť to čo cítiš xD
  keď chceš fetovat fetuj, potom píš o tom statusy, hladkej si ego, buduj si na internete cool imidž, tom sa vo svojich (zvelicenych ) problémoch ..

  keď to tak cítiš je jedno nech ti aj tisíc ľudí povie hocičo je to picovina aj tak potrebuješ sa sama spamätať uvedomiť si kde čo jak a čo to kurva robíš a keď nie tak nie .. vždy musí ten podnet vzniknúť v tvojej hlave inak je to bezpredmetne takže tieto rádoby motivačne reči typu " ja som si tým prešiel viem o čom hovorím tak máš počúvaj " sú trapne s odveci prečo by si sa mala obkračovať o tuto skúsenosť xD

  fuckt nemám rada toto moralizovanie "ja to mám odžite tak ma počúvaj "áno presne toto je povyšovanie xD za to že to niekto skúsil a zistil že je to picovina nie je dôvod aby si to ty neskúsila a sama zistila že je to picovina xD

  Potom si sama budeš hovoriť aká si bola sprostá ale tieto povýšenecké kecy sú fakt smiešne xD ideme si ego tripppyy

 44. 47
  Maangooo

  hrá sa, že má 0 rokov

  Podľa mna máš tak 15 rokov si trúbka a presne ako tu niekto spomenul poznáš závislosť asi tak že z detskej izby xD ale neboj pokial nemáš v hlave úplne nasrate a trochu podrasties z tejto pubertálnej potreby po pozornosti aj cela tvoja "závislosť " utíchne xD piko neni až taký strašiak pokial nefúkaš furt a dlho trvá kým sa na to namotas bez cesty späť xD
 45. 48
  Antifunebracka

  28 ročný muž
  go(o)d & (d)evil birdzu

  Ja mám obrovské pochopenie pre každého narkomana a rovnako aj pre teba :) Drž sa!
 46. 49
  Cos45

  600 ročný ujo
  |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

  Hm.
 47. 50
  Zakazane_ovocie

  21 ročný chalan
  Praha

  Treba to brať športovo, viete ako ako ako ...
 48. 51
  Veronikacs

  23 ročné dievča

  @antifunebracka :D
 49. 52
  Lenkaska1

  22 ročné dievča
  Bratislava

  to čo tu je za spam zasa? :D a wtf tie komentáre? :D
  Ja len hovorím, statusy sú na písanie pocitov... a čo má hádam klamať? :D Bože -_- Keď je niečo jej súčasťou života, tak je logické že o tom píše v statusoch a tak... :D

  Súhlasím s jamesom...

  A napadla mi konkrétne jedna osoba a to Torpedo, ktorý tu neustále pridáva fotky s alkoholom, dokonca nás aj podporuje k alkoholizmu, a ty len píšeš svoje pocity a pridávaš podľa mňa vtipné fotky :D a všetci do teba jebú :D vtipné jak majú daktorí ľudia predsudky :D

  a podľa mňa asi sama vieš, že to nie je dobré a dôsledky poznáš.. takže prednášky ti asi nepomôžu... ale tak tiež si myslím, že si fajn holka, takže určite by som bola radšej keby je to len nejaká príležitostná záležitosť to pikenko :D :)
 50. 53
  Džidži420

  hrá sa, že má 0 rokov
  Prdelákovo

  @lenkaska1 ďakujem,že si sa ma zastala..:)..áno,jasne že poznám dôsledky,písala som to...snažila som sa to tu vysvetliť v tom blogu,ale niektorí to proste nepochopia...
 51. 54
  Lenkaska1

  22 ročné dievča
  Bratislava

  @54 ja sa rada zastanem, keď je treba :) jj, buď sa nesnažili pochopiť alebo si to ani neprečítali
 52. 55
  Džidži420

  hrá sa, že má 0 rokov
  Prdelákovo

  @lenkaska1 :smile:
 53. 56
  Tryptaminedream

  tvári sa, že má 3 roky
  Bratislava

  @Plavam_zivotom ty o com tocis? :D chapem tvoj asi dobry umysel, ale co je teba do jej rodicov, zivota, rodiny, nepoznas ju, netusis aku ma sitaciu, pytas sa ze teba by zaujmalo ze ale preco si zacala... to je snad jej vec ne? :D a moze to byt aj dost sukromny dovod. uplne od veci tocis..
  @alpynus kamo ty si dobre za vodou... :D
  Inak zaujmave nazory z oboch taborov, chrum chrum.
  Najlepsi su ti, ktori ani z dialky nezazili, ale davaju najvacsie rady, nemyslim teraz ze si museli pichat herak ale netusia vobec :D
  Dzidzi kasli na to kludne pis co chces tak to ma byt :D Ty na to musis sama doist ze robis picovinu - ale myslim realne doist, ne len pisat na nete ze ooooh ja viem ze to je zle :D to co napisal wewo je cca aj moj nazor, drogy su na ine veci a ne sa len tak "prizemne" davat dole.. ale ked ti chuti pohoda, musi prist cas :D a je* na tych ludi co si tu idu vyhonit ego pod zamienkou "pomoci" :D
 54. 58
  Amikadze

  23 ročné dievča

  jémine niektoré tie posty :D
  ľudia keby každý z vás zachránil sám seba, namiesto toho aby ste sa snažili furt zachraňovať niekoho iného...vtedy by sa zahojil celý svet.