30.7.2011

Nemám žiadnu pointu, nemám nič iba potrebu/chuť napísať tento blog. Takže nezaručujem pobavenie, ohromenie ani nič podobné. Jediné čo by som mohla relatívne zaručiť je unudenie avšak nie k smrti, aspoň myslím.

Dnes má (nazvime ho pán M.) narodeniny. Pekné a okrúhle. Možno by sa v tomto veku malo niečo zmeniť. Je to podľa mňa nejaký pomyselný prelom medzi užívaním si a medzi tým kedy už človek začína myslieť na založenie rodiny alebo čohokoľvek reálnejšieho než, že sa chce stať rockovou hviezdou a do bodky spĺňať heslo Sex, drugs and Rock N Roll. Alebo sa mýlim, to bude pravdepodobnejšie. 

Dnes má teda pán M. narodeniny. Mal 30. Neviem o ňom nič. Kde býva, kde pracuje či vôbec pracuje, či sa ešte zahadzuje s tou štetkou alebo si už našiel inú. Možno je nezadaný i keď zvykol mať aj 2 naraz. Tak často na neho už nemyslím, nerozmýšľam čo robí a či si aj on na mňa dakedy spomenie. 

Dnes som sa rozplakala. Kvôli nemu. Už dlho som kvôli nemu neplakala. A vlastne som teraz plakala kvôli sebe. Lebo som si naňho zmyslela a prišlo mi to celé ľúto. Stále ho jednoducho milujem. Nie tak ako milujete svojho priateľa ale tak inak. Tak ako prvého chlapa do ktorého ste boli zamilované keď ste mali 15 a mysleli ste si, že je Boh a lepší už neexistuje. Mala som kopu iných od neho ale k žiadnemu som to isté ba ani podobné necítila. Dobre, kopa ich nebola, aby som zase na Birdzi nebola za kurvu i keď človek tu nemusí nič robiť a aj tak si to väčšina myslí. Tá láska k nemu sa nedá slovami vyjadriť.

Takže to ukončím nejako. Som rada, že tieto blogy nebudeš nikdy čítať. Pán M. urobil zo mňa trosku, ktorú 99 % ľudí nemá rado, nenávidí alebo v najlepšom prípade ignoruje. Pán M. sa podpísal na mojej psychike tak, že nemám rada väčšinu ľudí aj takých ktorých som predtým milovala, depresie a bla bla bla to je otrepané ale je to tak. Ale predsa na tom vidím niečo dobré. Tak ti pán M. ďakujem zato niekoľko ročné ponižovanie, urážanie a podceňovanie. Ďakujem ti zato, že si bol taký debil a ja som nato prišla a nechala ťa. Ktohovie čo by zo mňa bolo teraz keby som zostala. Asi by som bola alkoholička, feťáčka a kurva v jednom. Všetko mi ťa pripomína ale asi to tak musí byť. 

Happy B-Day Mr. T :-*

counter.php


Zdieľaj článok na facebooku
72 odoberateľov

Komenty k článku

 1. 1
  Onaj123

  30 ročný muž
  Handlová

  Mala si to ťažké !
 2. 2
  Onaj123

  30 ročný muž
  Handlová

  Tento vzťah pokračuje ako pokračuje! Tak ako samorast v hore na divoko"na verím Boha"Neviem či obidvaja nehovoria jednou rečou? asi jeden hebrejsky a druhý hotentótsky ale je evidentné že ani z rýchlika sa nevedia dohovoriť a stále si budú robiť výčitky! Čo navrhuješ v takom prípade že majú urobiť ???