Hurts like HELL, aspoň by malo..

Pamätám keď si mi prvý krát povedal zlatino a mne to prišlo také divné, a pamätám aj na ďalší a ďalší.. ach už asi bez toho nemôžem žiť. 

Čakala som, že to bude ťažšie, že budem revať od rána do večera ale to, že nemôžem a prejavuje sa to tým, že som iba na každého odporná, kričím a nadávam je o mnoho horšie lebo necítim nič. Len prázdno. Hrozne mi chýba, a chýba mi ten pocit, že ak som hocičo zažila mohla/mala som to komu povedať. Spriaznená duša sa asi ľahko nehľadá a ja som si túto nechala ujsť. 

Je to naozaj skvelý chlap. Dokonca múdry a nie kokot čo sa často nevidí. Boli sme takí rovnakí a predsa rozdielny a to bola skvelá kombinácia. Často si sa pýtal, či tomu rozumiem ako to myslíš, či ťa chápem a ja.. ja som rozumela.. vždy. Zbožňovala som ťa, že by som až plakala. Len dve veci mi stále nesedeli, resp. jedna. Jedna bola môj problém, že som sa denno denne pri tebe cítila ako nepotrebný kus lenivého hovna ale tá druhá, že som ťa mala rada najviac na svete ale.. nebola to láska?!! Koľkokrát skoro z mojich úst vyšlo, že ťa milujem ale vždy som sa za ne chytila, že stop čo to robíš nemôžeš to spraviť prvá, pri ňom nie.

Chýbaš mi..

Želám šťastný den zoufalství 

Čaute sa..

Zdieľaj článok na facebooku
68 odoberateľov

Komenty k článku

 1. 1
  Jozef511

  22 ročný chalan
  Stakčínska Roztoka

  Na keď si jebnutá tak nevyplakávaj
 2. 2
  Elmsi

  11 ročné dievča

  @jozef511 ty si jebnuty, ze sa vobec ozyvas
 3. 3
  Petuska11111

  19 ročné dievča
  Na pive

  To s tým “robenim prvého kroku” u žien je neskutočný bullshit.
  “Koľkokrát skoro z mojich úst vyšlo, že ťa milujem ale vždy som sa za ne chytila, že stop čo to robíš, nemôžeš to spraviť prvá, pri ňom nie.”
  A pri kom teda? Kedy je čas na lásku, keď nie hneď teraz? Ako sa hovorí, kto zaváha, nežerie. Mohlo by byť všetko inak, ak by boli ľudia otvorenejší a úprimnejší...
 4. 4
  Elmsi

  11 ročné dievča

  @petuska11111 neslo o to ze nemoze zena urobil prvy krok, islo o neho, že pri nom som to nemohla spravit lebo by to dopadlo zle.. resp este horsie
 5. 5
  Petuska11111

  19 ročné dievča
  Na pive

  Prečo? Ako to môžeš vedieť? Možno by to dopadlo úplne naopak. At least by si vedela, na čom si a nemusela by si sa ďalej zožierať “čo ak”. Mala by si v tom jasno.
 6. 6
  Tralalibang

  23 ročné dievča
  Shithead

  @jozef511 Nebuď kokot.
 7. 7
  Kalkulon

  hrá sa, že má 2 roky
  Bratislaba

  Ano je to najsmutnejsie ked je to len z 1 strany :(
 8. 8
  Milgamman

  8 ročné dievča
  imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

  najhorsie je, ked si o niecom myslis, vies, ze je super, potom sa presvedcis, ze ano je to presne take skvele ako si myslela a potom o to prides alebo zistis, ze to nemozes mat (sorry) prajem vela sil, nevzdavaj sa!
 9. 9
  Paria333

  26 ročný muž

  @petuska11111 niekedy nastanú v živote a vo vztahoch situácie čo sa nedajú riešiť rozumom a ani logikou.


  Preto to je všetko tak krásne a zároveň hnusné. :))