Komu niet pomoci..

Keď ho prvý krát uvidíš a pomyslíš si, že mňam a slintáš ešte pol hodinu potom. Ani nepomyslíš, že by ste mohli byť kamaráti, tobôž niečo viac. Keď o pár mesiacov už pravidelne chodíte niekoľko krát za deň na cigaretku a potom len tak z ničoho nič ťa zavolá na pivo. Proste kľud veď je to len pivo, dýchaj. Prídeš tam a on pozval kamoša, ktorý sa ťa snaží celý večer zbaliť a obchytkávať. Nice! Pomyslíš si, že druhý krát sa už nenecháš nachytať na vidinu piva s ním ale priznajme si - Urobíš to znova. Na druhý krát odmietneš ale na tretí krát si tam varená pečená a ste zrazu sami a tebe to začína vyhovovať aj keď vieš, že je zakázané ovocie a nemôžeš si nič dovoliť. 

A tak dva roky opakujete tento rituál s pravidelno nepravidelnými prestávkami, nič mimo práce, max. pivko po práci, nikdy nič cez voľno. Už nad tým ani nepremýšľaš a berieš ho ako kamoša. Zrazu dáva výpoveď a ty nejako tušíš, že už ho nikdy neuvidíš. Pár krát si píšete, flirtujete, pár nočných sms a koniec. 

Prežiješ si dosť napiču rok a jednu noc zrazu attack veľa správ, že vtedy a vtedy sa vidíme a ty to berieš len ako ha ha jasné a kývneš rukou až kým od toho dňa ti nechodia každý večer správy či to platí. 

Bolo to fajn ho vidieť po vyše roku ale už to je len kamoš až na tú divnú situáciu v aute. Sedíme v aute, vezie ma domov a ja zrazu premýšľam, že toto by sa mi aj celkom páčilo a celkovo taká iná energia sa medzi nami vzniesla. Vysadil ma pred domom a odišiel.

Už v noci správa, a na druhý deň ďalšia a tak to išlo. O 2 týždne zase stretko a už som sa naozaj tešila. V ten deň sa pre mňa, pre nám všetko zmenilo keď ma náhle pobozkal a mne nič lepšie nenapadlo ako na neho vybafnúť, že toto nemôžeš doma máš záväzky. Dva týždne sme sa naťahovali a fakt, že som premýšľala, či niečo bude.

A tak už vyše mesiaca sme "spolu" a ja to vôbec nedávam. Ja najžiarlivejší a najmajitnickejší tvor na planéte sa ťahám so zadaným chlapom. Uplietla som si na seba bič. 

Čaute sa..

Zdieľaj článok na facebooku
71 odoberateľov

Komenty k článku

 1. 1
  Melancholik

  27 ročný muž
  Bratislava

  tak drsné a strohé ako je sama realita dnešnej doby mladých ľudí ... medzi nimi normálne
 2. 2
  Antifunebracka

  30 ročný muž
  podkastak birdzu

  Lol :DDD
 3. 3
  Laurikaaa

  23 ročné dievča
  Londýnčanka

  Kde sa dajú zohnať takýto kkti? :D (:
 4. 4
  Lenkaska1

  23 ročné dievča
  Bratislava

  Hlavne si dávaj pozor na city a nezalub sa, lebo si preňho len tá druhá, rozptýlenie od jeho vzťahu.. :/