Prvý mesiac..

Mala som skvelého chlapa. Nebol tak celkom môj ale natom nezáleží. Bol (je) skvelý, úžasný a ja som si ho vôbec nezaslúžila a pokašlala som to na plnej čiare. Vlastne.. viac než pokašlala. Nato snáď ani nieje slovo.

Dni sú čím ďalej tým dlhšie a to znamená, že ma stojí viac času na teba nemyslieť. Snažím sa robiť čokoľvek, aby som nemusela myslieť na teba čo i len minútu. Variť, piecť, upratovať, opíjať sa v snahe zabudnúť aspoň na jednu noc. Z noci sa stávajú dve, tri, týždeň a už si ani nepamätám kedy som nepila a spím s chlapom, ktorý nieje ty a je mi zo seba zle. Snažím sa zabudnúť ako mi s tebou bolo dobre, ako sme si rozumeli bez slov a v noci spolu zaspávali. Všetko to hrozne bolí, každá jedna myšlienka na teba, na nás.

Bez teba sa cítim tak opustene a osamelo ako by sme boli len my dvaja na tejto planéte a opustíš ma. Cíťim sa nešťastne, hlúpo a tak nemilovaná.

Myslíte, že každý má neobmedzený počet spriaznených duší? Nie, že by ich bolo veľa, ale po každom som si myslela, že lepší už nepríde a on prišiel. Trochu lepší, viac sme si “sadli”, viac sme sa spolu smiali.. Ale asi by to bolo dosť nefér k ostatným. Škoda, že on bol niečo iné a nič lepšie asi už nepríde.

Ak by sa dal vrátiť čas, všetko by som spravila úplne inak. Hlavne ti neublížila. Vôbec som nerozmýšľala a bola sebec. Najväčší.. Pamätáš keď si mi hovoril, že ti mám povedať niečo pekné, naposledy? Svoju odpoveď by som využila lepšie než ťa poslať preč aby si vedel čo si pre mňa znamenal (znamenáš)..

Čaute sa..

Zdieľaj článok na facebooku
68 odoberateľov

Komenty k článku

 1. 1
  Majmarad

  35 ročný ujo

  Existuje toľko spriaznených duší, koľkým k sebe otvoríš cestu. Každé poznanie nás predurčuje byť lepšími, tolerantnejšími, chápavejšími a každá emócia nás posúva vpred.

  Prídu iní, či lepší, alebo horší záleží od toho, do akej miery si pochopila dané okolnosti z minulosti :)

  Tento citát mám vo svojej knihe a celkom sa mi sem hodí.

  ,, Čoho sa na nás dopustili druhí, s tým sa už nejako vyrovnáme. Horšie je to s tým, čoho sme sa na sebe dopustili sami,,


  (Francois La Rochefoucauld)
 2. 2
  Tomtoylc

  26 ročný muž

  @majmarad ten citát je výstižný, poznam ho tiež ... a k blogu ? človek si uvedomí o čo prišiel, až ked to stratí ... toto patrí k životu a ja si dokonca myslím, že toto sa stane každému, minimalne raz
 3. 3
  Antifunebracka

  29 ročný muž
  jebac birdzu

  Vyspi sa aj so mnou! Prosím.
 4. 4
  Html5

  33 ročný muž

  To mas za to ze rozmyslas vaginou. Pride lepsia.
 5. 5
  Elmsi

  10 ročné dievča

  @html5 určite menej ako ty kokotom
 6. 6
  Html5

  33 ročný muž

  @elmsi no vidis si pica a nechces si to ani priznat :) ja by som tebe podobne potraty tlkol jak zito
 7. 7
  Elmsi

  10 ročné dievča

  @html5 rozkosne (thumbs)
 8. 8
  Bordeauxfr

  27 ročný muž
  Marseille

  :DD
 9. 9
  Gothicpoethic

  25 ročná žena
  <b>Prostoreká</b>

  @html5 Si sa opustil?
 10. 10
  Grinder

  26 ročný muž

  "Mala som skvelého chlapa. Nebol tak celkom môj ale natom nezáleží."

  Nemusel som ani citat dalej.. vysvetlene bolo vsetko uz na samom zaciatku.
 11. 11
  Elmsi

  10 ročné dievča

  @grinder možno si zle pochopil