Denník Emy Elemírovnej - Nový MUSH na obzore.

Ahoj moj milý denníček, 

bola som teraz veľmi šťastná. Už si ani nepamätám, kedy som sa cítila podobne. Aj keď, samozrejme, že som to hneď posrala. Snáď nie dočista. No ale poporiadku..

V mojom živote sa objavil Muž.
Nie žeby to bola výnimka, ale predsa je. Všetci boli inak chlapci (subjektívny pohľad), ktorých (s prižmúreným očkom - lebo niekedy to je aj kratší interval) striedam asi tak raz za dva mesiace. Fuj na mňa, ale pokračujme.  

Nazývam ho Muž, lebo sa objavil konečne niekto, kto sa tak naozaj správa. Už neviem, koľko je adekvátny vekový rozdiel, ale 7 je vraj šťastné číslo. Súhlasím. 
Je galantný, slušný, poriadny, poriadkumilovný (aj keď, o tom ešte inokedy), správny, rozhodný, ochranársky, zaujíma sa o mňa v jednom kuse, chce vedieť, kde som, čo robím a chce byť so mnou. Chce byť so mnou! Chce! So mnou! Chce chce chce. 

A inak, ešte hrá aj na gitare. A to ma vždy bralo. 

No ale, ako inak, asi som to posrala. 
Doteraz, fakt vždy, som našla niečo, čo mi proste nesedelo, nestačilo, nepáčilo sa alebo vadilo. Prestalo ma to baviť, lebo som vždy našla nejakú viac či menej veľkú - aj keď zvyčajne viac veľkú - chybu na tých, už spomínaných chlapcoch. (Akoby si TY bola bezproblémová, hlupaňa). No ale tento tu ju nemá, to ja som teraz jedna veľká chyba v programe. 

A teraz bojujem so svojím vnútorne silným ja, ktoré si len málokedy niečo prizná, pretože je dostatočne tvrdohlavé (po tatkovi) na to, aby si uznalo chybu. Je to jedno prečo, ale zachovala som sa hlúpo a detinsky, urobila som si srandu z niečoho, čo pre môjho Musha (lebo ešte asi nie sme muž a žena) bolo dôležité. A mám pocit, že natoľko, že neviem čo bude ďalej.. 
Lebo dnes napríklad, so mnou byť nechce..

No a ja o neho asi nechcem prísť. 

Myslím, že sa ospravedlním. Aj keď, neviem, ako prijímajú muži ospravedlnenia od zjavne divokých, nespútaných a silných žien. 
Tak mi prosím poraď, milý denníček, lebo žalúdok mám z toho stresu už skoro až v krku.

S (novou) láskou, 
Tvoja Ema
Zdieľaj článok na facebooku
168 odoberateľov

Komenty k článku

 1. 1
  Nicmanenapada

  27 ročný muž
  Bratislava

  Tak napríklad ja vnímam schopnosť vedieť sa ospravedlniť za veľké charakterové plus u druhých (samozrejme, keď to ten človek myslí naozaj úprimne). Bez ohľadu na temperament dotyčnej osoby.
 2. 2
  Lenuska175

  23 ročné dievča
  knižnica

  Emuška, veľa šťastia s ním! (love)
 3. 3
  Antifunebracka

  29 ročný muž
  oklamcak birdzu

  Keď chceš mať niekedy vážny vzťah, musíš sa naučiť v 1. rade sa ospravedlňovať.
 4. 4
  Midnight

  29 ročný muž
  si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

  "Aj keď, neviem, ako prijímajú muži ospravedlnenia od zjavne divokých, nespútaných a silných žien. "

  obvykle veľmi prekvapene a veľmi pozitívne. ale už si na to asi prišla.