o mojich birc láskach a birc seksoch

Asi vás sklamem, ale tento blog až tak o sexe nebude. Vlastne sex nie je až tak podstatný v mojom živote všeobecne, môžem ho mať kedy chcem a preto si ho nejako nevážim. Ani seba si nevážim, ale o tom potom.  

Moja prvá birdz láska bol Richard, jeho mŕtvy birdz nick nech odpočíva v pokoji, prvý človek, s ktorým som sa z birdzu stretla. Mala som 16, a bola som ešte šibnutejšia ako teraz (a to už je čo povedať). Každé čudo trvá tri dni, takže sme sa trikrát stretli a bol koniec lásky. Teda u mňa to trvalo ešte 2 mesiace, ale potom som presvedčila samú seba, že tak či tak by som ho nechcela, lebo sa k sebe nehodíme. 

Na vyliečenie zlomeného srdca som si vybrala chlapíka menom Filip, ktorý by sa normálnej Lucii pri zmysloch nikdy nepáčil, ale keďže každé naše stretko sa nieslo v znamení toho, že sme sa ožrali, tak sa mi začal páčiť. Toto čudo trvalo asi mesiac a hrozne nerada na to spomínam, lebo vtedy so mnou trieskala najväčšia puberta a chcela som piť, trtkať, fajčiť šúľané cigarety, a najlepšie to robiť naraz. 

Cez letné prázdniny prišiel Oliver. Bývalý mojej bývalej kamarátky, psycho informatik, ktorý mi robil dobre celé leto (teda venoval mi pozornosť ehm!). Ako som ja len bola do tohto dlhovlasého metalistu zaľúbená, ako som bola prešťastná, keď mi volal opitý, že sí mám obliecť niečo zvodné a prísť za ním, ako som si naivne myslela, že ho vytiahnem z jeho depresií. Poslal ma do riti a ja som celé Srí Lankovské Vianoce preplakala, lebo ja som ho tak strašne chcela, a myslela som, že aj on chce mňa. Asi aj chcel, ale keď je niekto v Trebišove a ten druhý v Brne, tak to nebude fungovať. 

Medzi iným sa v mojom živote objavil Jakub, taký nevinný, skoro až bezchybný, čo mojej skazenej duši začalo vadiť. 10 mesiacov so mnou vydržal, čo doteraz nechápem ako dokázal a bez vzťahu to so mnou drží doteraz. V ten večer, keď som skončila v nemocnici, ON utekal ku mne domov, aby mi doniesol pomaranče a čisté nohavičky, ON ma počúva, ON je proste... Kubo. A Kubo je láska a strašne by som chcela, aby som si niekoho takého sama zaslúžila a nie aby mi spadol do cesty a ja som oňho nemusela bojovať. 

Vďaka bircu som mala zlomené srdco a asi aj ja som zlomila jedno (najhoršie na tom je to, že ten dotyčný si to ani nezaslúžil). Neviem, či som sa posunula a asi som ani nedospela, skôr som rovnaká ako som bola, len iným spôsobom. 

PS: kto sa dostal až k záveru, urobte dobrú vec a hlasujte za projekt https://www.gestopremesto.sk/hlasovanie/martin/1465 (druhý v poradí - Na výlet za kultúrou historickým vlakom), karma vám to vráti. 
Zdieľaj článok na facebooku
15 odoberateľov
Feelagain

Three stripes on my body make my swag real tight.

Komenty k článku

 1. 1
  Tryptaminedream

  tvári sa, že má 3 roky
  Bratislava

  Jeden z mala blogov, ktore som docital dokonca :D ... a skurveti Kaluziari vyhravaju .. :D
 2. 2
  Nicmanenapada

  27 ročný muž
  Bratislava

  Tá úprimnosť v prvom odstavci (hehe) (hehe) (hehe)
 3. 3
  Tom1995cz

  25 ročný muž
  Oravske velkomesto

  celkom ma to pobavilo ani neviem preco :D
  a kedze nebyvam az tak daleko od martina a ten vlak znie fajn, tak som aj zahlasoval
 4. 4
  Antifunebracka

  28 ročný muž
  mikropenis birdzu :(

  Lucia a chlapi: 45456. časť

  Prečo to sem vlastne píšeš? xD
 5. 5
  Feelagain

  20 ročné dievča
  Brno

  @antifunebracka lebo yolo, prečo by som nemohla?

  do pohromy pindaš, že pridáva 50 statusov denne, do mňa, že raz za mesiac pridám blog Lucia a chlapi, a vadí ti to?
 6. 6
  Antifunebracka

  28 ročný muž
  mikropenis birdzu :(

  Ale akéže pindanie? Akože píšeš o chlapoch pravidelne, ale nevadí mi to vôbec, práve naopak, je to sranda!