snáď ma už nebude bolieť srdco #november2022

2. blog za týždeň, celé zle. No ale som chudobná a ešte k tomu aj ne-študent, takže zbohom ficovlaky zadarmo, a 50 eur je akurát cena, za ktorú sa dostanem z Brna aj do Brna počas Vianoc. 

Inak to je dosť diskriminácia. Ak ste z Malaciek, tak do Brna zaplatíte 5 eur, či ste, alebo aj nie ste študent, aj do Bratislavy toľko zaplatíte, a síce do Trebišova vás to vyjde na 20, ale kto normálny by sa trepal z Malaciek do Trebišova. Musím povedať našim, nech sa presťahujú do Malaciek. Len to bude pravdepodobne problém, pretože prišla na nich kríza stredného veku a kúpili si bežecký pás. A trepať sa do Malaciek s bežeckým pásom je blud.

Čo sa zmení v novembri 2022? Snáď budem stále v Brne, a snáď budem vo vyššom ročníku na vysokej ako som teraz (teraz totižto nie som v žiadnom). Alebo možno aj Bratislava by nebola odveci, sú tam lacnejšie intráky, ale nemôžeš si vodiť chlapa na prespanie, lebo turnikety, a ja chcem jedničku izbu aj kvôli tomu. Lebo v novembri 2022 sú len 2 možnosti ako dopadnem. 

a.) karieristka, 95 kilová Lucia s umelými nechtami, šikanujúca svojich podriadených, bez vysokej školy, niekde v kútiku duše nadávajúca na svoj život

b.) rovnaká Lucia ako teraz, vo veľkej flanelovej košeli, píšem blogy na sme, lenže teraz mi za to už aj platia, mám part time v .týždeň a počas víkendov venčím psíkov z útulku, chodím so svojim hipster informatikom na hekatony a zatiaľ čo on je účastník, ja fotím a píšem o tom do novín. Lebo tomu rozumiem, pretože 5 rokov dozadu som aj ja chcela byť informatik. Popri tom dorábam diplomovku a žijem si svoj super život na elektrickej kolobežke. 

A možno 25 ročná Lucia zistí, že je vlastne silno veriaca a nasačkuje sa do klaštóra. Alebo ma popri mojej ceste stopom zo Zemplínskej Šíravy ukradnú a uvaria kanibali. Alebo budem najmladší minister školstva v histórii. 


Zdieľaj článok na facebooku
16 odoberateľov
Feelagain

hovorte mi Adonis Nikodým

Komenty k článku

 1. 1
  As

  hrá sa, že má 0 rokov
  Hneď za rohom

  Pekné :D hlavne treba myslieť pozitívne :D


  Len k tým BA intrákom - môžeš si vodiť na noc koho chceš, len si musí tú noc zaplatiť ako ubytovaný :D
 2. 2
  Fakecocacolazero

  22 ročné dievča
  Malacky

  Aj jedna teta na fotení mi hovorila ako veľmi by chcela bývať v Malackách :D ono je to na život fakt krásne mesto.
 3. 3
  James98

  30 ročný muž
  Bratislava

  SME a .Týžden? To už radšej spáchaj hromadnú samovraždu dovtedy [odpad] (grc)
 4. 4
  Johnysheek

  10 ročný chlapec
  ZA (hranicami vsednych dni)

  @james98 ked ti za to platia.. preco nie? skor ide o to kto to cita :)
 5. 5
  James98

  30 ročný muž
  Bratislava

  @johnysheek Ešte také N - ko no OK, to sa občas stráca v mainstreame. Ale .Týždeň je tzv. propagandistický plátok, za ktorý by sa nehanbil ani šéfredaktor Rudého práva v 75 - tom. Akurát nejde o propagáciu výdobytkov "komunizmu" ale výdobytkov neoliberalizmu.
 6. 6
  Johnysheek

  10 ročný chlapec
  ZA (hranicami vsednych dni)

  @james98 ale ved to ti nikto nerozporoval ;) O:)
 7. 7
  Antifunebracka

  29 ročný muž
  t h e r a p i s t o f b i r dz

  Dúfam, že to vyhráš :) Inak turnikety sa dajú ojebat ;)