AUTOR, KTORÝ V KNIHE PÍŠE, ŽE ŽENY TREBA BIŤ, MÁ PODĽA VYŠETROVATEĽA NAKA IBA “INÝ NÁZOR”
Feelagain

Komenty k fotke

 1. 1
  Feelagain

  22 ročné dievča
  based in Brno

  par uryvkov:
  „Žena je psychicky agresívna viac alebo rovnako ako kedykoľvek v histórii ľudstva. Muž však už nemôže použiť na svoju obranu fyzickú agresivitu. K čomu došlo? Muži, aby sa odreagovali od žien, sa opíjajú a stávajú sa alkoholici. Ženy z toho, že nedostanú svoju bitku, majú depresie.“

  „Áno, ak ju zmlátite, jej duševný stav sa výrazne zlepší. A najlepšie ju zmlátiť pri každej príležitosti, keď zistíte, že prišla s radami od iných žien alebo svojej matky alebo sestry, ako sa dostať „na vašu kobylku“.

  „Vo vesmíre je prirodzené, že muž je vládca a žena slúžka. Ak je vaša žena hlúpa a nechápe, že má z prirodzenosti svojho postavenia slúžiť, tak vám mužovi ani žiarlivosť nepomôže. Jediné, čo môže zabrať, je vysvetliť svojej žene, že sa mýli a má slúžiť.“

  „Ak muž chce byť rovný týmto, z pohľadu mužskej životnej filozofie „ženským sviniam“, musí byť schopný použiť svoje mužské dispozície a to znamená takejto žene občas „jednu vraziť“. Ináč nemáte žiadnu šancu!!! Nie je žiadna šanca!!! Váš koniec je jasný. Bez použitia mužskej „prirodzenej-fyzickej“ agresivity máte šancu len vtedy, ak:
  – Vaša žena je škaredá a nikto by ju ináč nechcel a ona má veľkú sexuálnu potrebu súložiť s mužom.

  „Žena môže pokojne svojmu mužovi roztiahnuť nohy aj 3krát denne ak on chce a nechať ho, nech sa vystrieka do jej vagíny. Nie je to žiadny problém fyzický. Je to len problém zakomplexovaných kresťanských ,poctivých‘ žien a feministických emancipovaných tupých kráv s myslením sliepky.“
 2. 3
  Slackerbitch

  38 ročná teta

  ........wtf
 3. 4
  Poke

  7 ročný chlapec
  Prešov

  to písal wewo?
 4. 5
  Trevor1994

  75 ročný ujo

  @poke lol
 5. 6
  Forte

  19 ročné dievča
  lälälä

  Môze mi niekto vysvetlit preco toto predavaju v martinuse a dalsich bezne dostupnych knihkupectvach? Ja keby vlastnim knihkupectvo tak by som sa hanbila toto predavat aj keby mi za to dal peniaze kazdy slovensky "ZaStAnCa TrAdYcNeJ rOdYnY"
 6. 7
  Mayben

  27 ročná žena
  Vraj najväčšia diera

  Wow

  neviem či ma to viac rozčúlilo alebo rozosmialo :D
 7. 8
  Hoperpohroma

  tvári sa, že má -68 roky
  tulam sa

  @4 chcela som sa spytat 4, len midnighta namiesto wewa
 8. 9
  Feelagain

  22 ročné dievča
  based in Brno

  @poke @hoperpohroma nie som ziadny wewov obhajca, ale nikdy nepisal a nehovoril o tom, ze by sa zeny mali bit, mlatit, ci by mali sluzit muzom a dokonca som si ani nevsimla, aby mal nejake protizenske nazory, jedine, ze si mysli, ze by sa nemali zeny, ktore nechcu mat deti davat ako vzor v nasej spolocnosti (bird)
 9. 10
  Hoperpohroma

  tvári sa, že má -68 roky
  tulam sa

  ved ja hovorim, ze som sa to chcela spytat na midnighta. wewo ma posunute vnimanie, ale zatial ho nemam zafixovaneho ako nasilnika voci zenam.
 10. 11
  Sasi2680

  tvári sa, že má -1 roky

  @poke silno si chcel napísať niečo vtipné, ale toto ti asi nevyšlo.. a tiež nie som žiadna jeho kamarátka.. ale ja by som bola asi smutná, kebyže mi niekto pripisuje takéto vyjadrenia..
 11. 12
  Poke

  7 ročný chlapec
  Prešov

  @feelagain @Hoperpohroma no ja som čítal pár jeho vymazaných komentárov o tom, aké má mať postavenie muž a žena a že žena má ostať v kuchyni a nie študovať/pracovať + mnoho ďalších extrémov s tým spojených

  @Sasi2680 no ja som smutný, keď čítam jeho komentáre :smile:
 12. 13
  Mielikki

  hrá sa, že má 0 rokov
  Pani lesa

  Nie som zástanca násilia

  Ale jeho by som mlátila. Denne. Lebo by mi to predsa riešilo psychické problémy.

  Ale vážne teraz, takého človeka ešte nezavreli za domáce násilie?