neviem, ci je horsie, ked mate chlapa fanatickeho krestana alebo rasistu, ktory zdiela infovojnu, hlavne spravy a Blahu.

Komenty k statusu

 1. 1
  Jirikara

  35 ročný ujo

  občas vypočujem infovojnu a nieje na nej nič rasistické
 2. 2
  Wistingher

  23 ročný chalan
  Bratislava

  oboje je nechutné...
 3. 3
  Karlotiskot

  32 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  To dúfam, že nepíšeš o sebe. :D A keď máš fanatického kresťana tak to v podstate nemáš chlapa. I keď Blahovi fánušikovia tiež nemajú gule na nič viac ako pritakávať majstrovi. :D

  Takže v tom vlastne nie je rozdiel...
 4. 4
  Feelagain

  22 ročné dievča
  based in Brno

  @karlotiskot nein, moj nastastie je pri zmysloch a ateista :D
 5. 5
  Vsetkynikyobsadenedoboha

  30 ročný muž
  fantómKE

  Neviem čo je horšie, keď máš pri sebe liberálneho psychopata ktorý žije mimo reality a neustále ma potrebu kopnúť si do kresťanov, alebo pseudohumanistu čo má v hlave bordel a bojuje za práva mentálne narušených úchylakov a ešte víta so širokou náručou moslimov, ktorí by ich (ako aj všetkých ostatných) najradšej odstránili zo sveta.
 6. 6
  Drazoal

  24 ročný chalan
  Zvoľen

  Uf to co @vsetkynikyobsadenedoboha
 7. 7
  Kakofonicka

  29 ročná žena

  @vsetkynikyobsadenedoboha a ty si sa s nejakym moslimom irl aj rozpraval? lebo ja s viacerymi :D a pol zleho slova nemozem povedat, ci to boli taki,
  co ziju na Slovensku, Egyptania alebo Turci. Z tych zahranicnych vacsina ani nevie, co podaktori z nich stvaraju v Europe, lebo sa to okrem od Europanov nemaju odkial dozvediet. Nie su vsetci ISIS ani Al-Kaida a znasilnuju a picoviny robia aj “nasi”, len sa tolko o tom nehovori :) Treba si uvedomit, ze media maju tiez nejaku svoju agendu, vacsina ich vlastnikov, najma na Slovensku, ma tiez svoju politicku agendu. Treba sa radsej s ludmi rozpravat ;)
 8. 8
  Feelagain

  22 ročné dievča
  based in Brno

  @kakofonicka (thumbs)

  a ja si aj tak nemyslim, ze by existovali taki 'liberalni psychopati', ktori su za neriadenu imigraciu - moji znami su vacsinou liberali, resp pohybujem sa v spolocnosti, kde su silni liberali a nikto nikoho nevita
 9. 9
  Sasi2680

  hrá sa, že má 0 rokov

  tak ľudia sa väčšinou zdržujú v spoločnosti, kde majú podobné záujmy, takže ateistka sa zrejme nedá dokopy s fanatickým kresťanom, teda ak aj dá, tak asi spolu dlho nevydržia a takisto nejaký "slniečkár" sa nedá dokopy s rasistom.. takže áno, pre teba je to ten najhorší typ chlapa a jasné, že by si sa s takým nedala dokopy, ale to neznamená, že je to najhoršie pre všetky ženy.. veď aj ženy sú fanatické kresťanky a rasistky.
 10. 10
  Feelagain

  22 ročné dievča
  based in Brno

  @sasi2680 fanatickych krestanov myslim takych, ktori su napriklad proti tomu, aby mali prava zeny, ktori si myslia, ze muz je nieco viac, lebo v biblii to tak je a zena bola predsalen vytvorena z jeho rebra, preto by sa mu mala prisposobit a ze zena ma doma vychovavat deti, varit veceru a drzat usta.
 11. 11
  Sasi2680

  hrá sa, že má 0 rokov

  hej ale tak fanatická kresťanka si to myslí tiež, že čo tam je napísané, je správne.. a zrejme si ani iný model fungovania rodiny predstaviť nevie.. veď koľko žien, žiaľ, trpí napríklad s nejakým alkoholikom len preto, že rozvod je najväčší hriech..
  ako netvrdím, že je to správne, alebo že "tak im treba", ale ľudia sú veľmi rôzni a takým ľuďom, čo sú v nejakej prísnej viere vychovávaný celý život, sa veľmi ťažko to myslenie zmení (aj keď výnimky sa isto nájdu) ..
  ale snáď bude raz takých prípadov čoraz menej a menej..
 12. 12
  Marcello1111

  31 ročný muž

  keby sa dalo vraždiť cez internet, ľudstvo už neexistuje...
  toľko nenávisti, nevraživosti, opovrhovania sa len tak ľahko nevidí...
  smutné.
 13. 13
  Antifunebracka

  31 ročný muž
  joker birdzu

  @jirikara (:
  @kakofonicka Tak ale islam je už od základov extra zvrátené náboženstvo, nvm si predstaviť jeho normálneho vyznávača. Klik na cspii.org/sk/