2017


Rok 2017 je dávno za mnou. Dôvod, prečo sa teraz vraciam do minulosti je ten, že som si uvedomila, aký významný bol pre mňa tento rok.

A skutočne začal úspešne. Dostala som prácu, o ktorej som dávno uvažovala a ktorú som chcela. Navyše, osud to zariadil tak, že pracujem v oblasti, ktorá ma zaujíma, v lokalite, ktorá je pre mňa priam ideálna, čo je pre mňa ako pre cp-čkara a študenta zároveň v skutku dôležité. Na plat sa sťažovať tiež nemôžem. Ako by Mižu povedal, almázia.

V tomto období som sa už mohla tešiť na prírastok do rodiny. Bruško sa nám postupne zaguľaťovalo a ja som bola v túžobnom očakávaní mojej malej sesternice. Navyše som mala byť krstná mama. Keď už prišiel predpokladaný termín pôrodu, malej sa nechcelo von. A tak sme prenášali. Nakoniec ju bolo treba von vyvábiť, na svet sa jej nechcelo. To už sme takto pred rokom boli rozrastená rodina a ja som v lete mohla veselo kočíkovať spiacu bábiku.

Po tomto krásnom malom prírastu prišiel do mojej rodiny a do môjho srdca ďalší, tentokrát väčší prírastok. Môj muž. Presne taký, akého som si želala, na akého som čakala. Darmo, zákon príťažlivosti funguje a v tomto prípade bol obojstranne pozitívny. Do života mi prišiel človek, ktorý je all in one, je pre mňa všetkým, čo som kedy chcela a hľadala. Je mojím najlepším priateľom, najvernejším partnerom a milujúcim mužom. On je ekvivalentom zanietenia a inšpiruje ma rásť. Je všetko, čo v živote potrebujem.

Niekedy medzičasom sa začal zlepšovať aj môj vzťah s otcom. Konečne sme sa snažili obaja. K tomu mi však dopomohol aj môj muž, ktorý si s otcom, podľa všetkého, dobre rozumie a otec je, podľa všetkého, tiež spokojný s mojim výberom partnera.

Samozrejme, udialo sa toho za ten rok viac a nie všetko z toho bolo pozitívne. Niektoré dvere sa zavreli, privreli alebo možno začali vŕzgať. Napriek tomu, to pozitívne prevážilo a ja som si uvedomila svoje šťastie.

Buďte šťastní aj vy, snívajte, želajte si a neprestávajte dúfať. Ono to príde. Na každého čaká kúsok šťastia, po ktorom túži a ktoré si zaslúži.


Zdieľaj článok na facebooku
15 odoberateľov

Komenty k článku

 1. 1
  Tomtoylc

  hrá sa, že má 0 rokov

  aj som chcel napisať, že niekedy partner zlepši vzťahy v rodine :) ale nakoniec to odznelo priamo od teba ... ale su aj presne opačne pripady ... ale pekny blog, tie posledne vety :)
 2. 2
  Flame

  tvári sa, že má 3 roky

  @tomtoylc dakujem :)
 3. 3
  Pubertslatinocelny

  32 ročný muž
  konské-e zuby

  Jj, aj mne sa blog páčil, mám rád blogy s pozitívnym a vďačným pohľadom na život