A

Ak oficialne prerusim studium dajme tomu od zajtra, s tym ze od 1.6. nastupujem do prace, treba mi ist na urad prace, ci ?

Komenty k statusu

1. 1
    Forte

18 ročné dievča
    lälälä

Akoze idem este guglit ja len ze ci tu niekto nema nejake velmi uzitocne info
  2. 2
    Mefistofel

30 ročný muž
    Nitra

radšej až posledný deň to ukonči oficialne, lebo si asi budeš musieť zaplatiť zdravotnú, ak by si nechcela ísť na úrad práce.
  3. 3
    Forte

18 ročné dievča
    lälälä

@mefistofel no ja som.musela podat ziadost teraz , pretoze som to chcela stihnut este v.priebehu semestra no a nakolko sa uz zacinaju pisat hodnotenia, nedalo by sa mi neskôr. Tiez neviem ze ci sa ako datum prerusenia bude brat ten, co je na ziadosti, alebo ten kedy mi ju schvalia. Ok takze musim ist na urad, neda sa noc robit, tak?:D
  4. 4
    Forte

18 ročné dievča
    lälälä

Nic*
  5. 5
    Artlover

tvári sa, že má 3 roky
    za oponou

kamoska to riesila nedavno, malo by to platit od datumu, ktory uvadzas ty (tj odkedy studium prerusujes, teda asi ten zajtrajsok), oni ti len akoby schvalia, ze jj mas to odvtedy prerusene:D takze aby ti nevznikal dlh, do 1.6. by si mala byt evidovana na urade, aby za teba platil stat.
  6. 6
    Wewo

26 ročný muž

Dobrý pokus ale Christiano môže byť len jeden!
  7. 7
    Forte

18 ročné dievča
    lälälä

@artlover ok tak dufam ze mi daju vediet do toho tyzdna a nie ze mi napisu 28.5. ze mi to neuznavaju ked ja budem na urade :D
    @wewo keby som christiano tak hlavne nenapisem ze mam od 1.6. pracu