Fórum pridal Jarosgameslp, 31. 5. 2020 16:52 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

100 Things Successful People Do

0
Jarosgameslp

19 ročný chalan

Ahojte
Viete o nejakej stránke z ktorej by som si vedel ZADARMO stiahnuť celú verziu knihy "100 Things Successful People Do" v Slovenčine alebo Češtine ?
Ďakujem Vám za vaše odpovede
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Dee99

27 ročný muž
    RK

stačí ju negoogliť po anglicky a možno sa na teba usmeje šťastie.. :D
  2. 2
    Notmehofejk

38 ročný ujo
    Obey your master!

poviem ti zadarmo jednu vec co nerobia. necitaju podobne knihy.
  3. 3
    Jarosgameslp

19 ročný chalan

@dee99 Hľadal som v Slovenčine , Češtine ale nikde som nenašiel stránku , z ktorej by som vedel stiahnuť (okrem ukážky) aj celú verziu :)
  4. 4
    Jarosgameslp

19 ročný chalan

@notmehofejk Ďakujem za radu
  5. 5
    Fukaj

8 ročný chlapec

Prave preto je uspesny, lebo dokaze ludom predat taky bullshit, ako je navod na uspesnost :D
  6. 6
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

@notmehofejk Tiež si myslím (hehe) 0:)
  7. 7
    Chlorofyl

11 ročný chlapec
    Erec Jisrael

@fukaj ti ludia to nechcu videt. oni su myslia ze nieco bude zadarmo a za pomoci sily myslenia. stratene duse radi pocuvaju rady aj od uplnych idiotov :)
  8. 8
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

https://www.martinus.sk/?uItem=313460 na martinuse stoji 7 eur, tak ked uz ju velmi chces v slovencine, tak si ju mozes kupit
  9. 9
    Pappkin

26 ročný muž
    Košice

Rada cislo 1. Do vlastneho vzdelania sa neboja investovat, pretoze vedia, ze sa im to mnohonasobne vrati.
    Rada cislo 2. Vedia, co je to tvrda práca a preto sa nezdrahaju podporit pracu niekoho ineho
    A dalo by sa pokracovat (?)
  10. 10
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

ľudia prosím, nečítajte také pičoviny
  11. 11
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

Podľa mna úspešní ľudia si nestahuju knihy na čiernom, ale si ich kúpia :D
  12. 12
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Toto fórum a odpovede ma riadne pobavilo :D :D
  13. 13
    Midnight

31 ročný muž
    čo to zase píše?!

@fukaj hej, tiez som kedysi premyslal ze napisem taku knihu, ze "ako obratit stroskotany zivot na bohaty a uspesny", a cela kniha bude len podrobny opis mojho zivota, akurat posledna veta bude "A potom som sa rozhodol napisat tuto knihu, a vy ste si ju kupili. Dakujem!" XD

@Jarosgameslp radsej si chod precitat nieco o survivor bias aby si pochopil preco v takych knihach prilis vela hodnoty nenajdes.