Fórum pridal Veronikadelrey, 9. 6. 2017 23:40 do kategórie TV, médiá. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

1890

0
Veronikadelrey

hrá sa, že má 1 rok

Pozerali ste tento serial? Ak ano pacil sa vam? Co by ste v nom zmenili,akych hercov by ste vymenili a pod. :D ak sa vam nepacil preco?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    BA/KE

Strasne sa mi pacil a pindam uz dve nedele, ze nepojde Betler a mam z toho dosraty tyzden :(

Teda finale bolo celkom scenaristicky slabe, ale mimo toho cela produkcia velmi na urovni, na slovenske pomery vynimocne..dostojny herecky prejav, dialogy, kamera, obsadenie (Hubert!!!). A mam aj velky sentiment voci Betliaru, asi len milionkrat som tam bola a z kazdeho obdobia zivota mam fotky v zahrade tam :D
  2. 2
    Thunderstorm

12 ročné dievča
    devil's little sister

Nemáme jojku ani markízu kurva :D
  3. 3
    Kierkegaard

23 ročný chalan
    Vesmír

Tak nebolo to až také zlé...v porovnaní so slovenskými sračkami typu Burlivé víno alebo Medzi nami to bolo fakt fajn.
  4. 4
    Ye6xncvl

16 ročné dievča

ked som pocula v telke korbenov a ich uvodnu piesen, tak som si slubila, ze to budem pozerat :D ked tam robili scenicku.. ale nevydalo :D
  5. 5
    Riddler

24 ročný chalan
    Martin

Na slovenské pomery slušný seriál, páčil sa mi Stanislav Maier aj dvojica Ondrík-Nahálka, len ten záver nebol príliš prekvapivý. Ked sa počas celej jednej série seriálu riešia zločiny jedného páchateľa, ten záver by mal šokovať, divák by mal pozerať s nemým úžasom. To, že je páchateľ Hubert nebolo až tak prekvapivé, ale keby bola vrahyňou napríklad grofova dcéra, ktorá celý čas pôsobila ako neviniatko, a nakoniec sa zistí, že sa zaplietla s Martonom len preto,aby dohliadala na vyšetrovanie a naviedla ho nesprávnou cestou, to by bola pecka :)
  6. 6
    Ewkaa

22 ročné dievča
    Košice

" to by bola taká dobrá robota ale furt dačo furt furt ":D dobrý bol ten Ondrík :D a aj gemerské nárečie sa snažili napodobniť to "ňi" :D veľmi dobrý seriál na slovenské pomery a oceňujem aj to že tam dali aj neopozeranych hercov