Fórum pridal Bamby, 9. 1. 2010 18:10 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

2010 - 3. svetová vojna + 2012 - koniec sveta

0
Bamby

18 ročné dievča
Za horizontom...

viem že tu je už veľa takýchto tém ale bola by som rada keby som to mohla aj "sledovať" čo si myslíte. takže určite ste už všetci počuli o tom že v novembri roku 2010 má byť 3. svetová vojna. keby sa to stalo, európa by bola vyľudnená. jasnovydka Vanga to
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Bluepanter

24 ročný chalan
    BA/BS

to je jedno, čo bude. hlavné je, že sa ľudia boja.<br />
    Musím to využiť a začať podnikať :D :D
  2. 2
    Kurope

20 ročný chalan

bohaaaaaaaaa furt sú tu v kuse takáto kokotiny už ma to vážne nebaví, vieš čo bude v roku 2012 KONSKÝ KOKOT
  3. 3
    Horox

23 ročný chalan
    v Chaose / Senec

Nič nebude. Len hospodárska kríza sa zhorší na maximum.
  4. 4
    Mielikki

17 ročné dievča
    krajina ľadu, temna a kaktusov

12.12. isto nie... v taký pekný dátum... a ešte k tomu, to by mi nespravili, aby svet skončil deň pred mojimi meninami :)
  5. 5
    Etelnair

25 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

no ked to Vanga povedala to musi byt pravda -.-
  6. 6
    Sasi2680

23 ročné dievča

hmm to s tou vojnou.. vraj to predpovedalo viac "prorokov".. ale podľa mňa z toho robia len veľké halo... to tuším hovorili že bude 3. svetová keď zaútočili na dvojičky... a ten koniec sveta.. neverím tomu..
  7. 7
    Foxhound

28 ročný muž

:)
  8. 8
    Bunniska

25 ročná žena
    ruzovy oblacik

ako moze byt koniec 3.sv. vojny v roku 2014 ked uz v roku 2012 bude koniec sveta?
  9. 9
    Mrrocker333

21 ročný chalan
    Bánovce nad Bebravou

voja sa ma zacat atentatom na obamu tak sledujte dianie v amerike xD
  10. 10
    Pelly

26 ročná žena
    stresujem

Nič také nebude.
  11. 11
    Frulo

36 ročný ujo
    Poprad

ked tá vojna aj bude tak európa určite vyĺudnená nebude,kto by ju asi vyludnil .tu je tolko mocností že môžme zrovnať celý svet
  12. 12
    Dzulii6

22 ročné dievča
    Medzigalaktický priestor

:D
  13. 13
    Uglylaw

16 ročné dievča

Viete aký je rozdiel medzi Mečiarom a Róbertkom? Žiadny.Róbertko je dokonalá náhrada a Mečiar je dokonalý kokot.
  14. 14
    V3nty

24 ročný chalan
    tam kde sa neumiera

chodte stym dopice jebať mazat zakazat
  15. 15
    Lafoncepansy

21 ročné dievča
    on the separated side

a v roku 2015 príde lord voldemort a vyzabíja všetkých nás obyčajných mukov.....jasné
  16. 16
    H8u

22 ročné dievča
    Štefanov

@mielikki Jéééj, aj ty si Lucka. Úžasné meno :D
  17. 17
    Sheena205

25 ročná žena
    na strome s dikobrazom

Voldemort uz nepride, Harry Potter ho predsa zabil.... ale ktovie... mozno Harrymu prepne a bude pokracovat v tom čo Voldy začal.... takze tesme sa na 2015 ked nas pride zabit Harry Potter
  18. 18
    Galinka

26 ročná žena
    ktoré si umelo dvíha ego

http://www.birdz.sk/forum/2012-konecne-cela-pravda/43051-tema.html
  19. 19
    Volturio

21 ročný chalan
    Stará Ľubovňa

v decembri 2012 konci maysky kalendar a preto sa pretpoklada ze bude koniec sveta 2036 myslim na zem dopadne asteroid ktory zahubi zivot na zemi rusi a americania uz do jeho predpokladanej drahy vypustili cvicne vystreli rusi na nejadrovej báze aby ho vychilili z jeho drahy a je sanca ze trafi zemsku druzicu 1:450 taze.....http://veda.sme.sk/c/5172508/rusi-sa-chystaju-zastavit-asteroid.html
  20. 20
    Wewo

22 ročný chalan
    Bratislava / IpD

Áno, všetko sa dojebe.
  21. 21
    Comka

23 ročné dievča
    Bratislava

Ako kto moze vediet kedy vypukne vojna?? Dajme tomu ze CINNOST, kt. je nemozne predpovedat...OMG pome vyuzit ze zomrieme..:D Viete co sa stane v roku 2012? NIC
  22. 22
    Euronymous

22 ročný chalan
    Stupava

všetko to iba pletú,,,na svet mal padnúť meteorit v rokoch 2002,2004,2007,o tretej svetovej nič neviem...to ma nezaujíma ľudia si za to môžu sami..a tak isto ľudia sa aj zničia sami pretože ľudia môžu za všetko lebo všetci myslia iba na seba a tvrdia si len vlastnú pravdu a v tom je aj chyba a preto sú aj vojny a ostatné hovadiny...lebo ten prezident si mele svoje druhému sa to nepáči začnú sa hádať...ľudia sú nepoučiteľné svine,,,keď sa človek narodí,je dokonalý ale postupom času cez jeho život sa tá dokonalosť debilizuje vplyvom ostatných ľudí ....nech je čo chce.ja si žijem svoje s nikým sa nehádam neriešim nič nevyhľadávam konflikty proste si užívam život preto sme sa aj narodily...
  23. 23
    Alfoethur

26 ročný muž

http://www.youtube.com/watch?v=kL20yh8mcC8&amp;feature=player_embedded
  24. 24
    Ifeelfine

22 ročné dievča

@23 toto je presne koniec sveta :D:D:DDDDD
  25. 25
    Zebystaleja

20 ročné dievča
    Západ

Ľudia vy sa musíte strašne nudiť, keď rozmýšľate o takýchto hovadinách...koniec sveta mal byť aj v r. 2000 a tretia svetová vojna tiež už mala byť a bola? Houby s voctem... Radšej robte volačo zmysluplné alebo choďte na prechádzku, čerstvý vzduch spraví dobre...zbytočne zaťažujete seba aj svoje okolie pochybnými horúcimi informáciami, kt. z úst vypustila nejaká šialená veštkyňa, kt. sa hrá na osvietenú...ja síce nie som veštkyňa, iba obyčajný neosvietený smrteľník, ale kecy o konci sveta si strčte za klobúk...prajem krásny ničím nerušený deň...a rovno si choďte vyveštiť aký ten deň bude... :-D
  26. 26
    Jay

25 ročný muž
    Dreamland, prechodne MT

až v Novembri ?? :( A ja som sa debil tešil, že matura ma obíjde :D No nič pre mňa bude koniec sveta 17 - 21. mája :D<br />
    <br />
    a k téme: neverím na podobne hovadiny. Všetko same negatívne predpovede. Prečo niekto nepredpoveda niečo optimistické? <br />
    Možno toho 12. 12. 2012 nás všetkých zabije svojou "kvalitnou" reklamou zas T-Mobile.
  27. 27
    Wampirekiss

23 ročné dievča

Ja verím len jednému z toho, 12.12.1012 je blbosť tá baba mala ale pravdivé predpovede...
  28. 28
    Volturio

21 ročný chalan
    Stará Ľubovňa

21.12.2012 a to konci Máysky kalendár
  29. 29
    Vikazvolen

22 ročné dievča
    lieta v oblakoch

Jeden veľký kolobeh Mayského kalendára trvá 5125 rokov. Mayský kalendár začína dátumom 3113 pred n.l. a končí práve roku 2012 n.l.. Problém je v tom, že dni sa na zemi za túto dobu skracovali, či predlžovali a neboli počítane tak presne ako teraz. Takže nemôžeme vedieť ako presný je náš rok - náš kalendár sa počíta od narodenia Krista, čo je vlastne rok 0, ale nikto s istotou nevie, či počítame správne, či už dávno rok 2012 nebol. Taktiež nemôžeme vedieť, že ako a kedy začali počítať Mayovia. Nevieme, ako presne určili rok, v ktorom sa nachádzali a koľko to bolo skutočných rokov od roku 3113 pred n.l.. To sú základné nedostatky, ktoré vyvracajú presnosť Mayského kalendára. Kalendár sám o sebe môže byť presný, ale počítanie rokov na zemi už tak presné nie je. Taktiež môžeme spochybňovať pravosť, či presnosť kalendára samotného. Že skončí v roku 2012? No a čo?! To mali písať kalendár do nekonečna? Proste už nemali miesto na pokračovanie, tak to ukončili, nemali žiadny cieľ urobiť kalendár do konca sveta, ale prostý kalendár, končiaci vtedy, keď im došlo miesto. To môže byť tiež jedna z teórií.<br />
  30. 30
    Peterkoo

22 ročný chalan

A) 3. svetovu vojnu predpovedala nejaka bulharske pojasena baba a ta predpovedala vyvoj ludsta az do nejakeho roku 5100<br />
    B) pred touto bosorkou pojasenou tu vsak boli mayovia, ktori robili kalendar a prestali pri 21.12.2012<br />
    <br />
    <br />
    takze jedno alebo druhe, preco sa to kombinuje???
  31. 31
    Mm47

25 ročný muž

A co ked vtedy konci Maysky kalendar? Mayovia vedia velku rit , moj kalendar skoncil davno a kde je konec sveta? :P<br />
    Picovina storocia bude to okolo Mayov a konca sveta :P
  32. 32
    Finwaell

30 ročný muž
    Bratislava

Prečo nie 11.12. ? To už by bola trochu iná oslava narodenín xD<br />
    <br />
    http://www.etsu.edu/physics/plntrm/dino/impact1.gif
  33. 33
    Nikeboy

16 ročný chalan

@19 ten asteorid co v 2029 minie tesne zem? teda za predpokladu ze sa dovtedy jeho draha neodchili natolko, ze v 2029 sa zraziii zo zemou. aj tak, jeho potencial je "len" jeden kontinent, nie cela zem.
  34. 34
    Angel447

17 ročné dievča
    Košice

podla mna je to blbost...Ved kazdy rok daco predpovedaju.
  35. 35
    816brano

26 ročný muž
    Z KOBRYNEJ PICI

fanatici a pojebane sekty vymyslaju taketo kokotini a potom sa ludstvo boji...
  36. 36
    Pandakungfu

36 ročný ujo
    Banská Bystrica

največia hluposť ,aku som počul tak ako je prezentovaná
  37. 37
    Martinkentoskral

24 ročný chalan
    Vranov nad Topľou

to co za hovadina? 2012 co sak 2015 pride lord voldemort<br />
  38. 38
    Figo135

19 ročný chalan
    ostatné

vsak teraz vyslali maya aby povedal ze nebude koniec sveta
  39. 39
    Terner007

16 ročné dievča
    UK

ked to predpivedala tak to je kokotina 2012 to je uplna kokotina viete co je 3 svetova ked zbijem ucitelku a koniec sveta je ked zacnem spievat
  40. 40
    Celzius

27 ročný muž
    sirokodaleko

Pozerám, že tu na Birdzi sú samí inteligentný ľudia, čo majú všeobecný prehľad hmmmmm :D LOL<br />
    Ak sa v 2012 niečo stane, nebude to koniec sveta úplny, ale iba koniec sveta takého, aký ho poznáme.... zdôrazňujem "ak". A ak chcete o tomto vedieť dačo viac, prečo nepoužijete google ?? :D