Fórum pridal Timea91, 1. 3. 2017 19:48 do kategórie O chalanoch. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

32 ročný a panic?

0
Timea91

26 ročná žena
Bratislava

Páči sa mi 32 ročný mladík, chcem ho zbaliť, ale údajne je panic. Introvert nie je, má dobrú prácu, oblieka sa štýlovo, vždy je usmiaty, milý. Je veľmi inteligentný. Kamarátky mi tvrdia, že nechce vzťah, je panic, zbytočne budem na neho čakať.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Warble

19 ročné dievča

jjj no, kamaratky maju vzdy pravdu :/
  2. 2
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

A?
  3. 3
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

Tak sa postaraj o to aby panic nebol, ľahké nie?
  4. 4
    Mrsbossy

8 ročné dievča

ma 32, nechce vztah a je panic?? z akej planety prisiel?
  5. 5
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

A? Možno je a-
    Alebo aspoň niečo v a- spektre
  6. 6
    Freedef

19 ročný chalan
    VTR (Košice)

:D bože aj keby bol keď sa ti páči tak čo riešiš. A ak je tak si ho vyškolíš podľa svojich predstav
  7. 7
    Timea91

26 ročná žena
    Bratislava

@mrsbossy aj ja som zvedavá
  8. 8
    Mrsbossy

8 ročné dievča

bud je asexuál alebo gay /ale este o tom nevie/ podla mna.
  9. 9
    Markus7

26 ročný muž
    Trnava

takí majú štastie :D :D davaj si pozor aby ta neoplodnil hned na prvy krat :D :D
  10. 10
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

čaká na tú pravú
  11. 11
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

sikovny chalan, ako to robi?
  12. 12
    Mmajo

hrá sa, že má 0 rokov
    Mňa všade potrebujú

možno nieje panic, len to ešte nerobil s dievčaťom
  13. 13
    Girasol8

21 ročné dievča

32 je mladik? boze, ked mne kazdy nad 29 pride uz ako starec... :D (ked budem mat 32 si isto poviem, ej, aka som mlada" :D
  14. 14
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@girasol8 tak dik :D
  15. 15
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

No a co teraz? Ved nanho nieco skus, an nechce vztah/nechce ho s tebou, dozvies sa od neho.
  16. 16
    Mayben

26 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

oooo panic :3 panicskú ódu napíšem! :D
  17. 17
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

fake
  18. 18
    Billyjoe

24 ročný chalan
    Michalovce

no možno bol doteraz stále len vo friendzone chudák
  19. 19
    Newcomer

24 ročné dievča
    Sodoma

no boze, mozno sa niekedy skaredo popalil, zlomil si srdce, a caka skor na taku, ktora s nim chce seriozny vztah....ale skor asi bude asexual, ved nie kazdy chlap ma zmysel zivota behat za zenami a robit si zarezy, to skor robia zenske :D
  20. 20
    Tom1995cz

25 ročný muž
    Oravske velkomesto

Tak mozno hra za druhy tim :D ak nie tak nie je to plus ale nie je to nic neprekonatelne ci
  21. 21
    Dee99

24 ročný chalan
    Ružomberok city

a mna nechceš poťáhnuť? mám 23,napiču prácu,obliekam sa štýlovo,vždy sa usmievam a inteligenciou moc neprekvitám
  22. 22
    Savvym

24 ročný chalan

Paci sa ti, ale nechceš ho, lebo nie je skúsený. Super prístup, ale nie neobvyklý.
  23. 23
    Paria333

25 ročný muž

vraj je panic, to som bol aj ja v 16rokoch pre rovesničky a rovesníkov akurát som potajomky spaval s ich staršími sestrami :D:D:D:D (samozrejme som sa tým chvalit nemohol)
  24. 24
    Kerrang

25 ročný muž

Neverím, že niekto v takom veku zvláda tak obrovský psychický nápor byť naďalej ešte panicom, teda ak je heterák, nie je asexuál a páčia sa mu ženy ...ale prajem mu ženu :)
  25. 25
    Mefistofel

28 ročný muž
    Nitra

Akože nechápem čo je na tom?? Však pokial nenašiel niekoho s kým chce byť zatial a nechce sa protituovať z každou ktorá mu sa ponúkne?
    čo je na tom zlé?....skor sa treba opýtať čo je chybné na ostatných luďoch, alebo prečo sú vaše životy také nudné keď sa za to niekomu smejete?
    Je to normálne, a pokial len čaká na tú pravú tak určite tak skoro s tebou sa ani milovať nebude @Timea91 ak ti ide len o to. A ak je asexuál tak s tebou do vzťahu ani do ničoho nepojde, ale kamaráti možte byť :D
  26. 26
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

@girasol8 o 4 roky budes mat 25 a to bude "uz skoro 30" a razom ti budu 30rocni pripadat mladi :D
  27. 27
    Hemadžema

21 ročné dievča
    Na šťastie čakajúca

Nechcem ti kaziť ilúzie, ale ak je pravda to ostatné čo si o ňom napísala určite nie je panic :)
  28. 28
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

možno je len teplý
  29. 29
    Google123

17 ročný chalan
    Stará Ľubovňa

A čo sa máme teraz z toho všetci posrať?
  30. 30
    Inyuznebudem

28 ročný muž

Ak je všetko napísané pravda, tak niekde bude riadny zádrhel :D (gay/prudko veriaci alebo niečo iné, čo asi nebudeš chcieť riešiť :D )
  31. 31
    Notme

23 ročný chalan

podla mna to az take podozrive nieje. teda takto, ja vidim ako celkom realnu moznost, ze ked sa mu nejako "podari" nevrznut si povedzme do 21ky, tak dalej to uz ide prakticky samo. od 14 do 20-21 sa chodi po baroch, chlasce a trtka. no ak to nebol ten typ, tak sa mohlo kludne stat, ze toto obdobie prezil ako panic. a potom to uz bolo cisto o jeho vyberavosti - uz nehladal partnerku na sex ale na vztah a nemohol si najst tu spravnu, tak bol sam.

ja sam som si nevrzol, odkedy som si uvedomil, ze ma ten sex vlastne az tak neberie a ze chcem dievca na normalny vztah a vyzera to tak, ze si este dlho nevrznem, cize sa do jeho situacie viem vcitit :D o panictvo som prisiel vlastne len preto, lebo som sa citil v kolektive menejcenny, ked ostatni zili sexualnym zivotom a ja nie. keby som nebol hlupy a ovplyvnitelny, tak som panic doteraz a nemyslim si, ze by ma to nejak zvlast trapilo. nevidim nic zle na tom, ze si nepotrebujem vrznut za kazdu cenu a zaroven si neviem najst spravnu partnerku.