Fórum pridal Staphylococcus, 15. 12. 2016 21:47 do kategórie Záhady, mýty. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Abnormality

0
Staphylococcus

20 ročné dievča
Ďaleko

Birdzaci! Kedze sa kurevsky nudim, zakladam forum!
Pridajte do komentu daco, cim si myslite, ze sa lisite od inych ludi - po fyzickej ci psychickej stranke - nieco co viete, dokazete, co nedokazu ini ludia alebo naopak, nieco co neviete co ini vedia...
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Ďaleko

Zacinam - ani za boha neviem zavriet lave oko nezavisle od praveho. Ani zmurknut. Nic.
  2. 2
    Lacius

22 ročný chalan
    Castle Black, Jon Snow

Dokazem si vyklbit palec.
  3. 3
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

mam zuby deviatky, viem hybat s usami a vyklbit si rameno
  4. 4
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Ďaleko

@lacius krista, to budem mat teraz cely vecer pred ocami :D @milgamman detto :D a deviatky? vazne? nezavidim :D
  5. 5
    Dumbledore

hrá sa, že má 0 rokov
    Godricova Úžľabina

Ja som napríklad veľmi primitívny, asi akoby som mal rebríčkovú nervovú sústavu.
  6. 6
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

jj ale su iba v dasne, neprerezane, mam tu aj foto rontgenu :D
  7. 7
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Ďaleko

@dumbledore neser :D
    @milgamman to mam aj ja osmicky ale aj tak mi dokurvili cely chrup. mat este devitky tak vyzeram nejak takto https://www.google.cz/search?q=krive+zuby&espv=2&biw=1094&bih=511&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjBpLuxjPfQAhUGXRoKHXKSDngQ_AUIBigB#imgrc=6snj5AbuyFTGlM%3A
    (nadsadzka, ofc)
  8. 8
    Darkestangel

21 ročné dievča
    Banská Bystrica

Aj ja mám jednu zub deviatku, ale takú mini :D

A inak, napr. si viem zaviazať šnúrky jednou rukou, viem písať oboma rukami, písať viem aj zrkadlovo (zopár ľudí sa nad tým pozastavovalo) :-) a ešte si viem dať obe nohy za hlavu
  9. 9
    Dumbledore

hrá sa, že má 0 rokov
    Godricova Úžľabina

Vieš sama, že to je pravda. Proste som

http://sportovyrybar.sk/images/clanky//b356367fce212e273f7cccfac2d2c063.jpg
  10. 10
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Ďaleko

@darkestangel to je ale strasne super :D vsetko z toho som v urcitej faze zivota chcela vediet :D
  11. 11
    Lacius

22 ročný chalan
    Castle Black, Jon Snow

Az ked som mal 14, tak som zistil, ze normalne to nie je, ziadny uraz som nemal. :/
  12. 12
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Ďaleko

@lacius no ono niektori ludia maju take divne klby, to nemusi byt urazom. Mne vyskakuje koleno. Ale neviem si ho vyskocit naschval (ani nechcem) :D
  13. 13
    Adka25

16 ročné dievča
    Nezname mesto

prosím vymaž @9

nemožem sa dívať na hentaké tvory, bojím sa toho a zraoven mi je zle z toho
  14. 14
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Ďaleko

@adka25 prosim nevymazem. Keby som sa ja nemala pozerat na veci, z ktorych mi je zle tak by bolo treba vymazat 70 % ludi na tejto planete.
    So nope.
  15. 15
    Dumbledore

hrá sa, že má 0 rokov
    Godricova Úžľabina

@adka25 chceš ma vymazať? :(
  16. 16
    Adka25

16 ročné dievča
    Nezname mesto

@dumbledore tu dzadovku
  17. 17
    Dumbledore

hrá sa, že má 0 rokov
    Godricova Úžľabina

@adka25 :(
  18. 18
    Adka25

16 ročné dievča
    Nezname mesto

@dumbledore neplač
  19. 19
    Dumbledore

hrá sa, že má 0 rokov
    Godricova Úžľabina

@dumbledore No veď počkaj. :*
  20. 20
    Ps102

21 ročný chalan

Viem hrešiť v šiestich jazykoch, dokážem sa hocikedy nasilu rozplakať ( naozaj to nevie veľa ľudí, ale nevyužívam to (hehe) ), často si vytváram pre iných ľudí nepochopiteľné asociácie. A možno si na niečo ešte spomeniem... :)
  21. 21
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Ďaleko

@ps102 ked si spomenies daj este ;-)
  22. 22
    Kosmiklove

30 ročný muž
    andromeda

@staphylococcus ja zase prave :D
  23. 23
    Skvrnka

20 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Som šteklivá na zadku, mám plno materských znamienok, vedela som písať oboma rukami (už som mantavejšia) a som divná a robím divné veci.
  24. 24
    Girasol8

21 ročné dievča

Viem tak podivne zdvihnut jednu stranu hornej pery, okrem toho mam operovane obe zapastia, lebo mi tam vyrastaju take hrcky (gangliony) a pan doktor povedal, ze to veru na oboch rukach este nevidel. Mam dierave mandle a krivy zhryz na zuboch, preto mi vrchne zuby obrusili trosku spodne.
    Ale vraj mam strasne pekne chodidla, tak aspon nieco peknucke na zaver :D
  25. 25
    M_i_k_i

19 ročný chalan
    Nitra

Viem spraviť problém aj tam kde neni a dojebať aj to čo sa dojebať nedá :D
  26. 26
    Hypnos

21 ročné dievča

viem sa sa na hocico vysrat
  27. 27
    Narazuvzdornaa

22 ročné dievča
    BA/KE

Mam extremne citlivy sluch, pocujem piskanie v el. zasuvkach, basically pocujem, ci svieti svetlo, a dost mi to vadi :D

A velmi zle vidim a nikto nevie preco (nesuvisi s predoslym faktom, pocula som vzdy velmi dobre) :D

A mam najvrazednejsie hypertroficke lytko, ktore som u zeny kedy videla.
    A tiez mi rastu vlasy velmi rychlo.
  28. 28
    Hypnos

21 ročné dievča

a napriklad ta baba s nickom zrkadlovka maze komentare, lebo som napisala ze kocur jej frajera asi lepsie lize a preto na neho ziarli, cize takto to tu je
  29. 29
    Lukaso121

26 ročný muž
    Nitra

Striedam vela zamestnani
  30. 30
    Motorbreath

25 ročný muž
    Ashenvale

tu @2 a @26 viem aj ja, uz nie su abnormalny
  31. 31
    Midnight

27 ročný muž
    neber ostatných tak vážne(?)

@narazuvzdornaa hehe, doba keď sa z CRT obrazoviek prešlo na LCDčka pre teba musela byť tá najnebeskejšia v živote :-D
  32. 32
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Ďaleko

@girasol8 ganglion som ja mavala na lavom zapasti :D ale mne z nich len vyberali vzdy tu tenkutinu, nikdy nie cely. A mandle nemam, no :D
  33. 33
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Ďaleko

@narazuvzdornaa to je strasne popici. Teda, pocutie elektriny a tie vlasy :D
  34. 34
    Girasol8

21 ročné dievča

@staphylococcus no mne to tiež vždy len vyberali. Ale ked to uz bolo velke a do tyzdna po vybrati som to mala take ako predtym. Tak mi to operacne vybral. A hadaj co? Zase to tam mam, rovnako velke. Cize sa s tym ucim zit :D
  35. 35
    Basso

22 ročný chalan
    Peklova debra

blbo sa to pise ale viem si praskat kosti na pravom clenku,na lavej nohe to nedam iba na pravej...:D zatial som to u nikoho nevidel
  36. 36
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Ďaleko

@girasol8 no mne presne yo povedali, ze ked mi to vyoperuju tak sa mi to zas urobi...
  37. 37
    Google123

16 ročný chalan
    Stará Ľubovňa

Viem sa dotknúť palcom zápästia na ľavej ruke (resp. viem sa dotknúť palcom na ľavej ruke zápästia na ľavej ruke). Na pravej to zase neviem.
    Ďalej sa ešte viem dotknúť prstom oka (očnej bulvy).
    Potom viem sám seba poštekliť (čo dokáže len veľmi malé percento ľudí)
    Niektoré zuby mám hrozne silné a niektré hrozne citlivé, aj kvôli tomu mám len 1 plombu.
    A som ľavák.
  38. 38
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Ďaleko

@google123 Lavakov je 10%, nic zaujimave, dotknut sa ocnej bulvy vie snad kazdy a palcom zapastia sa tiez vie dotknut dost velke percento ludi.
  39. 39
    Antifunebracka

27 ročný muž
    obor birdzu

Viem sa dotknúť prstami palcov na nohe, čítať v duchu, nespať celú noc, písať 10 prstami na klávesnici... je toho dosť, ale nebudem sa chváliť ;)
  40. 40
    Mariquittka

23 ročné dievča
    Kežmarok

Viem urobiť šnúru, písať zrkadlovo ( už to tu aj ktosi iný uviedol, takže to vie asi viac ľudí), mám mega hrubé čierne obočie, pričom vlasy sú svetlohnedé, som Rh negatívna, mám dobrý čuch a dobrú čuchovú pamäť na rôzne smrady ;)
  41. 41
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Ďaleko

@mariquittka Mala si ist studovat parfumerstvo :D
  42. 42
    Httytily

15 ročné dievča

som stekliva "v usiach", je to strasne divne a vtipne zaroven lebo nemozem nosit tie sluchatka do usi lebo ma to proste stekli a zacnem sa vzdy smiat :D :D
  43. 43
    Brox

25 ročný muž
    Bratislava

Dokazem si dlhodobo zapamatat takmer akokolvek dlhy nazov/meno/slovo z fantasy sveta bez vynalozenia usilia hoci aj po jednej kratkej expozicii. Ani za boha to vsak neviem v zalezitostiach, na ktorych naozaj zalezi :D
  44. 44
    Xy12345

23 ročný chalan
    Nitra

Testosteron nad normu (10-42) ja 43. (podla endokrinologa to vobec nieje bezne a moze to byt zdedene alebo z rakoviny (tu nastastie nemam) ).
    A este zdravotne problemy...
  45. 45
    Pachirisue

hrá sa, že má 0 rokov

viem hybat nosnymi dierkami
    viem urobiť na nohe *thumbs up*
  46. 46
    Annyejnji

18 ročné dievča

mám synestézu, rozmýšľam skoro stále v jednom cudzom jazyku (aj keď som rodená slovenka), viem písať, jesť a robiť na počítači oboma rukami, viem písať naopak (nie zrkadlovo, ale naozaj tak, že to číta človek, čo sedí oproti mne), som maximálne šteklivý človek, nedokážem rozprávať o svojich osobných veciach s osobami ženského pohlavia (a to som dievča), viem písať na klávesnici poslepiačky :D
  47. 47
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Ďaleko

@pachirisue hybat nosnymi dierkami je nieco spesl? To viem aj ja. To vedia vsetci, nie?
  48. 48
    Pachirisue

hrá sa, že má 0 rokov

@staphylococcus to tak špeciálne :D Ako zajac :D to sa nedá moc popísať. Ale toto čo mám na mysli, nevie každý :D
  49. 49
    Eigema

17 ročné dievča
    Banská Bystrica

Občas viem predpovedať čo sa stane o pár sekúnd neskôr :D
  50. 50
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Ďaleko

@pachirisue mna by strasne zaujimalo ako :D lebo ja nimi viem hybat vselijak a myslela som si doteraz, ze neobmedzeny pohyb nozdrami je normalny :D
  51. 51
    Pachirisue

hrá sa, že má 0 rokov

@staphylococcus mno.. vieš si predstaviť ako to robia hlodavce? :D napr škrečok, zajac :D Niečo na ten spôsob :D
    taký pohyb nozdier do strán :D
  52. 52
    Openmindedfreak

27 ročný muž

občas používam na chôdzu ruky...
  53. 53
    Pachirisue

hrá sa, že má 0 rokov

@staphylococcus
    niečo podobné :D

http://i.imgur.com/nw7t0cT.gif
  54. 54
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Ďaleko

@pachirisue ani nevidim, ze by nimi hybal :D ja viem viac :D
  55. 55
    Pachirisue

hrá sa, že má 0 rokov

@staphylococcus si zväčši ten obrázok:D

a ukáž ako vieš :D
    No inak niektorým to ide, iným nie.. :) ktovie prečo :D
  56. 56
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Ďaleko

@pachirisue lebo napriklad aj v usoch nema vacsina ludi natolko vyvinute svaly, aby nimi vedeli hybat. To je proste pozostatok z cias, ked sme to potrebovali kedysi. Rovnako ako napriklad osmicky zuby, kostrc...
    A fakt si nebudem kamerovat nos :D
  57. 57
    Pachirisue

hrá sa, že má 0 rokov

@staphylococcus
    nevadí, ani ja :D
  58. 58
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Ďaleko

@pachirisue a prave som zistila, ze mi pri tom trha pravym vieckom a kutikom a vyzera to megavtipne.
    A btw, VAZNE ma nemusis tagovat v mojom vlastnom fore :D
  59. 59
    Pachirisue

hrá sa, že má 0 rokov

:D sakra, ale to by vazne chcelo fotku

sorry :D
  60. 60
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Ďaleko

@pachirisue video. Ale fakt nie :D
  61. 61
    Hladka_meduza

18 ročný chalan

Nemyslim si ze by som bol niecim specialny, lezu mi na nervy ludia, ktori veria, ze so svojimi vrtochmi su niecim unikatni oproti viac nez 7 ludi na Zemi... Je na case zmierit sa s nasou postradatelnostou :D
  62. 62
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Ďaleko

@hladka_meduza ok ty postradatelny vrtoch, daj si predpisat nejake antidepresiva pls. Mna zas seru ludia, ktori sa potrebuju nad vsetkym pohorsovat a maju nepatricne reakcie tohto typu.
  63. 63
    Hladka_meduza

18 ročný chalan

@staphylococcus ja sa nad nicim nepohorsujem, unika ti pointa a depresiami netrpim :D
  64. 64
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Ďaleko

@hladka_meduza neunika mi pointa. Tebe unika pointa fora. Nikomu tu nejde o to dokazovat si ze je special snowflake a ze je uzasny.
    No dobre, niektorym mozno ano, ale to nebol povodny zamer.
  65. 65
    Zrkadlovka

19 ročné dievča
    v oblakoch

hej inak, a podla hypnos som lesba