Fórum pridal Dalinedali, 16. 7. 2019 06:12 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Absolútna Detoxikácia tela

0
Dalinedali

23 ročný chalan

Hľadám spôsob, ako prečistiť celé telo od baktérií, chemikálií a iných škodlivých látok v tele. Existuje na to nejaký recept? Ďakujem.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Magoriáš

28 ročný muž

Pozri si Drogy a.s. na youtube tú časť kde sa ten brit išiel liečiť do thajska a tam mu dali nejaký vyluh byliniek ktory absolutne detoxikuje teli
  2. 2
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

CDS, MMS, resp. Savo, ktoré momentálne fičí, radšej neskúšať :D radšej nejaký čaj pu-erh povedzme
  3. 3
    Efyks

11 ročný chlapec

https://glob.zoznam.sk/wp-content/uploads/2019/04/sibenica-poprava.jpg
  4. 4
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

odjeb si hlavu ty retard
  5. 5
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@Dalinedali a od čoho sa chceš detoxikovať? Na prečistenie pečene po alkoholovom záťahu pomáha pestrec mariánsky v lekárni to predávajú v tabletkách. Taktiež vincentka je dobrá na doplnenie minerálov (pomôže ti to rýchlejšie sa dostať z opice) A veľmi dobré na detox sú riasy ako chlorella spirulina atď.
  6. 6
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@magorias myslíš toho moslima závislého na heroine čo sa išiel detoxikovať do budhistického kláštora? To som aj ja viedel a aj sa z toho nakoniec dostal.
  7. 7
    Antifunebracka

30 ročný muž
    megaloman birdzu

nič
  8. 8
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

no ked zbavis telo vsetkych bakterii, tak zomries. niektore su totiz aj prospesne a potrebne pre spravne fungovanie organizmu.
  9. 9
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

Daj si antibiotika na bakterie a umy si ustnu dutinu , dieta a voda na ostatne
  10. 10
    R4ptor

25 ročný muž

strava - ovocné, zeleninové šťavy, ovsené vločky (rozmixované), proteín (najlepšie žiadna tuhá strava), veľa vody ... šport - veľa odpadových látok sa vylučuje potom (kardio cvičenia) ... + môžeš skúsiť črevnú sprchu, kopec ľudí si to pochvaľuje
  11. 11
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

nie
  12. 12
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

Ach, deti moje hlupucke :D
  13. 13
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok