Fórum pridal Nelly195, 21. 10. 2012 19:33 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ahojme, nemáte prosím nejaký osvedčený recept proti vypadávaniu vlasov?

0
Nelly195

22 ročné dievča
Martin

Už dlhšiu dobu sledujem, že mi začali oveľa viac padať vlasy ako doteraz. Neviem čo sa so mnou robí :D jááj dobré víly raďte čo s tým?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Vegas

25 ročný muž
    Bratislava

pomacat v benzine, zapalit a mas po probleme
  2. 2
    Mielikki

24 ročné dievča
    krajina ľadu, temna a kaktusov

jeseň?<br />
    nadmerné ničenie?<br />
    <br />
    <br />
    a len tak mimochodom, toto fórum tu býva tak každý druhý týždeň, skús vyhľadávať skôr, než založíš fórum ;)
  3. 3
    Acvd43xa7w

24 ročné dievča

zinok skus papat...
  4. 4
    Patuskoo

29 ročný muž
    Levice

Šampón a tabletky proti vypadávaniu, v lekárni ti dajú na výber. Ja má značku Revalid.
  5. 5
    Nefungujemiipsilon

21 ročný chalan
    ekaF

kup si parochnu
  6. 6
    Obliviate

26 ročná žena
    fak

Naozaj je to tu veľmi často v poslednú dobu takže to bude mať niečo s ročným obdobím. <br />
    <br />
    Aj mne teraz padajú, takže by som počkala či to za nejaký mesiac neprejde samé, až potom to začala riešiť.
  7. 7
    Laurittav

20 ročné dievča
    Banská Bystrica

Mala som podobný problém, čo mne vlasy nikdy nejak nadmerne nepadli, aj keď ich mám husté, ale skús sprej proti vypadávaniu vlasov Klorane.<br />
    Dá sa kúpiť v lekárni, neviem či v každej ale dá. A dosť mi to pomohlo. :)<br />
    Nanáša sa to na umyté polovlhké vlasy,.Používam to už cca mesiac, a mne sa to dosť osvedčilo, tak ak budeš chcieť, určite to skús. :)<br />
    Ale tabletky tiež nie sú na zahodenie podľa mňa.
  8. 8
    Janehonda

20 ročné dievča
    Brezno

a mne cele roky vlasy padaju a co..:/
  9. 9
    Patuskoo

29 ročný muž
    Levice

@janehonda Veď už si aj plešatý.
  10. 10
    Whitemoon

18 ročné dievča

je jeseň to bude tým alebo sa mrkni tu http://dlouhevlasy.cz/vysledky-vyhledavani-se-zobrazi-na-teto-strance.html?cx=016811773828299002904%3Ato8osxos60q&cof=FORID%3A9&ie=UTF-8&q=vypad%C3%A1vanie+vlasov+&sa=HLEDEJ+NA+SERVERU+%3E&siteurl=dlouhevlasy.cz%2F&ref=&ss=3786j892706j19<br />
    :D
  11. 11
    Janehonda

20 ročné dievča
    Brezno

@patuskoo akosi som nepochopila tvoju narazku