Fórum pridal Fero1821, 20. 3. 2017 08:51 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ak by sa dnes konali voľby koho by si volil?

0
Fero1821

23 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kierkegaard

23 ročný chalan
    Špeh na Venuši

Stranu priateľov vína.
  2. 2
    Hagelslag

22 ročný chalan
    Všade a nikde

Určite Fica, lebo dáva istoty a má super grafy, ktoré sú úplne čitateľné a samozrejme vlaky pre študentov zadarmo :)
  3. 3
    Kierkegaard

23 ročný chalan
    Špeh na Venuši

Inak nemáš tam KDH ani SMK ktoré sú v prieskumom na hrane vstupu do parlamentu, urob novú anketu...
  4. 4
    Fero1821

23 ročný chalan

@kierkegaard daj iná robil som to pre aktuálne parlamentné
  5. 5
    Plavam_zivotom

21 ročné dievča
    Bratislava

Pri posledných som volila SaS ale hodne ma sklamali jednou vecou tak asi Matovič ... ale zvažujem aj nevoliť úplne.
  6. 6
    Fero1821

23 ročný chalan

@plavam_zivotom V čom ťa sklamali ak mozem vediet? No ja by som si nevybral ani z jedneho sučastneho v parlamente. Je to des na politickej scene.
  7. 7
    Vladqog

24 ročný chalan
    Handlová

Paliho kapurkovu veselu stranu.
  8. 8
    Lenuska175

21 ročné dievča
    knižnica

uvidím čo s Progresívnym Slovenskom do volieb.

dnes ani neviem koho by som volila :(
  9. 9
    Plavam_zivotom

21 ročné dievča
    Bratislava

@fero1821 protimnožiteľský zákon ... to je taká vec čo absolútne nedoriešili, nerozmysleli si to dobre a zle to sformulovali. Množiteľstvo a chov zvierat je totižto taká rozsiahla téma ktorú väčšina ľudí vidí čierno-bielo a pri tom sa hovno do toho vyznajú ... fakt je to na dlho ... ešteže mal prezident toľko rozumu že im to vetoval.
  10. 10
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

Fica až do smrti ! Nech žije smrť ! :D
  11. 11
    Kierkegaard

23 ročný chalan
    Špeh na Venuši

https://www.youtube.com/watch?v=3kiRvY5IcA4&t=96s
  12. 12
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

@plavam_zivotom ten zákon podla mna vymyslela Cigániková,ja som ich tiež volil ale v podstate len kvoli Sulíkovi a ešte tá Kiššová sa mi zdá celkom príčetná na rozdiel od Poliačika,Cigánikovej a Nicholsonovej
  13. 13
    Riskozvychodu

20 ročný chalan
    Košice / Bratislava

@kierkegaard to Ičko si to tam napravo dáva? :D
  14. 14
    Azizi

hrá sa, že má 0 rokov
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

@plavam_zivotom Súhlasím :/ Ako ja som bola najskôr nadšená, že sa idú robiť konečne systémové riešenia proti preplneným útulkom a karanténam, ale zase im nešlo o nič iné, ako o prachy (odvody štátu z "akože registrovaného" množenia psov bez PP).

Pritom ja to vidím tak jednoducho - zakázať PREDAJ psov bez preukazu pôvodu. Ach jo. Ako ja chápem, že vždy sa nájdu ľudia, ktorí to nejakým spôsobom obídu, ale mať to uzákonené je absolútne MINIMUM.
  15. 15
    Antifunebracka

27 ročný muž
    revenant birdzu

@plavam_zivotom Matovič a jeho homofóbia sú OK?
  16. 16
    Openmindedfreak

27 ročný muž

moju mamu by som volil...
  17. 17
    Xy12345

23 ročný chalan

nikoho, nechcem mat potom vycitky
  18. 18
    Merkojenko

20 ročný chalan

@plavam_zivotom nevoliť vobec je uplna hlupost,ak neodvolis tvoj virtualny hlas ktory si nepodala pripisu strane ktora bola prva bez tvojho hlasu:) takze keby 10000 ludi neodvolilo a vyhral by smer ziskal by este viac hlasov( tych co nevolili :))
  19. 19
    Plavam_zivotom

21 ročné dievča
    Bratislava

@antifunebracka tymto sposobom sa da vylucit kazdy, lebo kazdy ma nejaku chybu. Pamatam ako si mi na Poliacika povedal toto: "Poliacik je proti ockovanie , to je ok?" :D skor by ma teda zaujimalo koho by si volil ty. A uplne vazne bez srandiciek poprosim ...

@merkojenko to je zase hovadina toto... precitaj si tento clanok. Ano moje nevolenie sice ovplyvni nejak volby ale nie tak ako to popisujes ty https://www.menejstatu.sk/chodte-volit-aj-keby-to-malo-byt-iba-mensie-zlo/ , ak by to tak bolo Fico by mal pri kazdych volbach 75% hlasov. (25% realnych a ako vitazna strana by si pripocital 50% naroda ako neucastnikov volieb)
  20. 20
    Antifunebracka

27 ročný muž
    revenant birdzu

@plavam_zivotom Veď toto, že nikoho :D Tu proste neni žiadna alternatíva. Ak by som musel taxAS, s výhradami.