Fórum pridal Lenuska175, 22. 11. 2020 22:02 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ak by sa tvoje ja spred piatich rokov pozrelo na tvoj súčasný život, čo by ho najviac prekvapilo?

0
Lenuska175

hrá sa, že má 1 rok
knižnica

Mňa by asi prekvapilo, že som namiesto štátnej spravy išla do IT. A že nemám úplne premyslenú ani krátkodobú budúcnosť a nestresuje ma to.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

29 ročný muž
    K0K0T0V0

Že ešte žijem
  2. 2
    Misfit44

16 ročný chalan

ja som vedela, k comu smerujem, aj ked nevedome... :D
  3. 3
    Papver

25 ročná žena

ze v satniku mam ovela menej ciernych veci ako kedysi
  4. 4
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

Že na to, ako veľmi som vždy dieťa chcela, mám pocit že to s ním nezvládam, pokojná som len keď spí viac ako hodinu a každý druhý deň si poplacem (:
  5. 5
    Kerrang

28 ročný muž

Že vôbec dokázalo vyštudovať celých 5 rokov, bo nie až tak som si veril, že to hladko dám (hehe)
  6. 6
    Mayo911

hrá sa, že má 1 rok
    Rainbow

V dobrom. Že som sa rozhodol riešiť svoje problémy psychiatriou. A zvládol som to.
  7. 7
    Danerine

22 ročné dievča

Že som išla na vš a to na úplne iný odbor, aký by som vtedy čakala. Že som stále s tým istým partnerom, s ktorým som bola aj vtedy a stále sa lubime (love) a že som dokázala okresať si svoj okruh známych na také nízke číslo a že mi nevadí, keď som v byte sama.
  8. 8
    Mefistofel

31 ročný muž
    Nitra

že som stále tak veľmi naivný na môj vek a verím ľuďom stále aj po toľkých rokoch :D :D
    a možno, že už nie som až tak úprimný ku každému, radšej niekedy si zahryznem do jazyka ako by som povedal jednu nepeknú nemiestnu poznámku, alebo niečo čo aj tak nemá význam hovoriť, lebo by to nič nezmenilo :D (čo som v minulosti bežne hovoril :D ale občas mi chýba nasrať toľko ľudí naokolo :D musím asi začať praktikovať znova, dobré fórum)

a možno @1
  9. 9
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    neexistuje

Okrem toho, ako vela casu travim sportom, asi nic.
    Vlatne este to, ze som skoncila pri fyziologii, aka jedinom subzanri biologie ktory som celu strednu hejtila.
    Ale inak, pred 5 rokmi som koncila strednu a keby ma moje ja z tej doby videlo tak by bolo imho dost impressed :D
  10. 10
    Bebekex

27 ročná žena

asi nic by ma neprekvapilo :D
    fakt vazne
  11. 11
    Vreskot000

34 ročný ujo

má zmysel zaoberať sa niečím, čo ti už nepomôže?
  12. 12
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

zmätene
    (čo nie je ani pozitívne ani negatívne hodnotenie, zmes oboch, myslím si :D )
  13. 13
    Purpledrug666

27 ročná žena
    TnB

Určite to, že sa mám lepšie. Vždy som si myslela, že to stále bude už len horšie. Aj napriek všetkým nevydareným vtipom, ktoré si pre mňa život prichystal. :D Inak sa nemením, vždy som šalená, takže skôr by ma prekvapilo, ak by som bola už normálna. :D A aj to, že po skrachovanom vzťahu, čo som si myslela, že bol pre mňa naozaj, ale naozaj ten pravý, vkročím po takej krátkej dobe do ďalšieho, ktorý drží doteraz. :D
  14. 14
    H8u

27 ročná žena
    Štefanov

ze som single :D
  15. 15
    Moonshine

26 ročný muž

Rovnako ako ty, divil by som sa, že som v IT, rýchlosti kariérneho postupu a skills ktoré ma naučila modernizácia bytu
  16. 16
    Primitiv

27 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Bolo by ešte viac sklamané ako ja.
  17. 17
    Warble

22 ročné dievča

asi tym, ze este stale nebudem uplne vediet co so zivotom.. a stale nebudem vediet po nemecky :D
  18. 18
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

Že žijem sama, nechodím každý víkend kaliť a pracujem v IT :D
  19. 19
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

zle som si prečítala otázku, neviem, čo by ma najviac prekvapilo
    možno pole a veci s tým spojené? netuším :D
  20. 20
    Šajžouško

40 ročný ujo

Že sa niečo nezmenilo
  21. 21
    Šajžouško

40 ročný ujo

Že sa niečo nezmenilo
  22. 22
    Šajžouško

40 ročný ujo

Pardon :D
  23. 23
    Aventine

9 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Že som konečne pomerne šťastná a sebavedomá a že som sa prestala hanbiť ľudí a riešiť čo si kto o mne pomyslí.
  24. 24
    Void

hrá sa, že má 1 rok

Že som si ešte STÁLE nedal dokopy život a miestami som situáciu ešte dokázal zhoršiť :D
  25. 25
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Asi to, ako sa vyvŕbili zmeny.
  26. 26
    Sianagirl245

19 ročné dievča

-prečo som stále na birdzi :D
    -že ani po 5 rokoch rovnako neviem čo so životom
    -že som stále sama
    -smrť pre mňa veľmi dôležitej osoby a to ako som to zvládla
  27. 27
    Wistingher

24 ročný chalan
    Bratislava

že som dal všetky tie predmety na vysokej :D A vlastne aj že mám vodičák a prejdem aj cez celé Slovensko v pohode...
  28. 28
    Drazoal

25 ročný muž
    Zvoľen

že som hádam ešte väčší kokot ako som bol :S
  29. 29
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

fúúha...asi najviac že skúsim prácu finančnej agentky a že vyhrám jednu cenu v Brne, ďalej že kvôli VŠ systému pôjdem na PhD do mesta, kde som ani nikdy neuvažovala a učiť na ešte inú VŠ, že prekonám zápal pľúc a prídem o 3 zuby, že si nájdem priateľa s jedným hendikepom, že sa aspoň o 1/2 ukľudní jedna osoba v rodine, že ešte nie som vydatá a nemám deti, že budem mať mikádo a schudnem :D
  30. 30
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

Ze preco som tam kde som , ked tam kde som bol, bolo fajn :)
    Ze ako je mozne, ze oco umrel, ked bol vo velmi dobrom stave.
    Ze preco sa jedna osoba k istej veci postavila nezodpovedne.
  31. 32
    Sandriously

23 ročné dievča

to som bola na gympli, úplne si neverila a čakala, že ma na LF ani nezoberú, takže ak by mi vtedy niekto povedal, že za 3 ročník dostanem prospechové štipko, by som sa asi len smiala a celkovo by som bola prekvapená že mám v 22 dosť usporiadaný život a viem čo chcem a ako chcem po škole
  32. 33
    Willbebetter

7 ročné dievča

Asi skoro vsetko :D
    Ale ze budem zit v dome v Raci, tak to by som si nemyslela ani v paralelnom vesmire :D
  33. 34
    Sapphyre

8 ročné dievča
    Hello darkness

Ze žijem ten istý shit len som stará už :D
  34. 35
    Cltr0n

27 ročný muž
    Oravská divočina/Pažravá pri Zvolene

Asi to že som celkom úspešne doštudoval Vš :D A že som si potom našiel aj dobrú robotu. Tiež by ma asi prekvapilo že mi nevydržal vzťah s vtedajšou priateľkou a našiel som si novú. A možno aj to že mám smartfoon a nie moju feši tlačítkovú nokiu (: (:
  35. 36
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

Že nie som tehotná (retard)
  36. 37
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

Že som išla na vysokú a s akými ľudmi sa schádzam
  37. 38
    Trevor1994

244 ročný ujo

Ze este zijem s tym vsetkym co sa stalo resp aj nestalo...
  38. 39
    Endre-silentname

32 ročný muž
    letím niekde v oblakoch

Asi že som reálne začal spievať s kapelou.
  39. 40
    Lawey

27 ročná žena
    Vjeďña

ze mam OFFICE JOB :D, ze dokazem byt mega mudra a ucenliva ked si najdem vlastne cesty ako na to, ze robim v IT, ze som dokazala dokoncit vzsoku skolu a navzse prirodovedecky odbor, ze som sa mega zlepsila v komunikacii s ludmi a aj sama so sebou a ze fakt nie som zly alebo pokazeny clovek, len proste som troska ina :) A ze si necham pomoct
  40. 41
    Saddath

30 ročná žena

Ze sa mi dari! Pred 5 rokmi v naj depresii by som nikdy nepovedala aka budem kludna, spokojna a stastna. Ze som sa akceptovala aj svoju minulost a nie som taka negativna....
  41. 42
    Saddath

30 ročná žena

Inak vynikajuca otazka, zapisujem na priecinok v pamati s razitkom ako niekogo lepsie spoznat....
  42. 43
    Annyejnji

22 ročné dievča

asi zo všetkeho :D ja neviem, či som vôbec niečoz toho planovala :D
    moje ja pred 5 rokmi si ma predstavovalo vydatú a na práve :D
  43. 44
    Narazuvzdornaa

26 ročná žena
    bridge troll

Uhuhuuu, kukala by som jak puk, s kym zijem, co za picoviny (profesijne) robim, kolko veci som si nahoardovala, kde mam ofinu, jak ze uz nefajcim, preco mam boky jak kredenc a jak som sa dokazala po 4 rokoch vybodnut na skolu :D
  44. 45
    1ggy

23 ročný chalan
    kde sa dá

Že ako som si takto neskutočne mohol dojebať svoju psychiku
  45. 46
    Gitarista445

20 ročný chalan

Že som si bral názory a kritiku k telu od ľudí, od ktorých by som si po radu nešiel a taktiež, že som bol taký ustráchaný či už vzťahov, nových príležitostí.. Chýbalo mi to ego no trošku :-/
  46. 47
    Wewo

27 ročný muž

najma asi to ako zdravo a aktivne zijem, moj zivotny styl je uplne inde nez pred 5 rokmi.

vo vseobecnosti myslim ze moje mladsie ja by zo mna bolo velmi spokojne :)
  47. 48
    Mobscene_69

27 ročná žena
    Smultronställe

Že som stále neschudla, že som si nikoho nenašla, že som nebola v Amerike a s prácou by som tiež nebola spokojná. Takže v skratke, bola by som zo seba dosť sklamaná
  48. 49
    Farfala

30 ročná žena
    hľadajúca

ze si najdem pracu, v ktorej som, dovolim si povedat, dobra... pred 5 rokmi to bol pre mna nonsens, zacala som ucit :D
  49. 50
    Lawr

20 ročné dievča

že dosiahnem nejaké veci, o ktorých som najprv ani nesnívala, že sa mi zapáči jedno predtým podľa mňa over hyped mesto, že stretnem takých ľudí, že...cenzúra radšej.
  50. 51
    Tralalibang

26 ročná žena
    Planéta psychopatov

Asi by som bola zo seba sklamaná, mala som od života úplne iné očakávania :D asi najviac by bolo prekvapené z práce, ktorú robím :D
  51. 52
    Kubbox

24 ročný chalan

že žijem lepšie a som spokojný, predtým som nebol a neustále som len hľadal cestu ako sa k tomu čo mám dnes dostať
  52. 53
    Midnight

31 ročný muž
    čo to zase píše?!

asi to že ešte stále žijem =D