Fórum pridal Vsakpredsajaa, 10. 3. 2019 10:59 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ak by si mal možnosť zarobiť 1 mega € ale nelegalne ale bez násilia išiel by si do toho?

0
Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

NIe, bojím sa nasmrť basy a análneho znásilnenie.
    https://i.gifer.com/uqL.gif
  2. 2
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Ak sa zamyslim nad tym co poznam nelega a co je bez nasilia tak to je asi tak jedine nic...
  3. 3
    Dreyjir

22 ročné dievča

Radsej s nasilim
  4. 4
    Hetfield

34 ročný ujo
    Pakáreň

"Bol som ten typ čo neznášal násilie a preto som páchal len ekonomickú trestnú činnosť" Milan Reichel
  5. 5
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    I'm gonna tell everyone

@hetfield Zomrel som.
    Poviedkar tam inak riadne skvosty dával. :D
  6. 6
    Lakero

21 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

@hetfield On o tom iba počul :D
  7. 7
    Superpinkhero

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

Nie žiadne peniaze, žiaden hmotný statok mi nestojí za to aby som stratila svoju osobnú slobodu...
  8. 8
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

podľa toho, komu by ten nelegálny čin ublížil

lebo je to veľa peňazí, ktoré si viem predstaviť využiť veľmi užitočne a nie práve sebecky (akože, isto by šlo dosť aj na moje výdavky, ale toto už nemám šancu minúť na seba a radšej by som to posunula niekam, kde to ocenia viac)

takže pokiaľ by šlo o to, trebárs ukradnúť niekomu ponožku s peniazmi, ktoré by inak minul na svoju tretiu jachtu a desiate auto, nemám s tým ani len morálny problém :D
  9. 9
    Dwarvax

31 ročný muž

netusim, asi skor nie. asi by som bol posraty, ze sa na to pride a ja skoncim v base. :D a urcite by som mal s tym aj moralny, eticky problem.
  10. 10
    Dwarvax

31 ročný muž

Inak napriklad politici alebo ti velki podnikatelia, ktori takto prisli k prachom vam nevadia? :P
  11. 11
    Patrixo

31 ročný muž
    Militantný slniečkar

vratky DPH?
  12. 12
    Vreskot000

32 ročný muž

pamataj si jedno, lož má krátke nohy, a na všetko sa raz príde skôr či neskôr. utajiť neutajíš nič. dnes sú také moderné vymoženosti, že si ani nevieš celkom predstaviť, kto všetko ťa môže vypočúvať, presne ako s mobilmi. každý jeden hovor sa zaznamenáva. a predsa sú rozliční magori, ktorí toto nevedia, a do telefonu, alebo na internet tárajú, čo im sily stačia. raz sa prerátajú. a druhá vec. jedno mega nezarobíš nikdy, a je jedno, či nelegálne, alebo legálne, nezarobíš nikdy proste. teoreticky ak by si podal lotto, alebo podobnú hru, je to šanca pomerne 1:.... ťažko povedať, koľko ľudí podá, ale je to mizivá šanca, hoci verím, že sú jedinci aj na SVK, ktorým sa to podarilo, ale prirodzene nikým sa s tým nechvália. nadpis ankety svedčí aj o tom, možno aj tvoja úvaha, že ako my dokážeme jednak rozmýšľať príliš malomeštiacky, ale pritom v megalomanských úvahách, čiže dva protichodné dva kontra nezlučiteľné názory. ale to sme celí my, ktorí zarobíme, ktorí pracujeme, a stále nemáme dosť, a toto je podľa mňa najväčšia tragédia. Snívať tiež nie je zlé, a niekedy sa naozaj aj sny naplnia, ale musíme si priznať za akú cenu. Za cenu akejsi rekonštrukcie, či skôr deštrukcie našej osobnosti, ktorá podlieha týmto nežiadúcim negatívnym vplyvom. Nad týmto by som sa pozastavil. Málokto sa v dnešnej dobe uspokojí s tým čo má. TO je niečo čo spievajú kollárovci. citujem. Každý chce mať slávu moc, vytráca sa úprimnosť, skúsme robiť ľuďom radosť... a podobne, ak sa tam spieva. čiže človek sa jednak radikálne zmení, ale nikdy nie k lepšiemu. práve tu je ten konflikt vnútornej slobody, kde teda začína a končí moja sloboda, a kde začína a končí moja nesloboda a akási duchovné područie, nejaká nesloboda, ktorá má rôzne, a tie najrozličnejšie varianty, aké si môžeme predstaviť.
  13. 13
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

zalezi od okolnosti. keby mi to malo potencialne do buducnosti ublizit (asi ano, kedze je to nelegalne), tak skorej nie. od hladu nezomieram a nepotrebujem si nicit buducnost. keby to bola win win situacia a nehrozilo by mi nic zle, tak by som nad tym rozmyslala. velmi zalezi od toho, o co by islo
  14. 14
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@karlotiskot pozeras vela US filmov a serialov (: (hehe)
  15. 16
    Hetfield

34 ročný ujo
    Pakáreň

@lakero
    @teal mal by sa živiť ako ludový rozprávač :D
  16. 17
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

ak by som tym nikomu neublizil tak ano stat vyprodukuje X zakonov ktore nie su ani v sulade s moralkou a ked ich clovek porusi a nikomu ich porusenim neublizi tak porusi zakon ale nie moralku.
  17. 18
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@karlotiskot never vsetkemu co vidis vofilmoch. okrem toho americky vezensky system ktorym su tie filmy inspirovane je uplne iny ako nas.

vraj bisexualne vztahy medzi veznami su u nas na baze dobrovolnosti a drviva vacsina veznov ak potrebuju sexualny ventil si vystaci so svojou rukou. okrem toho ak je niekto typ vezna u ktoreho dozorci vyhodnotia ze by mohol mat problemy s ostatnymi veznami tak nanho davaju extra velky pozor a posielaju ho na pravidelne lekarske prehliadky a ak mi niekde najdu co i len modrinu tak hned zistuju kto ju sposobil atd.

v USA je to ine. vraj tam panuje velka nevrazivost a rasizmus. vrazdy medzi veznami su uplne bezne lenze tam mas rozne rasy od hispancov, afroamericanov a dalsich ktori priniesli svoje zvyky z rozvojovych krajin aj do americkych veznic.
  18. 19
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

Clovek uz nemoze dat ani vtip o znasilnovani kakáčov bez toho aby to niekto bral vazne, ale kazdopadne diky hosi :D
  19. 20
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Tak nejak velmi teoreticky ano
  20. 21
    Semhamforas

27 ročný muž
    Bratislava

Tak milion je este taka suma, ze to s nou clovek este nie je ani velmi podozrivý a tak by nemusel taký obnos ani legalizovať, ak by bol rozumný.

Ale ako bolo napísané, tak získané by boli nelegálne, čiže to nie, ja o také peniaze nemám záujem, veď nebol by som tak ostatne o nič lepší než niektoré iné osoby, na ktoré celé Slovensko nadáva, ako kradne. Na druhú stranu si možno len sám seba idealizujem a inak by som hovoril, ak by som reálne mal pred sebou tašku s miliónom eur, ktorá je zabudnutá niekde na ulici bez kamier a stačilo by ju len hodiť do svojej tašky a zdrhnúť, no aj tam myslím, že by som si bohate vystačil s nálezným
  21. 22
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

Wtf?? Nadavate na skorumpovanych politikov, ktori okradaju nas stat, ale spokojne si tu zahlasujete ano?
  22. 23
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

@lenkaska1 kolkí odpisovali a kopirovali na výške a dnes nadávajú na Danka :D
  23. 24
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

@vsakpredsajaa asi tak.. chore... Pokrytci :)
  24. 25
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@lenkaska1 Niektorí písali, že by to urobili iba v prípade, žeby šlo o multimilionára, ktorému ten jeden milion chýbať nebude, aj tak by ho minul na niečo, čo vôbec nepotrebuje, alebo kupoval do futbalového tímu predražené hviezdy. To je niečo trochu iné, ako ked politik ochudobňuje obyčajných ľudí, hlavne ked vezmeme do úvahy, že pôvod toho majetku väčšinou spočíva v tom, že takýto boháč má kontakty na vládu, z čoho profituje a vytvára si monopol na trhu, alebo si to nahonobil vdaka systémovým nedostatkom (chýbajúce progresívne zdanenie, presúvanie kapitálu do daňových rajov).
  25. 26
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

@riddler no vsak to ano, ale vzdy sa najde nejake "keby", vo vacsine pripadov ten milion niekde chybat bude... A otazka je polozena jasne, bez ziadneho keby.. Takze za mna jednoznacne nie. Nasilie je len mala cast nelegalnych trestnych cinov.
  26. 27
    Antifunebracka

29 ročný muž
    ander birdzu

Mne by robilo dosť veľký problém ukradnúť niekomu ponožku s peniazmi, ktoré by inak minul na svoju tretiu jachtu a desiate auto, keďže tie peniaze sú JEHO zarobil si na ne SÁM (?)
  27. 28
    Dee99

25 ročný muž
    RK

Moje svedomie by nespolupracovalo aj keby moc chcem :( :D
  28. 29
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Záleží od konkrétneho skutku.
  29. 30
    Mezomus

hrá sa, že má 1 rok
    asshole birdzu!

v zasade, ak sa najde niekto kto to za mna odsedi, tak hej :D

a v principe basu na 3-4 roky by som za 1milionik zobral. aspon by som si oddychol zase trochu :)
  30. 31
    Tomas55555

24 ročný chalan

Nie, však čo osozi kebyže celý svet ziskam ale svoju dušu stratim ?
  31. 32
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Riadim sa moralkou, nie legalnostou. Ak je to bez nasilia a bez obete tak to pokladam za uplne normalne, aj keby za to hrozilo dozivotie.
  32. 33
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

@tomas55555 myslíš si že umelo vytvorené peniaze majú vplyv na tvoju dušu? :D
  33. 34
    Tomas55555

24 ročný chalan

@vsakpredsajaa

Ano maju.

Evanjelium podľa Lukáša 16:9
    Aj ja vám hovorím: „Robte si priateľov z nespravodlivej mamony, aby vás, až sa pominie, prijali do večných príbytkov.