Fórum pridal Ancika2005, 13. 12. 2019 16:51 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ak viete o človeku s ktorým ste začali chodiť že mal viac sexuálnych partnerov, beriete to:

0
Ancika2005

27 ročná žena

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/MEŦɌØPØLΛ_

O tom je lepšie nepremýšľať. :D
  2. 3
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

Akože od koho viac, odo mňa alebo od Sashy Grey? :D ale ak to myslíš len tak vo všeobecnosti, že proste väčší počet partnerov, tak skôr negatívne.
  3. 4
    Patrixo

69 ročný ujo
    Militantný slniečkar

s humorom
  4. 5
    Fukaj

8 ročný chlapec

Pokiaľ sa nezačne zdraviť po meste každému druhému typkovi s divnym úsmevom..tak je to pohode
  5. 6
    Goldenbeach

tvári sa, že má 3 roky

koľko je viac?
  6. 7
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

@fukaj Toto robila jednému kamošovi (vtedy 36) jeho "chcel by ju za partnerku, ona ho má len na sex" (vtedy 42), že mu v meste ukazovala chlapov, s ktorými spala.
  7. 8
    Abeceda123

tvári sa, že má 4 roky

@3dmeraya nie je nič lepšieho ako xy pohlavných chorôb, mmmmmm

https://i.gifer.com/7GrJ.gif
  8. 9
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

Len by ma zaujímalo, že koľko je to podla teba viac :S lebo to je dosť dôležité
  9. 10
    Ancika2005

27 ročná žena

@ladydoga Dajme tomu že od tých štyroch a vyššie.
  10. 11
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

@ancika2005 a tiež si myslím, že je dosť dôležitý aj vek dotyčného lebo ak od tých 4 a vyššie stihol mať už trebarz v 16tich tak nechcem vedieť ako to bude pokračovať ďalej (hehe)
  11. 12
    Greenteawithhoney

28 ročný muž

4 mi príde také normallne číslo. Ale asi by som to nebral nijako. Podla mna to je absolutne nepodstatná informácia o ktorú som sa nikdy ani nezaujímal
  12. 13
    Patrixo

69 ročný ujo
    Militantný slniečkar

aha.. ja som myslel ze viac je.. viac nez 10 alebo 20 :D
  13. 14
    Wewo

26 ročný muž

@10 0_0
  14. 15
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

nie je o čom,sexuálne skúsenosti HU!
  15. 16
    Barb

hrá sa, že má 2 roky
    Piešťany

Ze 4 a vyssie :D :D :D ja nemam ani tolko ale vyssi pocet partnerov som myslela aspon 15+
  16. 17
    Indelirium

hrá sa, že má 0 rokov

@16 ja som tiež čakala nejakých 20+ a nie 4 :D
  17. 18
    Fukaj

8 ročný chlapec

@mkamka Mne sa stalo niečo podobné.. Akurát že vravela bývalý, bývalý, bývalý.. a tak dookola. A potom kukám že mi to nevychádza, keď mi vravela že ich moc nebolo :D
  18. 19
    Nicmanenapada

28 ročný muž

Mal som o tom nejaké indície z druhej ruky vopred. Ona sa však sama rozhodla o tom so mnou prehovoriť. Potešil ma tento prejav úprimnosti, aj keď už pre mňa nešlo o niečo, čo by ma zaskočilo. Pohoda.
  19. 22
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

toto fakt reale niekto riesi?
  20. 23
    Tarassaco

14 ročný chalan
    RA 21h 04m 14.8s | Dec -18° 44' 53.7"

Ak by som s ním chodila, znamenalo by to, že sme si hodnotovo veľmi blízki a tým pádom by taký človek buď nemal veľa sexuálnych partneriek, prípadne mal, no jeho hodnoty sa odvtedy zmenili.
    Čiže môj postoj k tomu počtu by sa odvíjal od toho, aký k tomu má postoj on.
  21. 24
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

No stretol som babu, ktora mala v 14tich už dvoch. ... ale to len tak mimochodom k tym radoby vtipnym ludom na birdzi ohladom mojich komentarov, že nechcem aby mala predomnou niekoho. Akože to je idealny pripad ale to sa už asi nestane. A inak @1 .
  22. 25
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Nespiaca rada neskusenych zajacikov...
  23. 26
    Elmsi

12 ročné dievča

Co je viac?
  24. 27
    Rosiegrace

20 ročné dievča
    Republika východu

neviem čo konkrétne je myslené tým “viac”, ale môj súčasný je presne ten typ, ktorý tých viac partneriek mal a bola som z toho dosť dlho nešťastná.. lebo ich striedal ako ponožky a obávala som sa, že to bude aj náš prípad.. ale našťastie nie je :smile:
  25. 28
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Nezačínam chodiť s človekami
  26. 29
    Burn

27 ročná žena
    Praha

Nie je to pre mna vobec dolezita informacia.
  27. 30
    Amikadze

25 ročná žena

Nepytam sa na to a ani na to neodpovedam.
  28. 31
    Spactatus

tvári sa, že má 6 rokov

Ja si myslím , že nie je vôbec zle ak váš buduci partner je viac skúseny/a , sú dve veci bud casto strieda partnerov pretoze je nenasytny a stale mu nieco chyba na tom nie je nic zle ze je prelietavy....Jednoducho hlada sam/samu seba preto nevydrzi pri jednom.A druhy prípad je ak nemal stastie v tom zivote ze ho stale niekto opustal a je dosť skuseny..Ja si myslim ze je fajn byt skuseny a nie je to hanba pretoze ten clovek vie ako moze maximalne zajsst ake veci si dovolit robit a pri opatrnom mozno aj vacsia sanca "neotehotniet" .
  29. 32
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Istým spôsobom ma to desí, neviem prečo :D som potom taká hanblivejšia :D

Pre mň ideálne panica (love) :D
  30. 33
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

*mňa