Fórum pridal Ancika2005, 13. 12. 2019 16:51 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ak viete o človeku s ktorým ste začali chodiť že mal viac sexuálnych partnerov, beriete to:

0
Ancika2005

28 ročná žena

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

O tom je lepšie nepremýšľať. :D
  2. 3
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

Akože od koho viac, odo mňa alebo od Sashy Grey? :D ale ak to myslíš len tak vo všeobecnosti, že proste väčší počet partnerov, tak skôr negatívne.
  3. 4
    Patrixo

33 ročný muž
    Uz nie som bezdomovec :)

s humorom
  4. 5
    Fukaj

8 ročný chlapec

Pokiaľ sa nezačne zdraviť po meste každému druhému typkovi s divnym úsmevom..tak je to pohode
  5. 6
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

koľko je viac?
  6. 7
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

@fukaj Toto robila jednému kamošovi (vtedy 36) jeho "chcel by ju za partnerku, ona ho má len na sex" (vtedy 42), že mu v meste ukazovala chlapov, s ktorými spala.
  7. 8
    Abeceda123

tvári sa, že má 4 roky

@3dmeraya nie je nič lepšieho ako xy pohlavných chorôb, mmmmmm

https://i.gifer.com/7GrJ.gif
  8. 9
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Len by ma zaujímalo, že koľko je to podla teba viac :S lebo to je dosť dôležité
  9. 10
    Ancika2005

28 ročná žena

@ladydoga Dajme tomu že od tých štyroch a vyššie.
  10. 11
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

@ancika2005 a tiež si myslím, že je dosť dôležitý aj vek dotyčného lebo ak od tých 4 a vyššie stihol mať už trebarz v 16tich tak nechcem vedieť ako to bude pokračovať ďalej (hehe)
  11. 12
    Greenteawithhoney

24 ročný chalan

4 mi príde také normallne číslo. Ale asi by som to nebral nijako. Podla mna to je absolutne nepodstatná informácia o ktorú som sa nikdy ani nezaujímal
  12. 13
    Patrixo

33 ročný muž
    Uz nie som bezdomovec :)

aha.. ja som myslel ze viac je.. viac nez 10 alebo 20 :D
  13. 14
    Wewo

27 ročný muž

@10 0_0
  14. 15
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

nie je o čom,sexuálne skúsenosti HU!
  15. 16
    Barb

tvári sa, že má 3 roky
    Piešťany

Ze 4 a vyssie :D :D :D ja nemam ani tolko ale vyssi pocet partnerov som myslela aspon 15+
  16. 17
    Indelirium

hrá sa, že má 0 rokov

@16 ja som tiež čakala nejakých 20+ a nie 4 :D
  17. 18
    Fukaj

8 ročný chlapec

@mkamka Mne sa stalo niečo podobné.. Akurát že vravela bývalý, bývalý, bývalý.. a tak dookola. A potom kukám že mi to nevychádza, keď mi vravela že ich moc nebolo :D
  18. 19
    Nicmanenapada

29 ročný muž

Mal som o tom nejaké indície z druhej ruky vopred. Ona sa však sama rozhodla o tom so mnou prehovoriť. Potešil ma tento prejav úprimnosti, aj keď už pre mňa nešlo o niečo, čo by ma zaskočilo. Pohoda.
  19. 22
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

toto fakt reale niekto riesi?
  20. 23
    Tarassaco

tvári sa, že má 6 rokov

Ak by som s ním chodila, znamenalo by to, že sme si hodnotovo veľmi blízki a tým pádom by taký človek buď nemal veľa sexuálnych partneriek, prípadne mal, no jeho hodnoty sa odvtedy zmenili.
    Čiže môj postoj k tomu počtu by sa odvíjal od toho, aký k tomu má postoj on.
  21. 24
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

No stretol som babu, ktora mala v 14tich už dvoch. ... ale to len tak mimochodom k tym radoby vtipnym ludom na birdzi ohladom mojich komentarov, že nechcem aby mala predomnou niekoho. Akože to je idealny pripad ale to sa už asi nestane. A inak @1 .
  22. 25
    Nespiacakraska

30 ročná žena
    Doma

Nespiaca rada neskusenych zajacikov...
  23. 26
    Elmsi

12 ročné dievča

Co je viac?
  24. 27
    Rosiegrace

hrá sa, že má 0 rokov

neviem čo konkrétne je myslené tým “viac”, ale môj súčasný je presne ten typ, ktorý tých viac partneriek mal a bola som z toho dosť dlho nešťastná.. lebo ich striedal ako ponožky a obávala som sa, že to bude aj náš prípad.. ale našťastie nie je :smile:
  25. 28
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Nezačínam chodiť s človekami
  26. 29
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Nie je to pre mna vobec dolezita informacia.
  27. 30
    Amikadze

26 ročná žena

Nepytam sa na to a ani na to neodpovedam.
  28. 31
    Spactatus

tvári sa, že má 6 rokov

Ja si myslím , že nie je vôbec zle ak váš buduci partner je viac skúseny/a , sú dve veci bud casto strieda partnerov pretoze je nenasytny a stale mu nieco chyba na tom nie je nic zle ze je prelietavy....Jednoducho hlada sam/samu seba preto nevydrzi pri jednom.A druhy prípad je ak nemal stastie v tom zivote ze ho stale niekto opustal a je dosť skuseny..Ja si myslim ze je fajn byt skuseny a nie je to hanba pretoze ten clovek vie ako moze maximalne zajsst ake veci si dovolit robit a pri opatrnom mozno aj vacsia sanca "neotehotniet" .
  29. 32
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Istým spôsobom ma to desí, neviem prečo :D som potom taká hanblivejšia :D

Pre mň ideálne panica (love) :D
  30. 33
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

*mňa