Fórum pridal Padre557, 12. 11. 2017 22:39 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Aká bude budúcnosť Slovenska?

0
Padre557

21 ročný chalan
Coventry

Viem, že sa to nedá len tak povedať, pretože sa môže udiať veľa vecí. Ale čo sa týka ekonomiky, populácie, kvality života .... aké sú vaše prognózy pre túto malú a bezvýznamnú krajinu?
Odozva

Názory k téme

 1. 1
  Cccp

  29 ročný muž
  Pchjongjang, KĽDR

  ak by som to mal vysvetlit politologicky tak poviem, ze skutocne problemy Slovenska su dnes uplne ine ako su prezentovane v mediach. Prvy zakladny problem na Slovensku je socialny, a ten socialny problem znamena absolutna neistota vsetkych skupin obyvatelov Slovenska. Slovensku dnes realne chyba 800 tisíc pracovnych miest, a potom nasleduje socialne nutena emigracia mladych ludi do zahranicia, a generacny vyvoj na Slovensku je naruseny, tym ze mladi ludia su vytlacany zo statu. Potom sa v nasej krajine nevytvori dostatocne HDP a ma to potom dopad na mzdy, vlada sa v tomto topi a nema riesenia. Tie riesenia ktore navrhuju absolventi vysokej skoly politickej stoja za nič...
 2. 2
  Wistingher

  21 ročný chalan
  Bratislava

  @cccp a ešte si zabudol dodať, že Kotleba na toto ako jediný pozná riešenie.
 3. 3
  Angrybitch

  22 ročné dievča

  Tak ako píše @Cccp , všetko ide dolu vodou, ľuďom ktorí sú "tam hore", je jedno všetko, hlavne nech sa oni nabalia. Z toho čo vidím a počujem, je to bieda.