Fórum pridal Sidelasprdel, 19. 5. 2019 16:45 do kategórie Stredné školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Aká zlá mudí byť maturitná odpoveď aby človek dostal 4?

0
Sidelasprdel

26 ročný muž

Tak, keď nám teda zajtra začínajú tie ústne maturity tak sa vás tak spýtam, ako zle musí človek odpovedať aby mu dali 4 na maturite? (povedzme že z náuky o spoločnosti)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

musel by byt taky vytrety, ze by si myslel, ze maturuje z nanuky o spolocnosti
  2. 2
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

Už som si myslela, že to sem dal christiano :D bez urážky

Vzhľadom na to ako profesori pomáhajú pri matúrach by ten študent fakt musel povedať iba zopár slov k téme a vôbec sa nechytať na ich pomoc
  3. 3
    Annyejnji

21 ročné dievča

Poznám takých náhodou :D
    No a asi by musel zopakovať to, čo bolo povedané v zadaní, potom sa rozplakať, že mu to vypadlo a potom občas povedať "áno" na to, čo mu hovoria a nechytiť sa asi vôbec na nič :D
  4. 4
    Annyejnji

21 ročné dievča

a aj tak vlastne to by vytrepal na trojku podľa mňa :O hm... ťažká otázka :D
  5. 5
    Annyejnji

21 ročné dievča

možno keby sa k tomu vyššie chytil ešte 2-3x zle a hovoril úplné bludy :D a potom by sa ale aspoň 2x na áno strafil :D
  6. 6
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

4 dostanes snad len vtedy, ked tam vobec neprides
  7. 7
    Vreskot000

32 ročný muž

svedomito sa pripravuj, aby si ku každej téme mal povedať zopár zmysluplných viet.
  8. 8
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Boli ľudia, čo si u nás zaslúžili vyjebať a aj tak im to dali.

Takže predpokladám, že také to tliachanie vo všeobecnostiach ako "psychológia skúma dušu... hmm... a to ako sa človek cíti, hm."
    Bez znalosti kto bol Freud, Jung, čo je to extrovert, introvert, sangvinik a tak.
    Frustráciu vyhodnoť ako "taký na piču pocit"
    No a to je štvorka.

9. 9
    Sidelasprdel

26 ročný muž

Hm, chcel som hlavne zistit ze ci by moje vedomosti boli aj na viac ako styrku ale z tohto usudzujem ze mozno to dam aj na taku 2 :D
  10. 10
    Matthewp

19 ročný chalan

zajtra slovenčinka... mám pocit, že budem rád aj za tú štvorečku :D
  11. 11
    Zelinka

22 ročné dievča
    Košice

u nás podostávali aj päťky :D väčšinou ale nechodili moc do školy, boli drzí, učitelia ich nemali radi, známky cca 3-4 a ešte ani nevedeli :D takže podľa toho mi vychádza že štvorku dajú ak ten žiak mal známky 3-4, nevie ale dačoho sa aspoň chytá, neni celý čas ticho, nebol nejak zlý a mal aj fajn dochádzku :D
  12. 12
    Zelinka

22 ročné dievča
    Košice

@11 oops ja som to aplikovala na SJ alebo ANJ :D