Fórum pridal Magoriáš, 10. 6. 2018 08:38 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ake auto by ste si kupili na zaciatok tak do 8000€ take nekazove....

Názory k téme

1. 1
    Semhamforas

26 ročný muž
    Bratislava

Ja by som si za tie peniaze kupil Daciu Sandberg v nejakej nižšej výbave a v ramci príplatku dokúpil klímu a zmestil si sa aj pod 8000€ aj keby ti ani nedali zľavu, ktora sa bezne dava. No a raz dva mas auto co ma 5rokov záruku, čiže sa nemusis bat
  2. 2
    Finishline

24 ročné dievča
    Piešťany

ja punto! :D
  3. 3
    Warble

19 ročné dievča

my mame Renault Thalia (v plnej vybave uplne nove okolo 8,300) a nekazi sa takmer vobec
    no len ta 'kazivost' dost zalezi od majitela, stylu jazdenia, starostlivosti atd
  4. 4
    Fukaj

tvári sa, že má 6 rokov

Do tej ceny máš veľmi veľký výber, už od 3k sú vcelku bezporuchové autá. Renault Megane, Fiat Punto, Fiat Stilo, audi A3/4 (vyhnúť sa 2.0TDI 103kw).. Osobne by som bral toto https://auto.bazos.sk/inzerat/86207236/ALFA-ROMEO-MITO-14T-MULTIAIR-170K-QUADRIFOGLIO-VERDE.php
  5. 5
    Mnichovcan

23 ročný chalan
    Nemecko

To môžeš zložiť zálohu za Teslu 3 tam je to tuším 1000$ alebo za X tam asi 4000$ ak sa to nezmenilo.
  6. 6
    Fr33rid3

26 ročný muž

Určite doviesť z Nemecka (viac zo západu smerom na východ moc šetria tie autá až sú z toho naprd :D ) prémiovým značkám sa určite vyhnúť nakoľko sa potrebuješ voziť ak správne dedukujem z tvojej otázky. Keďže som zástanca Japoncov pozrel by som nejakú Hondu, Mazdu r.v. 2010+
    A tak ako spomínajú kolegovci hore kľudne ísť do nového tie značky nie sú zlé a škodovke sa vyhni momentálne neponúka vozidlá schopné konkurovať myslím vo výbave a aj motorovo je to veľmi zlé. O EU koncepty sa nezaujímam neviem ti poradiť viac.
  7. 7
    Ady8854

24 ročný chalan
    Vranov nad Topľou

Ja som neni nijak náročný v tomto, hlavne nech slúži, ideálne nejakú Fabiu alebo ojazdenú Octaviu, možno Opel Astra..
    Ale najskôr tú Fabiu..
  8. 8
    Flejm

24 ročný chalan

Tak zalezi od tvojich preferencii.. Male/velke, diesel/benzin (lpg?), vykonne alebo s dobrou spotrebou? Ja by som do Audi A6 3.0TDi 170kw+ :D
  9. 9
    Yoss

27 ročný muž

Ak nie si bohatý, tak hlavne také, ktoré málo žerie, ktoré ti nikto neukradne, ktoré má lacné náhradné diely a opravia ti ho "za rohom". S takým autom máš istotu a dopraví ťa tam, kam potrebuješ. Auto pre mňa slúži na presun z bodu A do bodu B.
  10. 10
    Subarnica

21 ročné dievča

Určite by som nešla do VW, BMW, Audi, Škody.. väčšinou sú to vyrobené kravy, aj keď sa všetci chcú tváriť že nie..
  11. 11
    Subarnica

21 ročné dievča

*vydojené