Fórum pridal Poppyseed, 10. 8. 2017 11:41 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ake dedicne ochorenia, geneticke predispozicie a slabiny ste zdedili po rodicoch a ostatnych predkoch?

Názory k téme

1. 1
    Fakecocacolazero

21 ročné dievča
    Malacky

Ja vzdy to najhorsie :D zle zazivanie, kozne choroby a asi to tymto neskonci ale uvidime (letim)
  2. 2
    Hagelslag

23 ročný chalan

Sprostú hlavu :D
  3. 3
    Montgomery

27 ročný muž

Mozno trochu horsie zuby ale inak nastastie nic vaznejsie.
  4. 4
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

Neviem, určite nejakú psychickú retardáciu, ktorá sa ešte neprejavila alebo sa prejavuje, ale neuvedomujem si to. :(
    A som si istý, že sa v pokročilejšom veku objavia aj nejaké zdedené zdravotné problémy.
  5. 5
    Hoperpohroma

hrá sa, že má 0 rokov
    tulam sa

tak no. kazdy v nasej rodine zo strany otca nad 60 rokov mal aspon raz rakovinu. vyskytol sa aj alzheimer. vsetky mlade offspringy zo strany otca (okrem mna, neviem ako sa to podarilo) nosia okuliare s velmi silnymi dioptriami alebo mali operaciu oci. niektori aj niekolkokrat. (aj ja som mala operaciu oka ale to boli ien dovody). z otcovej strany sa este nad nami slabsimi hojdaju rozne mentalne choroby a sklony k agresivite (a naslednemu vysokemu tlaku).

sice je to vlakno nesmierne inteligentnych ludi, overachieverov, hudobnikov, doktorov, lektorov.. ale nesie si to so sebou aj negativa.

vsetci zo strany mamy mame krive zuby, bez jedinej vynimky (nosili sme strojceky a mali sme operacie). rakovina je tam tiez, ale nie tak casta ako z otcovej strany.

talk about genetic burden.
  6. 6
    Mobscene_69

23 ročné dievča
    Smultronställe

Ja z otcovej strany zlý zrak a žalúdočné problémy a z maminej asi ani nič..Zatiaľ
  7. 7
    Openmindedfreak

28 ročný muž

som chorý na modzeg a neviem po kom som zdedeu, že berem tvrdé drogy...
  8. 8
    Bunat

20 ročné dievča

po otcovi - mam poruchu štitnej žlazy, som slepá a možno sklony k alkoholizmu? (aj keď to neviem či sa da zdediť)
    po starkej mám krivé nohy do X
    a po krstnom som vraj zdedila povahu, že som nervózna, náladová, vyberavá, nerada som s ľuďmi,...
  9. 9
    Freedef

19 ročný chalan
    VTR (Košice)

veľký penis
  10. 10
    Nessa01

19 ročné dievča
    Tam, kde slnko vychádza

Problémy s kolenami :-/
  11. 11
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

nič
  12. 12
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Toho je asi viac nez dost ani sa mi to nechce pisat
  13. 13
    Kalliopea

18 ročné dievča
    Kocúrkovo

Strašne zložitú povahu (to bude po otcovi asi). Proste som mimoriadne tvrdohlavá a nedám si povedať. A ešte akoby hrdosť alebo čo, proste nedokážem žiť s pocitom, že má na do mnou niekto moc, stále sa snažím byť sebestačná a byť sama sebe pánom. Hej, je to so mnou ťažké ;)
  14. 14
    Lenuska175

22 ročné dievča
    knižnica

pride mi to ako taka moc osobna otazka :D
  15. 15
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

Dve zlé veci som zdedila, jednu po mame a jednu po otcovi. Tú zlú vec po mame si idem dať opraviť o dva týždne (:
  16. 16
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@bunat to mi prosim vysvetli ako sa preniesla geneticka informacia z krstneho na teba :D :D :D
  17. 17
    Bunat

20 ročné dievča

@patrixo krstny je matkin bracho a tak aj on mohol mať taku hnusnu povahu zas od niekoho predtym :D ale šak dobre ja sa do toho vobec nerozumiem, či sa da vobec črty povahy dediť a ani po kom, napísala som to skôr len preto, že to počuvam od rodiny, že som uplne ako on
  18. 18
    Bloodyflower

18 ročné dievča
    Nitra

Zatial o žiadnych zdedených chorobách neviem, takže dúfam že žiadne. Ale asi môj nos, aj keď to tiež nie je až taká tragédia.
  19. 19
    Forte

17 ročné dievča
    lälälä

Velky nos, u nas maju vsetci velke nosy:D
    A co sa chorôb tyka tak sa zatial nic vazne vdakabohu neprejavilo
  20. 20
    H8r

23 ročný chalan
    Žižkaperk

Husté obočie, veľký nos, dlhé mihalnice. Plus môj foter prerástol dedka o 15 cm a ja môjho fotra o ďalších 15.
  21. 21
    Mariquittka

24 ročné dievča
    Kežmarok

Afty, predčasná puberta,nadváha
  22. 22
    Arywian

10 ročné dievča

chýbajúci zub :D, nižší vzrast, vysoké čelo
  23. 23
    Lawey

23 ročné dievča
    embracement of supernova

No tak jedine worthy spomenutie sú proste najviac napicu zuby. A neuroatypickost :D
  24. 24
    Ameryka

21 ročné dievča
    Bratislava

To by ma zaujimalo :D @laurikaaa
  25. 25
    Antifunebracka

28 ročný muž
    hudobny expert birdzu

@ameryka Veď kozy :D
  26. 26
    Nuda22

16 ročný chalan
    Nitra

Tak z otcovej strany že som čistý cholerik :D a z maminej nízky vzrast čo mi ani nevadí
  27. 27
    Saddath

26 ročná žena

ze dpc sa dozivame 100 rokov v a sme velki jak obri. kto chce zit 100 rokov prdele.
  28. 28
    Amikadze

23 ročné dievča

silné, krásne a pevné telo, rýchle nohy.

o nijakých nedostatkoch neviem, mám dobrú výbavu
  29. 29
    Salkoo

22 ročné dievča
    Málaš FTW

alkoholizmus, depresia, sklony k prejedaniu sa, gulatu hlavu, siroke ramena..
  30. 30
    Die

22 ročné dievča
    ciernyles

krive ukazovaky
  31. 31
    Anonymnyclovekk

23 ročný chalan

Po otcovi dobre vyzerám, som mu naozaj vďačný, že mám taký pekný ksicht. A samozrejme aj mame, bez nej by som nebol. Starý otec bol alkoholik, aj ja dosť slopem, ale myslím, že to je skôr náhoda ako dedičstvo. Inak ma žiadne zdravotné neduhy netrápia.
  32. 32
    Fridca

18 ročné dievča
    NZ/NR

Je toho veľa. Chytila som skoro všetko čo sa len dalo zo všetkých strán. Ešteže to nebudem dediť ďalej, aj keď by som tie dobré vlastnosti rada odovzdala raz mojim deťom. Len bohužiaľ... (sorry) :-/ :smile: