Fórum pridal Padlyanjel, 6. 12. 2017 21:57 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Aké emócie ste dnes cítili? Napíšte všetky na ktoré si spomeniete a vyberte či mali prevahu tie pozitívne alebo negatívne.

0
Padlyanjel

23 ročné dievča
z Xibalby

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Melancholik

26 ročný muž
    v pohybe

uspokojenie a radosť z tých lepších a v podstate z negatívnych vôbec nič čo je fajn :)
  2. 2
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

isla som umret a pomedzi to som davala svoj autisticky humor, na ktorom sa smial v reale a jeden, slovom jeden clovek, takze sa to nejak vyvazilo a tym som prezila (rofl)
  3. 3
    Ravennea

22 ročné dievča

Mhhh :D sklamanie, pocit viny (z obeda a z toho, že som mame povedala že mi nechutí, cítila som sa fakt zle :D ) ale potom som začala tvoriť a tak chilleríno, sústredenosť, šťastie že sa mi podarili veci, hrdosť, že sa mi podarilo niečo, čo som skúšala prvýkrát :D
  4. 4
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

dnes sa citim tak ako som sa necitila uz dost davno ,,ako v siedmom nebi :D
  5. 5
    Zelinka

20 ročné dievča
    Košice

najprv veľa stresov, ale večer som bola na trhoch a to bolo fajn, konečne som začala cítiť vianočnú atmosféru a tak teda prevažne pozitívne :D
  6. 6
    Luboos

31 ročný muž
    Piešťany

prázdnotu v kreatívnom myslení, len úlohy podľa zadaných riešení, a s kok*ta, robota, kedy príde sobota :D jesus ozáááj tam mám Becherovku pod stolíkom xixi už už lepšie :D
  7. 7
    Zrkadlovka

19 ročné dievča
    v oblakoch

bezmocne, zúfalo, sklamane, stresovo
  8. 8
    Neznamyclovek

36 ročný ujo

Nic co by lieky nevyroesili :D
  9. 9
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Prežívala som fyzickú bolesť, tak mi nebolo ani Psychicky naj :D
  10. 10
    Fakecocacolazero

22 ročné dievča
    Malacky

Strach a nervozitu ale potom z toho vznikla radosť, takže to úplne prevážila :D
  11. 11
    Exactina

24 ročné dievča

ja som dnes strašne myslela na šalát a rybu, a kapustnicu a punč a víno a šampanské, a hranolky a tatarku a niekto tu dnes spomenul pizzu, tuším melancholik, bože pizza to ja neviem ako niekto nemôže mať rád, kľudne by som mala za muža pizzu :D takže tieto myšlienky mi dnes vytvorili pomerne príjemné emócie :D
  12. 12
    Dee99

24 ročný chalan
    Ružomberok city

džííízs negativita prevláda.. :D
  13. 13
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Tak 40% pozitivne a 60% negativne cize to je u mna celkom ok
  14. 14
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

nevieeem... stres nie je emócia zrejme. Ale nepovedal by som že by bolo dobre alebo zle. Skôr tak všedne.
  15. 15
    0sea

24 ročný chalan
    Plejády

Neviem, mne sa tieto veci dosť ťažko posudzujú, mám zväčša neutrálne dni. Nezvyknem hodnotiť svoje dni inak, ak sa nestane fakt niečo výnimočne zlé/dobré.
    Takže neutrálny deň, tak ako včera, predvčerom... a snáď aj zajtra.
  16. 16
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

Nestáva sa to tak často (žiaľ).
    Ale v robote dnes bolo veľmi príjemne (hoci sme sa lúčili so šéfkou, ktorá bola super), veľmi tvorivo som sa vyžila (šitie a vyšívanie je veľmi relaxačná vec), všetko, čo som potrebovala kúpiť, som vybavila za asi pol hodinu a ešte som aj v robote dostala novú rastlinu, lebo chodiť počúvať smetiarov sa oplatí, človek sa dozvie nové veci, naje sa a ešte aj kvet má :D
  17. 17
    Alysia

26 ročná žena
    Nové Mesto nad Váhom/ Brno

radosť, hnev, stres, nervozita
  18. 18
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

Ale iba to fejkujem
  19. 19
    Annyejnji

19 ročné dievča

únava, nechuť až odpor, kľud, nedočkavosť, tréma, frustrovanosť, netrpezlivosť, nechapavosť a s tym spojeny stres a nuda hnev, ľútosť, sklamanie, nádej, strata, zviazanosť, výbuch, strach, bolesť, úľava

:D čo je to dneska za deň? :D
  20. 20
    Alex458

20 ročné dievča
    Neverland

Žiadne... som bezsrdcovník.
  21. 21
    Marcello1111

29 ročný muž

po meste hrúza a po otvorení birdzu nemí úžas nad tou primitívnosťou...
  22. 22
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

Neviem,posledné dni sa cítim velmi divne a dúfam,že to čím skôr prejde!