Fórum pridal Patrixo, 12. 12. 2019 19:38 do kategórie Jedlo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ake jedla najviac neznasate?

0
Patrixo

33 ročný muž
Som bezdomovec

Ja melon, kapustove fliacky, kapustniky, leco, sparglu
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Huspeninu by som nedal a tak viacero takychto masovych veci potom morske priserky alebo nemozem kelovu omacku napriklad z toho mam virozu hned :( a tak
  2. 2
    Vitocorleone

24 ročný chalan
    Bratislava

všetky ktoré obsahujú tvaroh :(
  3. 3
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

mlieko (naopak mliečne výrobky mám rada), olomoucké syrečky, húrky a iné zabíjačkové veci, morské potvorky, presolené a premastené chipsy, šunka s nízkym obsahom mäsa :D
  4. 4
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

vnutornosti... okrem kur. pecienok.... a mozočky...
  5. 5
    Paracelsus

29 ročný muž
    Weltschmerz

Škoricu (grc) kelový prívarok, väčšinu jedál s kapustou, jaternice, tlačenka, paštiky
  6. 6
    Tarassaco

tvári sa, že má 6 rokov

Neviem si spomenúť na žiadne jedlo, ktoré by som vyslovene neznášala...
  7. 7
    Lafiziq

26 ročný muž
    Bratislava

hríby .... také nepapám
  8. 8
    Dee99

27 ročný muž
    RK

Fuu asi neni jedlo co by skm vyslovene neznasal.. ale vnotornosti som sice nejedol (iba pecienku) ale ostatne ani neplanujem skušat tak mozno to?
  9. 9
    H8u

27 ročná žena
    Štefanov

KOPOR!!!!!!!! Cokolvek co sa priblizilo ku kopru. Vsetko ostatne dokazem zjest nejako aj ked to nelubim - hriby, kel, aj morske potvory by som nejako dala. Ale kopor ked zacitim tak sa pogrcam fakt :D
  10. 10
    Vladqog

28 ročný muž
    východ zapadá

Huspenina, všetko s chrenom a kôprom... (grc)
  11. 11
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Veď si vymenoval všetky fajnové veci! (hehe) aj ostatní samé fajnoty napísali, jak to nemôžte lúbiť ;P teda okrem tých morských príšerok, síce som to ani veľmi nejedla ale také ustrice a tieto slizké veci ani nemám chuť skúšať. A olomoucké syrečky som tiež nikdy nejedla ale podľa toho smradu asi jesť ani nebudem (hehe)

Inak nelúbim krvavničky, pečienku moc nemusím ale ak je dobre pripravená tak zjem a ešte velmi nemusím granadír, nikdy som nechápala kombináciu cestoviny a zemiakov. A inak všeobecne jedlo mám velmi rada, len málo čo mi nechutí.
  12. 12
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@h8u vidis ja takto doplacam na mankinu koprovu chorobu.. ona to tiez neznasa, cize mi to nikdy nevarila a ja to mam zas velmi rad :D
  13. 13
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@ladydoga vidis na granadir som zabudol :D
  14. 14
    Delica

hrá sa, že má 2 roky
    (-∞,+∞)

Kelovy privarok.
    Olivy.
    Drzky.
  15. 15
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Kmín.
  16. 16
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

No držky tiež nemusím... Inak akurát mám v chladničke zemiakové halušky s údením mäsom a kyslou kapustou mňam!!! (rofl)
  17. 17
    Lakero

22 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Niekedy som mal fakt odpor ku kôprovej omáčke... Vtedy som bol kretén :D Ale teraz nemám rád asi iba huby
  18. 18
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Ryžový nákyp a iné mi asi nenapadne
  19. 19
    Fixa

28 ročný muž
    Poprad

červenú kapustu, paradajky
  20. 20
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@lakero a ryby ochutene koprovou zmesou su top (thumbs).. ryby bez kopru su nuda
  21. 21
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@skvrnka vids aj nakyp som zabudol :D
  22. 22
    Vlcica1989

30 ročná žena
    Trnava

olivy a pečienky inak všetko môžem a lúbim :)
  23. 23
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

niťovky s vajcom, plnenu papriku, potom nieco ako je ta plnena paprika, len je to maso v kapustovom liste, huspeninu, tlacenku, vnutornosti okrem pecene, hurky, zabijackove veci, ryzu v mlieku, nakyp, borsc, kapustniky, pagace, arasidove maslo, gastanove pyre, margot tycinku
  24. 24
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

hej a drzkovu ale to su vlastne tiez vnutornosti a mušle, morske somariny ale inac nesom vyberava keby mi islo o zivot tak zezram vsetko (thumbs)
  25. 25
    Dreyjir

hrá sa, že má 0 rokov
    [smutná]

nechcem byť k jedlu zlá, ale absolútne nezvládam také jedlá, kde sa kombinuje sladkosť a slanosť naraz
  26. 26
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

huspeninu
    tlačenku
    kiwi
    kedysi som nemala rada brokolicu, ale už sme si k sebe našli cestu
  27. 27
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

Marhule, broskyne a podobné

Potom je veľa vecí, čo zjem, ale nevyhľadávam a v tomto vedie asi ryža, spravidla ak je možnosť inej prílohy, vyberiem si tú
  28. 28
    Warble

21 ročné dievča

hociake vnutornosti a vsetko co sa nejak trasie (mastne maso alebo aj zelatina, huspenina, studeno..) a potom este huby, olivy a vajickovu polievku :D
  29. 29
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

Zabíjačkové ,,špeciality."
  30. 30
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Lekorica, med, zlty melon, hrudkovy tvaroh, vacsina ryb, svetlozelena paprika, kralicie maso, brusnicova omacka
  31. 31
    Pubertslatinocelny

33 ročný muž
    zvláštne ticho vzniklo

Pizza, grilované kurča, špagety, bábovka, zmrzlina, praženica, čerstvý chlieb, hamburger, čučoriedky...
  32. 32
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@pubertslatinocelny >;-( rob si prdel z plasteliny :D
  33. 33
    Pubertslatinocelny

33 ročný muž
    zvláštne ticho vzniklo

(love)
  34. 34
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

Kks ináč ty prečo také lakocinky nemáš rád?

Ja nemám rád hlavne ryby, bravčové mäso a huspeninu.
  35. 35
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@kaiserchief1 a ty preco nemas rad ryby, bravcove a huspeninu? :D ja zas tieto veci lubim :D
  36. 36
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

To je dobrá otázka. :D
  37. 37
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Hrachová kaša, huspenina, tlačenka, slanina...
  38. 38
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

inac k tej spargli, nemci to strasne maju radi a pchaju to vsade.. chodil som dost na sluzobky do nemecka a pozerali na mna ako na diabla, ked som ich poslal do hada aj z ich sparglou :D nechapali ako to mozem nemat rad :D
  39. 39
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

Nezjem toľko vecí že sa mi to nechce ani vypisovať , ale mimo všetkého čo tu je napísané nezjem ani MALINY :-D

V podstate ja zjem len pár druhov ovocia, uhorku, mrkvu, potom čisté kuracie/bravčové mäso, losos, bryndzové halušky a ryžu/zemiaky/cestovinu a ešte "čistú" pizzu kde nie sú skoro žiadne prílohy :D
  40. 40
    Zrkadlovka

22 ročné dievča
    pod lamelou

Kapustu, ryžový nákyp, žemľovku (grc)
  41. 41
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

Kura s ryžou.
  42. 42
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Ja nechápem ako vám všetko to super mňam jedlo nemôže chutiť :,( (hehe) nie fakt, ja to nechápem (hehe) okrem tých vnútorností a mušlí je všetko mňam!!! Jedlo treba lúbiť!!! :,(
  43. 43
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@mkamka no fuj :D
  44. 44
    Elmsi

12 ročné dievča

Lečo, kapustove fliačky s cukrom, krumpligulas( neviem ako sa to povie normálne ale taky ten vodovy), kapustnica, omackoidne jedla ( okrem svieckovej a koprovej), zapekané cestoviny, zemlovka, ryžový nákyp, dukatove buchtičky...
  45. 45
    Elmsi

12 ročné dievča

Zabudla som na obar, tlacenku, huspenina, granatir, drzkova polievka, hovädzie mäso, tvaroh, olivy, paprika, pizza, kebab, mlieko (síce to nieje jedlo) a určite ďalšie iné veci
  46. 46
    1ggy

23 ročný chalan
    kde sa dá

Spapám všetko!
  47. 47
    Mobscene_69

26 ročná žena
    Smultronställe

vyprážaný syr (+smradľavé syry,) rajčiny, teplé mlieko, KMÍN, sushi a krvavý steak.. (grc)
  48. 48
    Blake95

25 ročný muž
    77773366444222-2

Olivy, leco a hlavne kysle uhorky. Z toho ma až napne. Potom sú tu také ako ryžový nákyp, kopor či tlačenka, ale tie skôr nemusím než neznášam.
  49. 49
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Kopor, rasca, kapustove fliacky, leco, granadir, ruzickovy kel, nevyhladavam cestoviny, klasicku knedlu a podobne - spravidla ak jedlo chuti prevazne po muke, tak ho nechcem jest, rovnako velmi sladke veci, napriklad sladene napoje (cola, fanta, sprite) su ultimatny grc.
    A urcite by som toho este nasla vela :D

Naopak vnutornosti velmi lubim, drzky, srdiecka, vsetko, rovnako husepniny a tlacenky a podobne a morkse plody tiez :D
  50. 50
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@staphylococcus och ja uz sa pol roka chystam ze si spravim srdiecka a furt som sa nedokopal :D
  51. 51
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Omg a ryzovy nakyp a zemlovka! Dakujem tomuto foru ze mi pripomenulo, ze tieto zverstva existuju, fuj.
  52. 52
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@patrixo ja srdiecka zeriem fuuuuurt :D tak 5 balikov mam v mraznicke.
    A momentalne aj macka approves, ked jej zo 2 nakrajam na kusocky, tak sa ide zabit za tym :D
  53. 53
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@staphylococcus a mas aj nejaky dobry recept?
  54. 54
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@patrixo omg, ja si idem hrozny freestyle :D viac menej je to odkukany postup od otca :D
    Osmazim na troche oleja cibulku, cesnak, potom do toho hodim na polovice poprekrajovane srdiecka a smazim s tym. Potom to podlejem trochou vody, ochutim - bylinkami co mam cerstve - tymian, rozmarin, trosicka petrzlenu, mleta paprika, sladka aj kajenska, este trocha mleteho cesnaku, sol, korenie, trocha kecupu a horcice.
    Dusim, kym nie su srdiecka ready.
  55. 55
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@staphylococcus aha, podobne robim aj ja :) ale skusim tam pridat kecup a horcicu :)
  56. 56
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@patrixo skus :D akoze, je to taka sedlacka kuchyna ale mne to chuti :D
  57. 57
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@staphylococcus ja mam rad aj sedlacku kuchynu :D ved na takej som vyrastal :D
  58. 58
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@patrixo akoze....ja tiez :D
  59. 59
    Barb

tvári sa, že má 3 roky
    Piešťany

neznaasam kecup a mlieko
    potom nemusim ryzovy nakyp, zemlovku, palacinky
    maso uz dlhsie nejem, ale ked som jedla tak drzky a pecienku som zjest nedokazala.
    inak ani neviem ze co mi vyslovene nechuti, k vela jedlam som si nasla cestu :D
  60. 60
    Riusha

21 ročné dievča
    Tam kde líšky dávajú dobrú noc a medvede roznášajú poštu

huspeninu, čalamádu, sýr (ten zjem iba na pizzi) karfiól a určite sa ešte veľa toho nájde :D
  61. 61
    Willbebetter

tvári sa, že má 6 rokov

Huh, ake mnamky ste tu povypisovali, napriklad ja sa idem za koprom zadrhnut, najnovsie som ho zacala pridavat aj do omelety/prazenice a proste...neskutocne milujem kopor :D a napriklad aj zeler, co mnohi nemusia.

No ale ja neznasam zabijackove hurky a vsetky dalsie “speciality” okrem klobasok, smradlave syry, aspik, ruske vajco a tieto srandy som asi ani nejedla, mam k tomu odpor...a este kvasaky, tie su BLE.
  62. 62
    Spactatus

tvári sa, že má 6 rokov

Neznášam rizoto granadir ....
  63. 63
    Clarise

20 ročné dievča

Slaninu, pyrohy, fasirky, oskvarky, zavináč, tresku, pagáče.. Všetko čo obsahuje bielu čokoládu. Lečo a kapustove fiacky a tak isto brindzove halušky.. Ktoré robili v skole nikdy viac
  64. 64
    3dmeraya

28 ročná žena

Cestoviny