Fórum pridal Turgachev, 11. 7. 2019 23:16 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Aké leto máte radšej?

0
Turgachev

20 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Petushiq18

38 ročná teta
    s Ceciakom

Veeeeelmi teplo... To co je teraz posledne dni je hroza :(
  2. 2
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Tak ako je teraz by mohlo byť po celý rok. Nemám rada teplejšie ani chladnejšie počasie. A potom podaktorí píšu, že nikdy nie sme spokojní - keď je horúco, tak nadávame, keď je zima, tak nadávame tiež. Tak ja som dôkaz toho, že nie vždy všetci iba nadávajú:) Naozaj toto je ideál a desím sa toho, keď bude zase horúco a ja budem vyčerpaná keď v tej saune prejdem aj iba pár metrov :/ Naozaj posledné roky znášam letá veľmi zle. Nemám rada ani sneh a mráz, ale tie letá sú bez klímy vážne na umretie. Neviem sa v tej horúčave na nič ani sústrediť, nič sa mi nechce, len sa to snažím nejak vydržať :(
  3. 3
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

do 28C°
  4. 4
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

Uz nech je zima
  5. 5
    Sasi2680

27 ročná žena

Takéto počasie by mi nevadilo, len je mi ľúto, že sme si kúpili bazén a teraz smutne sám stojí na záhrade :D
  6. 6
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Som zvyknuty na 35tky. Pokial zrovna nie je naprsane a teda 90% vlhkost vzduchu tak mi horucavy nevadia.
  7. 7
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Nemám rada leto. Ale keď si mám vybrať, tak čo najchladnejšie
  8. 8
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Určite nemám rád také dusno aké tu bolo nedávno bolo ale zase ani teraz tento chlad mi nerobí dobre. Mám rád niečo medzi, tak okolo 28 stupňov.
  9. 9
    Mikaell

20 ročný chalan
    Prešov

tak 28-35 stupňov je fajn
  10. 10
    Gothicpoethic

26 ročná žena
    <b>Prostoreká</b>

Chladnejšie, keď boli tie vysoké teploty, normálne som kukala možnosti cestovania za kamošom do Nórska. :D
  11. 11
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

ja by som seckych ludi ktori maju radi zimu poslal dopice do gronska lebo ma to irituje ich pocuvat. a ja som konstantne za teploty nad 35 stupnov inak mi je zima. a nepicujem ked je teplo, ja picujem len ked je zima
  12. 12
    Matthewp

19 ročný chalan

@chlorofyl tak ako teplo nemusíš mať len vonku :) radšej mať vonku zimu a íst sa zohriat do sauny to je najlepsia parada
  13. 13
    Campino

25 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Pokial neni 30 st. Tak to nepovazujem za teple leto.
  14. 14
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

@matthewp ja som iny typ ja potrebujem slnko aby ma nabijalo inak som mrtvy :D
  15. 15
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

@matthewp ja som iny typ ja potrebujem slnko aby ma nabijalo inak som mrtvy :D
  16. 16
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Pre mňa je ideálnych tak 18-22 stupňov, zistila som že už aj pri 23 na slnku mi je neskutočne horúco :/ A fakt keď je tých 30 tak ani žiť nevládzem. Ale práve som čítala, že min v ČR bude relatívne chladné leto, tak som rada. Lebo ten minulý rok to bol horor. 30 stupňov až do rána, v izbe nejakých 40, hrôza :(
  17. 17
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Teraz su perfektne teploty kratasky tricko a vecer mikina.... :)
  18. 18
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

nevedel som sa rozhodnut medzi 2. a 3. ale tak dal som zlaty stred...

aj horucavy boli jednym z dovodov, preco som sa vystahoval z SK (hehe)
  19. 19
    Kissmeplease

23 ročné dievča
    workoholička

Také počasie ako je teraz by mohlo byť celé leto.
  20. 20
    R4ptor

25 ročný muž

18-22°C