Fórum pridal Kassiar, 11. 3. 2018 16:28 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Aké máte vierovyznanie?

0
Kassiar

20 ročný chalan
A kto vie kde v pi*i to je

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/90/Touched_by_His_Noodly_Appendage_HD.jpg/1200px-Touched_by_His_Noodly_Appendage_HD.jpg
  2. 2
    Deficit

22 ročný chalan

sliečkar je lifestyle či vierovyznanie? @patrixo ?
  3. 3
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

Kaviarenský povaľač
  4. 4
    Patrixo

31 ročný muž
    Militantný slniečkar

@deficit slnieckar je povolanie. zamestnavatel george soros..
  5. 5
    Annyejnji

20 ročné dievča

toto by som aj ja chcela vedieť :D
  6. 6
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@patrixo robíte aj nábory nových zamestnancov? Kam sa treba prihlásiť? Čo odporúčaš, aby človek prešiel castingom?
  7. 7
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

ja mam averziu voci katolíkom slusne povedane. Katolicka cirkev je postavena na hlavu, my evanjelici pannu Mariu vôbec neuznávame, vnimame ju ako kurvu, my uznávame len Jezisa Krista. Katolíci hovoria ze do Marie Panny vstupil duch svaty, a my evanjelici mame realny pohlad a hovoríme o tom ze mala sex a preto sa jej narodil Jezis :)
  8. 8
    Aprilynne

21 ročné dievča
    BA/BB

@7 wtf ;(
  9. 9
    Patrixo

31 ročný muž
    Militantný slniečkar

@staphylococcus no nie je to zas take tazke.. na zaciatok, najlepsie je byt nejaky Bratislavsky (alebo si dopln ine bezvyznamne mesto s >100 000 obyvatelmi) kaviarensky povalac, pravdolaskar, zapredanec zapadu, alebo len obycajny zidojaster. Treba neznasat vsetko co je ruske alebo fasisticke alebo len nacionalisticke. Ak chces, dam ti kontakt na Georga, celkom mily chlapik. Dalsie instrukcie ti povie on sam. A plati celkom dobre. ja mam $5 za kazdy protirusky, protistatny, protifasisticky alebo protinacionalisticky status alebo koment a $50 za kazdy takyto clanok.
  10. 10
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@patrixo a za ucast na proteste kolko?
  11. 11
    Patrixo

31 ročný muž
    Militantný slniečkar

@hoperpohroma $25. zoberem ta so sebou? :) <3 budeme mat na veceru :)
  12. 12
    Superpinkhero

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

hindu
  13. 13
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@patrixo ano uz sa tesim na rozok s treskou :love:
  14. 14
    Patrixo

31 ročný muž
    Militantný slniečkar

@hoperpohroma (love)
  15. 15
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@patrixo chcem kontakty!
    Som kaviarenský povaľač prvej triedy + môžem poskytnúť nejaké tie vakcíny na redukciu populácie a tak, vieš. Som si istá, že som presne ten typ človeka, ktorého potrebujete. Na proteste som bola, viem doložiť fotografiami, videami, ale teda 25 za protest mi príde málo, to keby som bola bývala vedela tak sa na to vyjebem. Mali by ste si viac vážiť ľudí, ktorí sú ochotní postaviť sa za vaše židojašterské ciele.
    (Ako motivačný list stačí, nie?)
  16. 16
    Antifunebracka

29 ročný muž
    tehulka birdzu

betacuckizmus
  17. 17
    Patrixo

31 ročný muž
    Militantný slniečkar

@staphylococcus 25 je malo to je pravda, ale ked to vezmes tak ze si spravis prechadzku, spravis nieco pre svoje zdravie a dostanes este 25 dolarov tak to neni zas take zle podla mna.. vakciny na redukciu populacie su super, myslim ze by ta George bral vsetkymi desiatimi. Motivacny je fajn.. napis tam o tom kaviarenskom povalacstve, vakcinach, a ze neznasas rusko a vsetko s nim spojene.. to by malo stacit.. staci 1/2 A4. a kontakt je george.soros@gmail.com
  18. 18
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@patrixo ďakujem krásnučko, dotrollim rusofilov na fejsbučiku a idem na to. (love)
  19. 19
    Lafiziq

24 ročný chalan
    Bratislava

Bez vyznania - agnostik
  20. 20
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

http://memecreator.cz/media/created/pbkq31.png
  21. 21
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

divna moznost 'Bez vyznania (ale verím v Boha)' chcem pocut vysvetlenie
  22. 22
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov

@antifunebracka ty nejes greko
  23. 23
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Verím Viere
  24. 24
    Kassiar

20 ročný chalan
    A kto vie kde v pi*i to je

@lukaso121 Najdi si info o Deizme, to by ti malo stačiť https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Deismus
  25. 25
    Abject

24 ročné dievča

AntiFico & AntiDzurinda...
  26. 26
    Plavam_zivotom

23 ročné dievča

Verím v niečo vyššie ale "moja viera" nesedí na žiadnu z definícií náboženstiev čo poznám.