Fórum pridal Sveter, 13. 7. 2017 14:35 do kategórie Cestovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

aké miesta na Slovensku navštíviť?

0
Sveter

20 ročné dievča
zle sa mi odchádza z lesa

čaute!
začiatkom augusta chceme s hankou cestovať cca týždeň po Slovensku vlakom/stopom. chceli by sme toho prejsť asi čo najviac, zaujíma nás skoro všetko, tak dajte tipy na miesta, ktoré sa oplatí vidieť. príroda/mestá/pamiatky/hocičo.
:)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

Letanovce
  2. 2
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

Kremnica a Štiavnica
  3. 4
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Mne sa pacia dedinky pod Tatrami. Smokovec, Strba atd. Pekne budovy, priroda atd.
    Ale daj si aj Halusky na Zbojskach. (:
  4. 5
    Sveter

20 ročné dievča
    zle sa mi odchádza z lesa

dobre tak vraj tomu necháme voľný priebeh tak nám už nemusíte asi radiť :D

ďakujem
  5. 6
    Paria333

25 ročný muž

automaty v komarne
  6. 7
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Skalica ale len cez vikend su otvorene pamiatky a vsetko zadarmo :) ci sak Hanka je zo Senice nie ? Tak tam asi nepojde :D
  7. 8
    Nicmanenapada

2016 ročný ujo

Jánošíkove Diery, rokliny Slovenského raja, Prielom Hornádu, Palcmanská Maša, prielomy v Poloninách, prales Stužica, miniatúry drevených kostolíkov v Ulíči, Kvačianska dolina, Prosiecka dolina, Banská Štiavnica (samotné mesto, Banské múzeum v prírode, mnohé tajchy a nádrže - ale netrúfam si dávať tipy, že ktoré z nich sú naj), Manínska tiesňava, Súľovské skaly (Gotická brána, Obrovská brána, hrad, kopa výhľadov, zraková pyramída...), Prievalský pivovar Sandorf, Špania dolina, Vlkolínec, Čičmany, Klenovské lazy... Mám aj vrchy menovať? :)
  8. 9
    Matthewp

17 ročný chalan

Pre mňa je uplne naj naj miesto na slovensku oblasť Liptova a Vysokých Tatier.. Na Liptove sa dá toho kopec robiť, v Tatrách zasa turistika, len si vybrať :)
  9. 10
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

štiavnica tajchy... (možme posedieť na chatke pri jednom hah :D ...Klinger,Studenec,Belianske,Vodárenská ), Košice mesto ako také...alebo tam ísť na vyhliadkovú vežu :)
  10. 11
    Mobscene_69

23 ročné dievča
    Smultronställe

Komárno (letim)
  11. 12
    Redchevrolet

32 ročná žena
    Bratislava

SR je tak skvela na cestovanie, ze tyzden je malo :)

Vacsinu tu uz mas - tak pridavam este zaujimave zeleznicne trasy (kedze chcete ist aj vlakom) - horehronska telgartska slucka, trasa z Hronskej Dubravy do Turca a z Kralovian na Oravu.
    Dalej jaskyne v Demanovskej doline a Slovenskom Krase, drevene kostoliky na SV plus Dukla a este nejake splavy (Dunajec, Orava a Vah pod Strecnom).
  12. 13
    Mobscene_69

23 ročné dievča
    Smultronställe

@paria333 tak toto by ma zaujímalo že prečo práve to a práve tam :D
  13. 14
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v postielke

ta ked ideš s hankou, tak jednoznačn s haničkou na spišsky hrad :)
    inak sp.nova ves, levoča, košice, cela orava, b. štiavnica, komarno, trenčin, bojnice, medzilaborce, slovensky raj, betliar
  14. 15
    Tommyhot

28 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Ja som k tejto teme napisal clanok, ale to je skor pre zahranicnych turistov https://mariodian.com/blog/56/slovakia-28-amazing-places-you-will-love