Fórum pridal Patrixo, 16. 11. 2019 21:19 do kategórie Zvieratká. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ake najbizarnejsie veci sa vam stali s vasim domacim zvieratkom?

0
Patrixo

32 ročný muž
Militantný slniečkar

Ake najbizarnejsie veci sa vam stali s vasim domacim zvieratkom?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

- zdrogoval sa mi pes 2x
    - bezdomovci mi chceli zjest psa
    - pes mi prehryzol necht na palci
    - pes si u rodicov otvoril dvoje vchodove dvere v bytovke a zacal behat po schodisku, aby ma nasiel
    - a este si hadam spomeniem
  2. 2
    3dmeraya

27 ročná žena

Nas pes pohrýzol tri postarky :D
  3. 3
    Indelirium

hrá sa, že má 0 rokov

Náš zajac pohrýzol psa. :D
  4. 4
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

-Kocúr raz zhodil zo schodov svoj pelech (taký plastový, čiže to fakt hrkotalo).
    -Mal obdobie, keď sa každý večer oprel chrbtom o stenu na tom istom mieste (zadné nohy vystreté) a sedel tak aj 15minút.
    -Utrel mi slzy, keď som sa rozplakala.
    -Raz preliezol k susedom do záhrady, ktorá je nižšie než naša a keď som konečne zistila, odkiaľ prichádza to jeho obzvlášť piskľavé mňaučanie, našla som ho vyšplhaného na takej úzkej drevenej latke, ktorá bola kolmo v zemi, držal sa všetkými pazúrmi, v očiach mal smrť a nevedel zliezť dole.
    -Dostal hračku od známych a zakopal si ju do zeme na záhrade do jamy, ktorú hĺbil dva dni.
    -Celý deň bol zavretý v skrini, lebo tam vliezol, keď sa nikto nepozeral a ani nezamňaučal, až kým niekto neotvoril.
    -Pije vodu z kohútika v kúpeľni, ale nikto sa vtedy naňho nesmie pozerať
    -Hrá sa na schovávačku - keď dotyčného schovan4mého nájde, packou ho tľapne a uteká sa schovať on.
  5. 5
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@hellium zlate :D
  6. 6
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

naša andulka kedysi dávno ked lietala po izbe... si sadla rovno do horúcej polievky na peci... ktora sa tam doniesla par minut predtym... za tyžden zomrela.
  7. 7
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

-zozral mi obciansky preukaz
    -otvoril vnutorne dvere vo vytahu a zasekli sme sa
    -otvara dvere na kupelni pocas toho ako sa sprchujes
    -podarilo sa mu otvorit elektricku branu, samozrejme ked zostal sam
    (To bol taky infarktovy stav ked som sa vratila a brana bola otvorena :S)
    Neviem co ma stale s tym otvaranim...
  8. 8
    Evkasv

22 ročné dievča

-kocúr sa schovával v tuji a keď niekto išiel okolo vyskočil z nej a zaútočil ( skočil na lýtko/ stehno a hrýzol)
    -zasekol sa v tuji
    -keď sme tuje spílili sedel dosť dlhý čas smutný na pníku
    -vykakal sa priamo do stredu takych okrasnych kvetov, ktoré mama veľmi starostlivo pestovala
    - keď hráme bedminton chytá nam košíky a odnáša si ich na kôpku
  9. 9
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Dobehol domov z prechádzky 2x:
    -keď som mala epileptický záchvat
    -keď mala starká mŕtvicu
  10. 10
    Livre

19 ročné dievča

Mnauci, ked sa sprchujem pred kupelnovymi dverami a ked ju pustim, sadne sa na roh vane a umyva sa tiez.
    Dava mi pusu na lice, ked som smutna, pride za mnou a jemne ma zubkami uhryzne do lice, ale fakticky len jemnucko a strasne sa mi to paci.
    Skamaratila sa s mojou myskou.
    Vzdy sa schova za roh miestnosti a ked idem okolo, labou sa ma snazi potknut.
    Ked na nu zmutknem jednym okom, odzmurkne mi tiez jednym okom...

No nech mi nikto nevravi, ze zvierata nemaju dusu a nemyslia.

11. 11
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

kocur:
    - 2 x si skocil zo 4 poschodia
    - ani nie 5h po kastracii uz zasa sukal svoju plyšovú ovenku Shaun
    - osklbal papagajovi vsetky chvostove pierka, za co som na nom zlomil varechu

https://i.imgur.com/x2SCpBZ.jpg
  12. 12
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

@livre áno, môj tiež odžmurkne naspäť ^.^
  13. 13
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

Mača prišla domov bez tretiny chvosta, a jednej našej ovci pred pár rokmi len tak celý odpadol

Brat bol na paši ovcami a kozami a čítal si knižku, na chvíľu ju dal do trávy, pozeral sa inde a kým sa pozrel naspať tak mu cap zožral celú prednú stranu knihy (mäkká väzba)

Cap bol zavretý v dodávke a vyskočil z nej tak, že preskočil dopredu a vyrazil predné sklo, ušiel a našiel sa až na druhý deň

Náš pes Rexo doniesol domov od ľudí z inej časti dediny crocsi, dosť drahý pár topánok a vankúš, ale on má všeobecne úchylku na topánky. Keď idete popri ňom, tak vám do vašich hrizie a keď ste na bicykli tak to isté a ešte do vás aj šteká :D
  14. 14
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Na vedre som pri ňom stál.
  15. 15
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

@pubertslatinocelny A čo keby si sa zasekol? By sme s tebou k veterinárovi museli ísť, a aj s kravu! :-o
  16. 16
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@riddler Riddli, počúvaj, tu sa spamätaj z toho všeckého
  17. 17
    Elmsi

12 ročné dievča

-pes mi zabil skrecka (skrecok bol hlupy a sam si o to koledoval)
    -pes mi zozral mp3ku
    -pes mi zozral kreditku
    -moj pes si rad schovava kosti do kvetinacov takze mam obyvacku stale zajebanu od zeme
    -obcas vbehne do vytahu s voditkom a ja ostanem vonku a vzdy trpnem ze to nestihnem a ona sa obesi a milion veci
    -raz si zasekla hlavu v aute o sedadlo a auto("stenu") a skoro sa zadusila
  18. 18
    Elmsi

12 ročné dievča

a zabudla som na skrecka.. ten hajzel naschval vyhadzuje svoje hovna z klietky na podlahu ked sa nudi.. najlepsie ked povysavam :D
  19. 19
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

Hm, mala som veľa zverov ale neviem, či zrovna dačo sa dá nazvať bizardným (?) Ale raz keď mačka neposlúchala tak za trest išla do sprchy a od strachu pustila bobek (hehe) to ma vtedy pobavilo. Alebo raz keď bola na potrebe vo svojom záchode tak neviem prečo, zrazu z ničoho nič vybehla a hovno jej vyselo z riti (hehe)

Inak raz som vo svojej izbe keď som bola malá, chovala tri kuriatka v košíku na prádlo a mala som ich hneď vedľa postele (hehe) to si myslím, že je samo o sebe dosť bizard a asi nemusím ani hovoriť, že mi to tam smrdelo ako v chlieve (hehe)
  20. 20
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Co ja viem skoro vsetko co robi je srandovne :D a porobil aj dost blbosti dost vrazd spachal :( dost veci znicil ale aj tak je uplne super :D
  21. 21
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Raz mi protestne vliezol do kozenej bundy a odmietal vyliezt.
    Pravidelne sa schovaval pod bojler odkial nesiel vybrat.
    Ked prvy krat dostal antibiotika, vydaval zvuky, o ktorych som si myslela, ze ich morca realne nedokaze vydat.
    Pravidelne mi na protest zral sluchatka, ked som mu venovala malo pozornosti.
    Lubil papier a vyzieral mi ho z kabelky.
  22. 22
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

raz sa pes dostal do "lekarnicky" a vyzral polku liekov co sme mali.. a nic mu nebolo.. som sa bal ze sa otravi a nic :D
  23. 23
    Gothicpoethic

26 ročná žena
    Partizánske

Mojej mačke bola zistená alergia na roztoče a prach. Do konca života musí užívať tabletky, lebo v opačnom prípade si rozškriabe hlavu a krk do krvi. Toto keď niekomu poviem, tak sa na mňa ostane chvilku ticho pozerať a potom urobí:,,Hahaaaaaa, ale nie... vážne?"
  24. 24
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@gothicpoethic moj pes je tiez alergik, tak to poznam
  25. 25
    Mousisitka

25 ročná žena

to sa asi stáva často, ale naša fena nemala nikdy šteniatka a ked sme doniesli nové mačiatko, spustilo sa jej mlieko a starala sa oň
  26. 26
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@mousisitka jemine to je rozkosne :D :D :D
  27. 27
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Keď mal @dee99 zaparkpvané auto u nás vo dvore, tak mu náš Shorty odtrhol poznávaciu značku :D

A moja Čibi sa bála svojich prdíkov :D ...