Fórum pridal Obsession, 14. 11. 2017 21:35 do kategórie Zaujímavé weby. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ake ste mali detstvo

0
Obsession

hrá sa, že má 1 rok
Tam kde lisky davaju dobru noc

ked sa tu tak hrdite svojimi fotkami z detstva tak napiste aj o tom ake ste mali detstvo :) ...aky bol vas naj zazitok a aky najhorsi .. co by ste chceli vratit alebo este raz zazit mile deti :) ..pozyvam all birdz k diskusii alebo k sladkemu spominaniu
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Lukaso121

26 ročný muž
    Nitra

Pocikaval som sa velmi rad a veril som na mikulasa a jeziska (?)
  2. 2
    Tralalibang

28 ročná žena

Nie moc pekné, nechcem to ďalej rozoberať. Nič by som nechcela vrátiť.
  3. 3
    Melancholik

25 ročný muž

čo ja viem ? ja sa ešte cítim stále že dospievam, mne ešte detstvo neskončilo :D

rýchle, do tohto bodu .. občas veselé, občas smutné, poučné a aj zaujímavé .. ale od okolo 10 rokov približne zväčša melancholické, to už sa pravdepodobne asi nezmení lebo tým ma podľa mňa robí spôsob myslenia, spracovávania a vnímania informácií

ale do 8-9 roku som bol dosť živé dieťa, robil som občas strašne bláznivé veci a vymyšlal som blbosti
  4. 4
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@lukaso121 :D aj ti davali plienky ze do 10r ? :D ..na mikulasa veril asi kazdy :D
  5. 5
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

v prvom rade, nemal som mobil, počitač, kablovku... ale mal som šťastné detstvo, ktoré som prežil vonku na ihrisku s deckami..
    najpozitivnejší zažitok su spomienky na detstvo..
    najhorší, asi vyprask ked som zrbil niečo zle :)
    vratil by som čas aby som tomohol zažiť znova :D
  6. 6
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@melancholik chceme tie blaznive veci melancholik :) :D
  7. 7
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

eh

sorrow found me when I was young
  8. 8
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@tomias to si tak krasne napisal ze som ti musela dat thums :) ...byt dietatom je ta najkrajsia vec v zivote cloveka a aj stymi vypraskaami by som to brala spet :)
  9. 9
    Melancholik

25 ročný muž

čo ja viem tak napriklad, často som sa bil s bratom, robili a upravovali sme si u starkej motokáry a robili rôzne súťaže, schovavali sa v sene, alebo sme si stavali iglu keď napadol sneh a potom som prinutil kamoša vliezť dnu a lopatou som začal buchať po nej tak aby sa zrutila a zasypal ho ten sneh to bola zábava :D ... alebo sme si urobili klub u starkej v garáži a vymyslel som každému hodnosť, samozrejme ja som mal najvyššiu a potom som vymyšlal rôzne úlohy členok ktorý až po slnení ulohy patrili do klubu, napr. kamoš musel zjesť hrsť jahôd zapiť to mliekom a potom si lahnuť na hojdačku a museli sme ho rozhojdať strašne vysoko :D a taketo absurdne ulohy som im vymyšlal :DD .. alebo si pamatam ako som poriadal majstrovstá ulice v street badmintone tak že som si vymyslel vlastne pravidla podla toho ako dobre som to vedel hrať tak aby som vždy vyhral buď ja alebo moj kamoš z asi 15 ludi čo sa na tom zúčastnili a výhra samozrejme bola titul ,,majster ulice,, a dva ročníky po sebe som to vyhrával len ja lebo som si tie pravidla upravoval :D ... písaval osm dokonca také poviedky, fantasy-rozpravky-scifi..niečo medzi tým na starom mechanickom písacom stroji, niekde to určite mám odložené ako A4-ky, niektore boli fakt vtipné...a na rodinných oslavach ma nutili spievať pred všetkými pesničky a s radosťou som to robil -_- lebo na zakladnej zistili že viem spievať a musel som chodiť na suťaže rôzne :/ nechapem kde som mal rozum vtedy aj som raz vystupoval na podiu pred celým kinom som spieval a tancoval kriste :D babka to má na vhs kazete ešte doma dodnes ... a tak no, všeličo, každy jeden deň som vymyšlal nejaku kravinu na ktorej sa dá zabaviť a čo by som mohol robiť .. alebo ešte som si psomenul že som povedal bratovi že ho vola mama do kuchyne, on odišiel a ked zistil že nič nechcela tak sa vracal naspäť do obyvačky a ja som čakal za stenou a brutalne som ho napadol vankúšom a mlátil ho ním len tak pre zábavu :DD
  10. 10
    Lukaso121

26 ročný muž
    Nitra

Len mam traumu ze ma vsetci ohmatavali :(
  11. 11
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

krasny bezstarostny zivot som mal, ako dieta som nikdy neriesil slovo financie, ako riesim teraz ked som dospely. Musim priznat ze som vyrastal v dobrej rodine a mal som vsetko a nic mi nechybalo. Samozrejme internet mi nechybal pretoze som ani nevedel co to je. Pametam si ako v TV na STV davali Majstra N a relaciu CRN CRN a aj relaciu Kuko, a kazdu sobotu a nedelu som na Markize pozeral relaciu Kakao a detstke rozprávky. Castejsie som bol von v porovnani s dnesnymi detmi. Dokonca uz ako dieta som hraval herne konzoly ako Atari a Segu, mam starsieho brata a on to hraval, a popri nom som sa to vsetko naucil :D. Stolny hokej a stolny futbal to boli hry môjho destva to som hraval. A vonku sa chalanmi sme hrali futbal :)......pfuf na zazitky najlepsie a najhorsie si tazko teraz spomeniem musim rozmyslat :D
  12. 12
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@melancholik som sa zasmiala :) si mi pripomenul tiez moje detstvo ..napr..ja som rada skakal zo striech :D ..dalej lozila po stromoch..rada oberala jablka a aj ceresne :D ..dalej sa pametam ako sme dvakrat s bratom rozbili kutacom luster len preto lebo sme sa hrali na rytierov a ked sme na seba s bratom pluvali cez klucove dierky :D ..a tiez som pisavala telenovely :D ....ale ten tvoj spev ma dostal..daj to sem na birdz aspon bude sranda :D ( a raz sme sa hrali s gombickami na predavacov a mne sa dostal gombik do nosnej dierky a este aj raz hrach a fazula :D
  13. 13
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

A co sa tyka deti 90. rokov narodených a vychovanych za Mečiara, tak musim priznat ze dnesne deti su nevychovane, drze a rozmaznane. Moja generacia bola slusnejsia :)
  14. 14
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Šťastné, veselé, hravé, plné lásky - takže opak terajška :D
  15. 15
    Melancholik

25 ročný muž

hej to su tiež super veci :D týmto si prešli asi všetky deti :D takýmito kravinami ... ja by som ich rád robil aj dnes, len nemám ským no :D akože nie všetky, ale niektoré :D ... no a spev môj dufam že už nikto nebude počuť :D mam alergiu na svoj hlas
  16. 16
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@lukaso121 mal si povedat ?!
  17. 17
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@cccp crn crn som pozerala aj ja ..a kuka tiez ..a kakao tiez..a cez vikend som vzdy vstavala skoro rano len aby som videla vsetky rozpravky co vtedy vysielali :D :)
  18. 18
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@melancholik ty si este stale taka detstka dusa ked by si to chcel este stale robit :D
  19. 20
    Firestorm

27 ročný muž
    Bratislava

Perfektné, vrátil by som čas ak by sa dalo :)
  20. 21
    Xy12345

24 ročný chalan

Trochu nápicu, ale vrátil by som čas ak by sa dalo :)
  21. 22
    Motorbreath

26 ročný muž
    Ashenvale

ste pice... zite v pritomnosti... nic sa vratit neda, a tak to zostane...
  22. 23
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

Tak do 15tich rokov dosť nudné, ale od 15 jak som prišiel na strednú som začal žiť dosť :D
  23. 24
    Loveillumination

23 ročné dievča

Mala som uplne naj detstvo :( najlepsie bolo, ze som byvala na dedine a mali sme hrozne vela zvierat, vzdy som vstala rano o 7 a hned za nimi utekala von a vymyslala som barsjake hry a sutaze a otec spravil pre mojho psa obrovsku budu kde som s nim zvykla drichmat spolu s nasimi mackami :D robila som prekazkove drahy pre prasa a "varila" pre neho tak, ze som vytrhala babke vsetko zo zahrady, pokrajala to a dala prasiatku do misky, babka bola vzdy strasne nasrana :D
    a najhorsie bolo ked som prisla na to, ze mama sa prezlieka za mikulasa ked si zabudla dat dole nausnice a ja som za nou utekala na zachod povedat jej, ze ma rovnake nausnice ako mikulas a ona nikde, potom do seba vsetko zacalo zapadat a bola som neskutocne sklamana xD
  24. 25
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

@loveillumination chudatko :D ani ježiško neexistuje, vieš? :D

@obs. dakujem za thumbs :) a mimochodom nikto fotky zdetstva nedaval :) iba jeden človek :D
  25. 26
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@tomias davali davali :D len ty si si to nevsimol :D lebo ani tie fotky neboli pre teba :D
  26. 27
    Alex458

20 ročné dievča
    Neverland

Lego! ♥ :,(, ja by som si ho aj teraz kupila, ale nechcem za neho vyhodiť 100euro. (Ale ked raz budem pri väčších peniazoch, kupim si dokonalý hrad!)
    A chýba mi to, že za mňa všetko vybavovali iní, od školy až po doktorov. Teraz to musím robiť sama a nepáči sa mi to :D
    A ako píše @tomias, tiež som dlho nemala mobil ani net a bolo mi super vonku na bicykloch a korčuliach s partou.
  27. 28
    Loveillumination

23 ročné dievča

@tomias viem, toho babka vzdy robila z cesta, takze mi doslo, ze to bude nejaky scam :D
  28. 29
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Ja ti neviem asi sa da povedat ze take dost normalne aj ked som nechodil az tak von ako moji rovesnici a nemal som tolko kamosov ako sa patri lebo aj v skole to bolo dost spatne :( a tak nejak sa to asi bude tahat cely zivot no ale tak tiez by som rad vratil tie casy
  29. 30
    Paria333

25 ročný muž

genialne detstvo , boli sme velka partia cez BMX gang až po jawa 20 pionier gang a pak už nejake endura :) Ale hodne sme chodili do hory lesov vonku a tak, aj nejake Pc lanky sa zazili hodne zleho porobili, odmalička spolu až do dnes :)
  30. 31
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@paria333 to mi tiez chyba ti ludia z detstva ..najma kebyze sa tak nezmenili :)
  31. 32
    Paria333

25 ročný muž

@obsession ono je problem niekedy vysvetlit frajerkám že ozaj ideme na chatu len chalani :D:D:D
  32. 33
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@paria333 a my zas tie niekedy mame problem prave s tym istym :D neuveris :D
  33. 34
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

Zle, velmi zle.
    Ludia ktori mali stastne detstvo si vobec neuvedomuju aku zivotnu loteriu vyhrali, zle detstvo podmienuje tak 80-90% psychických sraciek v dospelosti, vzorce spravania atd.