Fórum pridal Christiano_301, 12. 7. 2018 19:45 do kategórie Nitra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Aké tetovanie si mám dať?

0
Christiano_301

20 ročný chalan

Veľa krat som sa sklamal v živote ale postavil som sa a išiel som ďalej,

Nešťastná láska,

Sila.

AKÉ TETOVANIE MOTÍVA patria sem čo som napísal?

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

bridget jones
  2. 2
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

Dušan Cinkota
  3. 3
    Patrixo

31 ročný muž
    Militantný slniečkar

(hehe)
  4. 4
    Kunlun

19 ročný chalan

Rád by som ti poradil ale nepochopil som tú otázku
  5. 5
    Christiano_301

20 ročný chalan

@kunlun vidno že nechápete :) esteraz. Aké tetovanie tetovanie odporúčate ktoré majú význam SILA, NEKONEČNA LÁSKA, a že veľa krat som sa sklamal ale vstal som a idem ďalej.
  6. 6
    Kunlun

19 ročný chalan

Akože aký obrázok na tieto témy?
  7. 7
    _carrie

16 ročné dievča

a chceš nejaký text alebo obrázok?
  8. 8
    Tarassaco

37 ročný ujo

Predsa motýľ, ruža, a vtáčie pierko. Najlepšie všetko pri sebe a ešte nad to daj nejakým cool fontom "never give up".
  9. 9
    Christiano_301

20 ročný chalan

@_carrie obrázok
  10. 10
    Bezpriznakovy

18 ročný chalan
    observing world

prso
  11. 11
    Kunlun

19 ročný chalan

Mne sa páčia nápisy tak skús si pozrieť nejaké štýlové tetovania forever - láska navždy, nezlomnosť, vytrvalosť, alebo si daj vytetovať stephena hawkinga, ten bol tiež zamilovaný šťastne aj nešťastne, nezlomný a vytrvalý
  12. 12
    Christiano_301

20 ročný chalan

@kunlun na ľavú ruku si chcem niečo dať.
  13. 13
    Labut2

hrá sa, že má 1 rok

na čelo logo birdzu
  14. 14
    Vance

23 ročné dievča

Určite niečo z tohto možno aj celé : Nemusíš tomu věřit. Kdysi ses vešel semhle. (Ukazuje na svoji dlaň.) Zvedl jsem tě a řekl tvý mámě: Tohle dítě bude nejlepší dítě na světě. Tenhle kluk bude lepší, než si umíme představit. A tys rostl a prospíval. Žasli jsme nad tebou. Každej den byl malej zázrak. Pak nastal čas osamostatnit se, vykročit do světa sám za sebe, jenže někde na té cestě ses změnil. Nebyl jsi sám sebou. Od lidí kolem sis nechal nakukat, že nejsi tak dobrej. Když bylo ještě hůř, začal jsi hledat vinu jinde. Ve velkým stínu. Řeknu ti něco, co už víš. Svět není jen samý slunce a duha. Je to hodně zlý a drsný místo a, i když jsi sebesilnější, srazí tě na kolena a nechá tě klečet, když to připustíš. Nikdo nerozdává tak tvrdý rány jako život. Ale nejde o to, jak inkasuješ, tady jde o to, kolik ran uneseš a přesto se znovu zvedneš! Kolik ran dokážeš přijmout a nezastaví tě! Jenom tak se vítězí! Chce to znát svoji cenu a jít houževnatě za svým, ale musíš umět snášet rány! A ne si stěžovat, že nejsi tam, kde jsi chtěl, a ukazovat na toho nebo na toho, že to zavinili. To dělají zbabělci a to ty nejsi! Jsi lepší! Pamatuj! Já tě budu mít vždycky rád. Ať se stane cokoliv. Jsi můj syn, moje krev. Jsi to nejlepší, co v životě mám. Ale dokud nebudeš věřit sám v sebe, budeš živořit!
  15. 15
    Cabicabi

hrá sa, že má 2 roky

SRDCE, KOTVA, KRÍŽ
  16. 16
    Christiano_301

20 ročný chalan

@cabicabi no teraz ten kríž. Kedy sa nazýva že je opačný kríž? Keď to ja vidím opačne alebo vyb
  17. 17
    Motherofrussia

19 ročné dievča

Neraď sa takto s ostatnými ľuďmi, ty musíš najlepšie vedieť, čo najvia zosobňuje tieto veci. Ja som hľadala tiež niečo podobné a nakoniec som si dala vytetovať znak mojej obľúbenej superhrdinky, lebo mi došlo, že som to zvládla a že zvládnem ešte mnoho mnoho vecí. A dala som si to na prst, nech to mám na očiach a stále vidím ten význam.
  18. 18
    Cabicabi

hrá sa, že má 2 roky

Ja som si robil srandu, mne je u riti co si mas dat vytetovat..
  19. 19
    Patuldaa

19 ročné dievča

Nerob to
  20. 20
    Kunlun

19 ročný chalan

Nikdy si nedávaj vytetovať kríž, je to strašná blbosť, dobre ti radím... pokiaľ ho naozaj chceš tak hákový (hehe) (hehe)
  21. 21
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

Kosostvorec.
  22. 22
    Ady8854

25 ročný muž
    Vranov nad Topľou

Daj si tetovanie s nápisom "tattoo"

Nejaké pekné medieval písmo ofc
  23. 23
    Petushiq18