Fórum pridal Azizi, 10. 2. 2018 16:52 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Aké veci máte vždy pri sebe?

0
Azizi

hrá sa, že má 1 rok
Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Keď idete von, tak na čo, samozrejme okrem toho, čo nosíte na sebe, nikdy nezabudnete? Taký ten obsah kapsy/kabelky/čohokoľvek. Nehľadajte za tým prosím hlbší zmysel, som chorá, tak mi napadajú takéto blbosti:) Ja sa tiež podelím v 1. komente.
Odozva

Názory k téme

1. 2
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

U mňa sú to okrem kľúčov (s príveskom - baterkou) a mobilu (v obale) malinká peňaženka, dokladovník s kartičkami a handričkou na okuliare, vreckovky, ATB gél na ruky, látkové puzdro na okuliare (kde mám ehm vložku a zrkadielko) a 3 také tie mini Albi taštičky. V jednej mám slúchatká, v druhej nabíjačku na mobil a v tretej žuvačky, USB a 2 tabletky na trávenie.
  2. 3
    Thinkaboutjustice

25 ročný muž

Vzdy mam pri sebe mobil, kluce od domu a penazenku s dokladmi, v zime este vreckovky a balzam na pery
  3. 4
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

Ja som vedela, že na niečo zabudnem! Ešte mám vždy pri sebe pero a pentelku.
  4. 5
    Petuska11111

19 ročné dievča
    Na pive

Mobil, kľúče, peňaženka, voda a vreckovky. Voda síce nie vždy, ale vreckovky hej.
  5. 6
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

Mobil a kľúče, väčšinou peňaženka.
  6. 7
    Dzeeejn

22 ročné dievča
    v Alpách <3

Voda :D a z ostatných ako mobil kľúče peniaze (málokedy celá prňaženka, zavadzia mi to) podľa toho kde idem a či to budem potrebovať :) vreckovky nemám nikdy, max som si zvykla teraz brávať do bundy 5 kusov odtrhnutého toaletného papiera na vyleštenie skla na lyžiarskych okuliaroch :D
  7. 8
    Marjy77

19 ročné dievča
    Wilderland

ja nenosím kabelku (aj keď to som asi jediná baba :D), ale mám peňaženku a v nej občiansky, zdravotnú a bankomatovú kartu, hotovosť, fotky a blbosti a paralen

okrem toho ešte po vreckách mobil, preukážku na bus a vreckovky, občas ešte gumičku do vlasov a čip na stravu do školy
  8. 9
    Likjul

hrá sa, že má 0 rokov

Kľúče
  9. 10
    Verka13

19 ročné dievča

mobil,kľúče, nejaké drobné a občiansky.. + v zime rovnako ako v @3 ešte balzam na pery a vreckovky
    aaa všetko to nosím po vreckách ... preto nenosím peňaženku, lebo sa do žiadneho nezmestí (:
  10. 11
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

@marjy77 Ja tiež nie, iba taký malý batôštek alebo brašnu s počítačom. Mala som ešte takú tašku, ale tú mi roztrhali šteniatka u našej chovateľky :D Teda, ešte som ju potom nosila, ale keď sa mi tam vylial aj obsah malinovej torty, tak som to vzdala a zahodila ju.
  11. 12
    Marjy77

19 ročné dievča
    Wilderland

@azizi ja mám zase iba školskú tašku (tá už tiež prežila kadečo :D), lae napr keď nejdem doskoly a idem von tak tiež nič nemám
  12. 13
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

Pozerám, že toho z vás nosím asi najviac :D Ale ono je to tak, že predtým som tiež toho mala obvykle oveľa menej, no vždy som potom z toho niečo potrebovala. Buď sa mi vybil mobil a nemala som ho ako nabiť, chýbalo mi pero na pošte alebo som dostala neodolateľnú chuť počúvať hudbu (cez slúchatká), chuť na žuvačku, ... A napr. aj také USB sa mi toľko krát už veľmi zišlo:)
  13. 14
    Annyejnji

20 ročné dievča

batoh/kabelku, peňaženku, isic (kde mam mesačnik), mobil.. a v batohu taka zakladna "samozrejma" vybava: kefa, vreckovky, vložky, mini notes, pero, vlhčene obrusky.

To je cca. všetko :D
  14. 15
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

kľúče, doklady. peniaze a mobil, ale ten len cez deň, ak sa idem von v noci zabávať, mob si nikdy neberiem
  15. 16
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

A vždy keď prídem dom, tak si tie veci prehodím do takej Albi tašky, ktorú mám na nočnom stolíku. A keďže ich mám teda stále pokope, tak nikdy nič nezabudnem:)
  16. 17
    Superpinkhero

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

Mobil, slúchatká, kľúče, peňaženka... to len keď nemám tašku ak jo tak sa k tomu pridáva voda, oheň, nožík, vreckovky, voňavka, pero, třpytky, taštička s make-up vecami :D
  17. 18
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

A mobil vám vydrží celý deň? Či nie ste na ňom tak závislí, ako ja? :D Lebo ja večne nabíjam v práci, reštaurácii, ...
  18. 19
    Bebekex

24 ročné dievča

na margo @18 - mne mobil vydrzi aj niekolko dni:)

aaaaa ja mam vzdy pri sebe okrem penazenky a mobilu balzam na pery a nejaky ruz

ostatne veci podla toho kam idem
  19. 20
    Bebekex

24 ročné dievča

aaa este intimky
  20. 21
    Adka25

18 ročné dievča
    Nezname mesto

Kluce, mobil a velmi casto externu nabijacku
  21. 22
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

@bebekex Vau, no ja som si kúpila už aj novú baterku, ale nie je to o moc lepšie. Ale počula som, že teraz už sa vyrábajú batérie s oveľa väčšou výdržou...
  22. 23
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Doklady, kartu, mobil, kľúče, vreckovky, balzam na pery, dezinfekčný gél, malú lekárničku do kabelky, plechovú nádobu s liekmi, obrúsky na utretie okuliarov, sprej do úst, cigarety, zapaľovače, dámske hygienické potreby, vlhčené obrúsky a deodorant.
    Ja so sebou stále musím vláčiť plno blbosti. -_-
  23. 24
    Alex458

21 ročné dievča
    Maspalomas

Peňaženka(peniaze, karty, doklady, doklady od auta), mobil, kľúče, externá nabíjačka, leukoplast, vreckovky, pero a kusok papiera, v čase menštruácie/jej očakávania aj vložky, ked idem na dlhšie tak aj pudrenku a hrebeň s gumičkou, nožik, sluchatka, toť asi vše.
  24. 25
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Zeny :D ja jedine co mam pri sebe 24/7 je mobil...inak ked niekde idem tak este penazenku a kluce a max este vreckovky ale to su nevyhnutnosti ktore bohuzial stale potrebujem inak by som vsetko najradsej vyhodila :D a ostatne veci co mam po taskach tak su tam skor preto ze som bola prilis leniva ich vybrat takze obcas su to cudnosti :D
  25. 26
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

@nespiacakraska Už som si myslela, že budem jediná:)

Inak ten balzám na pery som nosila tiež, ale asi po pol roku som zistila, že som ho nepoužila jediný krát :D Ale chcela by som. Lenže ja si na to nikdy nespomeniem, hm.
  26. 27
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

@azizi ja mám tak 4, pretože ho vzdy"stratím", dám do tašky druhý a potom najdem 5dalsich. :D A krém na ruky som zabudla. -_- A kvapky do oči, flašku na pitie a dáždnik. -_-
    Ja toho nosím plno, kamoska si zo mna uťahuje, či tam nenosím náhodou aj kávovar. :D :D :D
  27. 28
    Vlcica1989

28 ročná žena
    Trnava

nenosím kabelku/ruksak... všetko mám po vačkoch - mobil, doklady, pár drobných a klúče
  28. 29
    Pupinkavec

22 ročné dievča
    Banská Bystrica/Lučenec

Mobil, kľúče a isic nosím zásadne vo vreckách na bunde/kabáte, v kabelke alebo taške mám vždy aspoň 3 perá, malý zošit, slúchatká, niekedy nabíjačku, nejaké žuvačky alebo cukríky, vreckovky, kefo-zrkadielko, dva rúže, púder, ceruzku na obočie a antiperspirant, balzam na pery, cigarety a aspoň 2-3 zapaľovače a ešte celkom veľa drobností, ktoré vôbec nepotrebujem, ale som lenivá ich vyložiť a mám vždy hrozne ťažkú tašku :D (a skoliózu) a 10000 lístkov z MHDčky (retard)
  29. 30
    Desertdrift

19 ročný chalan
    Where our worlds collide

Mobil, peňaženka, kľúče, a pre mňa dôležité sluchátka (hehe)
  30. 31
    Lolblake

tvári sa, že má 4 roky
    Niekde v kúte

Mobil, penazenka, kluce, sluchatka, voda, ibalgin, dezinfekcia na ruky, mini dezodorant, ruz, mini kefa - zrkadielko, servitky.. proste neviem preco ale musim to mat pri sebe vzdy (thumbs)
  31. 32
    Cos45

601 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Penazenka a cigarety + zapalovac, dalej telefon a kluce.
  32. 33
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 1 rok
    Brno

kluce, servitka, karta, salinkarta, mobil, sluchadla a potom mam taku krabicku od lekorice, v ktorej nosim 2 balene cigarety, 2 paraleny a kondomy. ak mam so sebou batoh, co mam takmer vzdy, tak je tam toho o dost viacej. pero, labelo, dalsie karty, zapisnik, zubna nit, tic-tac, zuvacky, nejaka rozcitana kniha a par drobnych.
  33. 34
    Melancholik

26 ročný muž

veľmi často nosievam vak so sebou (fakt iba zriedka ho nemám keď idem von) čiže taky obsah tradičný toho vaku je : klúče, otvarak na víno, vreckovky, paralen, nabíjací kábel, sluchadlá, okuliare a potom už iba tradičný obsah vreciek a to je mobil a peňaženka
  34. 35
    Melancholik

26 ročný muž

no a vak je myslené ako batoh/ruksak
  35. 36
    Devanelemen

16 ročný chalan
    Trojdimenzionálny priestor

Mobil a kľúče
  36. 37
    Salora

hrá sa, že má 1 rok
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

kluce, mobil, sluchadla, powerbank, penazenku, cigy a zapalovac, inzulin
  37. 38
    Mishenka09

25 ročná žena
    Honolulu

mobil + nabijacka, kluce, peniaze a doklady, vreckovky, balzam na pery, krem na ruky, sluchadla, zuvacky. asi tak :D
  38. 39
    Loveillumination

24 ročné dievča

sluchadla, mobil, kluce, peniaze, ak mam tasku tak este penazenka, voda, nechtikova mast, kefa na vlasy, nejake gumicky a puder/lesk :D
  39. 40
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

prezervativ uz vysiel z mody?
  40. 41
    Anjelik263

26 ročná žena
    Stratená v bratislavských mestských lesoch.

Mne sa vždy zdá ťažká, tak sa snažím minimalizovať len na potrebné veci ... kozmetika, mobil, kľúče, kefa na vlasy (ak ju nezabudnem), zrkadlo, vreckovky, karta do práce, nejaké to pero, peňaženka, doklady od auta, aspoň jednu gumičku na vlasy, občas nejakú tu tašku na nákup, diár sa mi zdá, že to zbytočne zaťažuje kabelku, tak väčšinou nie... žuvačky, niekedy cukríky, či niečo iné na zahryznutie, napr. proteínovú tyčinku, aby som neumrela od hladu... a veľmi príležitostne niečo na pitie, lebo sa mi nechce nosiť to, inak by sa aj zišlo občas.
  41. 43
    Anjelik263

26 ročná žena
    Stratená v bratislavských mestských lesoch.

Ozaj, ešte občas fotoaparát, USB kľúč, dátový kábel, keby sa mi vybil mobil, či slúchadká na hudbu, ale tieto veci skôr občas, keď tuším, že mi budú na niečo...
  42. 44
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

mobil,vreckovky,cigarety a zapalovac,penazenka,paralen :D (aj ked ich zjem tak max. 10 za mesiac ale pre istotu ho stale nosim,nejake mentolove cukriky,hapči (mentolove snupatko do nosa),vincentku do nosa :D sirupovu vodu :D a kluce ...no dobre nemam to vzdy vsetko naozaj ale na dlhsie cesty sa snazim mat takuto vybavu :D
  43. 45
    Pandacorn

19 ročné dievča

blízko domu vreckovky, mobil, balzám na pery :D keď idem ďalej a na dlhšiu dobu, tak ešte vačok na peniaze, namiesto velkej penaženky, kluče, a zrkadielko (čo je zároveň aj kefa), no a 7 dní v mesiaci vložky a lieky proti bolesti (:
  44. 46
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

este som zabudol na sparatka na zuby a labelo na suche pery :D :D :D
  45. 47
    Bassmack

24 ročný chalan

Kubík, bankovka a úsmev :D
  46. 48
    Willbebetter

tvári sa, že má 4 roky

@azizi ale pentelku?! :D

Mobil, kluce, penazenka, vreckovky, gumicka na vlasy, krem na ruky, voda, balzam na pery
  47. 50
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

@willbebetter Ked ja si vzdy vsetko zapisujem (alebo zakreslujem) iba pentelkou A zozadu ma aj vysuvatelnu gumu, takze kedykolvek sa pomylim, mozem to opravit. To pero mam len pre spacialne pripady, kedy je nevyhnutne (ako uz spominana posta, podpis v prezencke).
  48. 51
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    krajina ľadu, temna a kaktusov

Mobil, peňaženka, kľúče
    Dakedy ešte i tú peňaženku vynechám, ak nebudem potrebovať, prípadne vezmem len nutné doklady/kartu/peniaze

Teda v kabelkách mám vždy riadny bordel, ale ten sa tam vyskytne, nie sú to veci, čo potrebujem nutne pri sebe
  49. 52
    Barb

hrá sa, že má 1 rok
    Piešťany

mobil, penazenka, kluce, lesky na pery aj 2-3, ruz na pery, puder so zrkadielkom (ak je bez, tak aj to), voda, jablko, nejaka tabletka od bolesti, podla fazy mesiaca aj 2-3tampony, gumicky do vlasov, pero, zuvacka, parfem.
    vreckovky takmer nikdy nemam, ale chcem sa polepsit! :D
  50. 53
    Neprebudena

18 ročné dievča

mobil, kľúče, cigarety, voda, peňaženka, kefa.. ak niekam idem na dlhšie tak aj púder a nabíjačka. a ešte sa mi osvedčilo nosiť otvarák na víno (:
  51. 54
    Barb

hrá sa, že má 1 rok
    Piešťany

@52 aha a este sluchatka
  52. 55
    Riddiculus

18 ročné dievča
    Spinner's End.

V zime, na jar a na jeseň nosím po bunde celý obsah ruksaku (neznášam kabelky). Dve-tri perá, tie samolepiace papieriky, isic, kľúče, už aj občiansky, švajčiarsky nožík, lyžičku, dve vidličky, čajové vrecúška, vreckovky, mobil, žuvačky, zápalky a niekedy aj peňaženku.
  53. 56
    Miaja

24 ročné dievča
    Far far away

mobil, kľúče, obvykle aj cukríky :D
  54. 57
    Trblietka

19 ročné dievča
    Vranov nad Topľou

mobil, ISIC, vreckovky, pomáda, zápisník, pero, zrkadlo, korektor, hrebeň, slúchatká, žuvačky, gumička do vlasov a pokiaľ viem, že nebude v blízkosti bankomat, tak si beriem aj peniaze so sebou
  55. 58
    Annamoly

24 ročný chalan

Mobil, peňaženka, vreckovky minimálne dvoje, tabletky od bolesti, voda, sponky na vlasy, balzam na pery, obal na okuliare, tampón, pero a potom už len hocijake blbosti čo sem tam hodim do tašky pre istotu, ale za čias, ked som ja ešte nosila izolačky vždy, tak nejaké dievča nosilo so sebou kombinačky (:
  56. 59
    Yacopsae

24 ročný chalan
    161>88

Mobil, peniaze a žuvačky. Peňaženku a ostatné kokotiny mám stále v aute.
  57. 60
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

mobil, peňaženka, kľúče, ISIC, čipová karta, vreckovky, voda, pomáda, vzorkové voňavky, tabletky (ak mi nejaké treba), kefa na vlasy so zrkadom, slúchatká...
  58. 61
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

Dakujem vam moc za prispevky, vsetko som si precitala:)