Fórum pridal Moonshine, 12. 9. 2017 17:41 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Aké vynálezy alebo patenty si myslíte, že prídu v tomto storočí?

0
Moonshine

22 ročný chalan

Podľa mňa charakterizuje vynálezcu zvedavosť dieťaťa, vníma okolitý svet, premýšľa a kladie si otázky. V každého podvedomí nejaké otázky sú, a je len otázka času než príde na svet nový vynález
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Cos45

36 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Redukcia singularity na digitalny vystup. Mikrocip, ktory v sucinnosti s neuralnymi sietami nahradi funkcny mozog a dusu v UI (Umela Inteligencia). To spusti retazec udalosti. Ak dovtedy nepomrieme.
  2. 2
    Notme

23 ročný chalan

@1

vo vseobecnosti si myslim, ze coskoro pridu vynalezy a technologie, ktore nebudeme vediet spravne pouzivat resp. skoncia v rukach nekompetentnych trubirohov (pozdravujem zuckerberga), co moze byt strasny pruser. uvidime, ako to skonci.
  3. 3
    Warble

18 ročné dievča

davas ppci fora a ppci popisy k nim (love)

a neviem co kto by mohol vynajst, inak by som to vynasla uz sama :(
  4. 4
    Espero

26 ročný muž
    Žilina

čipy v tele na kontrolu funkcií. Roboty v bežnom živote. Nové druhy paliva. Vzduchom prenosný el. prúd. Virtuálna realita v priestore neobmedzenom realitou.
  5. 5
    Piter09

20 ročný chalan

dnes uz nie su vynalezci ale timy vedcov
  6. 6
    Piter09

20 ročný chalan

a podla mna vyrobia kolac, ktory sa nebude topit v teple, ale napriek tomu sa bude rozplyvat na jazyku
  7. 7
    Muaykelo

21 ročný chalan
    Tnava

Podľa mňa nič úplne nové, z realizujú sa nápady spred 50 rokov lebo teraz už je na ne dostatočne vyspelá technológia
  8. 8
    Moonshine

22 ročný chalan

@warble Zaujímajú ma nápady, premýšľam nad tým aj v práci pretože každý prínos ocenia odmenami :-D